off topic

Kamor gredo smeti iz foruma
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Good Year
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 56
Pridružen: Po Jun 23, 2008 8:00 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

Bearex napisal/-a:Srebrna 156-ka z GO targami v Štorah. V perfektno jasnem vremenu brez oblačka, prižgane meglenke - čefur style #-o #-o #-o #-o
to je pa res groza #-o
Uporabniški avatar
patrulja
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 667
Pridružen: Po Jul 09, 2007 2:39 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: LJ-koseze

Bearex napisal/-a:Sprižgane meglenke - čefur style #-o #-o #-o #-o
se opravicujem za off, nocem neki tezit, niti se ne pocutim prizadetega, samo tole bi lahko slo tudi brez te nacionalisticne opazke, kajti kar nekaj uporabnikov tega foruma, vkljucno z menoj je je po tvoje "čefurjev"


- modra 156, sport oprema, okoli 8 ure v BTC-ju
Slika
Uporabniški avatar
Bearex
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2223
Pridružen: Ne Feb 04, 2007 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Štore

Sorry niso vsi bosanci, srbi in ostali državljani čefurji in se opravičujem za tole opazko in če sem te s tem užalil.

A če mi kaj gre na živce je to:
- vožnja čez dan z prižganimi meglenkami
- parkiranje na mestu za invalide
- parkiranje neposredno pred vhodnimi vrati trgovin kar tako.

Vsi ti mentalni invalidi in ostali ti frajerji imajo srečo, da nisem pristojen za pisanje kazni, ker vsi po vrsti ne bi več videli svojega vozila, razen na dražbi za odkup.
Kaj me moti na moji Alfi?
Pravzaprav nič drugega kot zavistni pogledi lastnikov drugih znamk, ki jim je Alfa všeč, a si je ne upajo imeti.
Uporabniški avatar
cvijo3
Alfist
Alfist
Prispevkov: 267
Pridružen: Ne Jun 17, 2007 2:44 pm
Kraj: Gorenjska

@triathlet: to je en bohinc. ga poznam in je clan alfa kluba. biu je tud na alfa rally-ju ja.
Drgač pa ta tedn na pagu srečal in videl velik alfic. kdo od tukej? včeraj ko sm šu z morja do avtoceste in po avtocesti od postojne ena temno siva 166 s ful lepimi felgami lj registracije katero sm tudi redno videval v novalji. tudi v avtopralnici v novalji ki je bila 5m od apartmaja in moje srebrne 146. dans pred kake pol ure pa z bohinjskega jezera do bohinjske bistrice ena črna 159 kr registracija. =D>
Zaklenjeno
  • Informacija