Brezvezna kregarija

Kamor gredo smeti iz foruma
Uporabniški avatar
G0lden
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 728
Pridružen: Pe Okt 19, 2007 3:24 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

no vidiš da znaš napisat konstruktivni post... samo potrudit se moreš al pa te nekdo razpizdit.. vse je kul ampak ne prenesem pa sarkazma in cinizma
če maš kaj za povedat stori to tako kot si zdaj pa je vse lepo in prav, tud če mi vmes rečeš idiot =D>
Uporabniški avatar
GTA lover
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1908
Pridružen: To Avg 30, 2005 5:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Če bi na vse neumnosti na tem forumu pisal konstruktivne poste, bi bila lahko to moja ne preveč zanimiva in neplačana zaposlitev za najmanj 8 ur dnevno. Je lažje in predvsem bolj zabavno bit sarkastičen, sploh če nekdo klati neumnosti, a se mu ne da prebrat linka, ki ga je tako samozavestno sam posredoval.
Uporabniški avatar
GTA lover
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1908
Pridružen: To Avg 30, 2005 5:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Uff, a sm lohk jst vsaj 2. največji car? Mam tut Q4, vozim se pa z Lancio ali z Volvom...
Uporabniški avatar
G0lden
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 728
Pridružen: Pe Okt 19, 2007 3:24 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

po želji... :wink:
Uporabniški avatar
G0lden
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 728
Pridružen: Pe Okt 19, 2007 3:24 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

GTA lover napisal/-a:Uff, a sm lohk jst vsaj 2. največji car? Mam tut Q4, vozim se pa z Lancio ali z Volvom...
pa.. ti nimaš nobene funkcije v vojni med mano in stuntzom.. ti vsaj napišeš kaj pametnega vsakih nekaj časa, njemu pa gre v nos da se vozim okol z 1.6 for some reason :roll:
Uporabniški avatar
GTA lover
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1908
Pridružen: To Avg 30, 2005 5:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

G0lden napisal/-a:če zarad tega smatraš ljudi za manj vredne oz. kot za nealfiste bi se na tvojem mestu podal na nekaj osnovnih psiho-fizičnih testov.
Lahko govorim v imenu tako Stuntza kot sebe: oba se imava za nealfista :wink:
Uporabniški avatar
G0lden
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 728
Pridružen: Pe Okt 19, 2007 3:24 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

ja in kaj naj zdaj jaz naredim? sta pač nealfista, to pa še ne pomeni da se lahko spravljata na ljudi, ki so tukaj zaradi konstruktivnih debat.. samo eno vprašanje še.. kaj sta topla al lahko govorita vsak zase?
Uporabniški avatar
G0lden
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 728
Pridružen: Pe Okt 19, 2007 3:24 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

potem pa raje sploh ne piši in si misli svoje s svojo plitko pametjo... tukaj so uporabniki, ki znajo tudi na zmotna mnenja odgovarjat korektno...

Pa še to... rekel sem da ne poznam detajlov delovanja Vteca, kar pa ne pomeni, da nevem zakaj je tam... moram res vedeti natančne vrednosti kotov ventilov, da bom za tebe dovolj pameten?
Zadnjič spremenil G0lden, dne Pe Jul 11, 2008 11:57 am, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
GTA lover
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1908
Pridružen: To Avg 30, 2005 5:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Konstruktivna debata my ass. Najbolj nekonstruktiven primerek tukaj si ti sam. Največji strokovnjak, obvladaš tako izvedenke alfinih modelov kot tehniko delovanja motorjev, reklamiraš nadzvočne pospeške avta, ki ima 1,3t in na 17" kolesih kakih 64 konjev. Lepo te prosim.
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

G0lden se ti ne zdi, da postajaš preveč žaljiv?
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
Uporabniški avatar
G0lden
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 728
Pridružen: Pe Okt 19, 2007 3:24 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

lizard napisal/-a:G0lden se ti ne zdi, da postajaš preveč žaljiv?
Jap... ampak nisem edini, ki se igra to umazano igro..
Uporabniški avatar
GTA lover
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1908
Pridružen: To Avg 30, 2005 5:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

G0lden napisal/-a:potem pa raje sploh ne piši in si misli svoje s svojo plitko pametjo... tukaj so uporabniki, ki znajo tudi na zmotna mnenja odgovarjat korektno...

Pa še to... rekel sem da ne poznam detajlov delovanja Vteca, kar pa ne pomeni, da nevem zakaj je tam... moram res vedeti natančne vrednosti kotov ventilov, da bom za tebe dovolj pameten?
Ne, samo ni ti pa treba večkrat zapovrstjo pametovat z izrazom, ki pomeni nekaj povsem drugega. Izpadeš neumen, jebiga.

Za tisto plitko pamet bi ti pa v živo eno pripeljal, tukaj pa upam da te bo kak moderator vsaj opozoril, glede na to, da naj bi bilo žaljenje prepovedano.
Uporabniški avatar
G0lden
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 728
Pridružen: Pe Okt 19, 2007 3:24 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

GTA lover napisal/-a:Konstruktivna debata my ass. Najbolj nekonstruktiven primerek tukaj si ti sam. Največji strokovnjak, obvladaš tako izvedenke alfinih modelov kot tehniko delovanja motorjev, reklamiraš nadzvočne pospeške avta, ki ima 1,3t in na 17" kolesih kakih 64 konjev. Lepo te prosim.
:loljeah: :bootyshake:

sej pravim... boljše da zaključimo, ker se lahko nategujemo do naslednjega leta..vsak ma svoje mnenje jaz pravim, vi2 pač pravita da 1.6 ni za 17", meni pa je prav fletno :wink:
Uporabniški avatar
mafko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 789
Pridružen: Pe Avg 17, 2007 11:09 pm

OFF: Lejta bi se lahko vi trije začel pogovarjat na privat. k se skos neki kregate. Na vsaki temi, so vajini OFFkomentarji. Povejte si kar si imate za povedat po msnju, PM, al nevem kakorkoli že. Ne pa da se tuki kregata k sta čist offt. in smetita temo za brezveze.

Lp :mrgreen: 8)
Uporabniški avatar
G0lden
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 728
Pridružen: Pe Okt 19, 2007 3:24 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

mislim da sem stuntzu že nekajkrat predlagal da naj ignoriral moje teme in komentarje, ker se vedno skregamo... visoko letata ker mata q4, jaz pa sn pač drek ker mam 1.6 TS... kot sem že reko, nismo vsi sinovi po poklicu...
Zaklenjeno
  • Informacija