offtopic drogice

Kamor gredo smeti iz foruma
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
kovach
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2759
Pridružen: Ne Okt 16, 2005 11:56 am

alro napisal/-a:
patrulja napisal/-a:Ne lincajte me ker povem sedaj vse po resnici, taka je scena v LJ in ne pretiravam...
1. na tede, ali vsaj na 2 tedna se ga napijem, sicer ravno toliko da ne razbijam , in ne nadlegujem mimo idocih, vendar moram reci da se kar odklopim...

travo, (upam da me ne bodo sedaj vtaknili v zapor) zelo redko 3-4 na leto... drugace sem maaalce proti travi, vendar usake toliko zapase..

popers , 5-6 vzihov na party, vec ne...

probal sem marsi kaj tezjega (ok, igle ne) in vem da ni prav niti ne morem biti ponosen na to...
Sedaj se pa sprašujem, si ti od rojstva tak kot si, ali so te vse te tvoje "izkušnje" pripeljale do takega stanja ? :roll:



Sicer pa nakladate nekaj v tri p.m. ker očitno (na srečo) ni noben zabredel dovolj globoko v to sranje. Dejstvo je, da droge in alkohol uničujejo družine in žal poznam nekaj takih primerov precej od blizu. Pred kakšnim tednom sem srečal znanca in mi je rekel videzno pretresen "morem popoldan spet peljat hčer v Ljubljano". Danes ima "punca" okrog 35 let in si je z drogo uničila življenje in zdravje, da o tem kako so bili starši na robu živčnega zloma in koliko je zaradi tega pretrpela cela družina, najbolj pa njena mlajša sestra niti ne govorimo. In ja, ne boste verjeli, ampak začelo se je v srednji šoli z izgovorom, da je treba vse probat dokler si mlad....to je vedno ponavljala. Tudi primer alkoholizma v družini, kateri se je potem končal s samomorom poznam, tako da zagovarjanje enega in drugega mi kar obrača želodec. Vem in se strinjam, da je veliko takih ki nekaj probajo, pa vseeno ne postanejo odvisni od tega, ampak zagovarjat občasno jemanje droge ali občasno opivanje preko vseh meja, se mi zdi pa taka bedarija in idiotizem da ni večjega.

Sedaj pa zagovorniki raznoraznih substanc kar udarite nazaj s kritikami in vašimi teorijami ter z zagovarjanjem le teh. Upam samo, da v kolikor kaj uživate, ostanete na površju, ker ko enkrat zabredeš pregloboko, skoraj ni več poti nazaj.
neumesna :) : alro pa sej si primorc učasih pa ja rad spiješ kak deci vino rosso :D ......hec brez zamere :doubt: .... še bol neumesna: zadnič sem bil na italjanskem krasu,majo tako dobr teran :P pa močn tut :mrgreen:
Zaklenjeno
  • Informacija