offtopic

Kamor gredo smeti iz foruma
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
G0lden
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 728
Pridružen: Pe Okt 19, 2007 3:24 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

brišem post... da nebo komu šlo kaj v nos :wink:
Zadnjič spremenil G0lden, dne Sr Nov 12, 2008 5:07 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

@Golden

Jaz povem kar iskreno. Jaz bi ostal na alfi pa za tako alfo kot bi jo imel nimam dosti denarja. Ko pa cvenk ne bo problem, pa bo zopet kakšna v garaži :)
Zadnjič spremenil Pepsi, dne Sr Nov 12, 2008 6:59 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Bearex
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2223
Pridružen: Ne Feb 04, 2007 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Štore

Pepsi napisal/-a:Jaz povem kar iskreno. Jaz bi ostal na alfi pa za tako alfo kot bi jo imel nimam dosti denarja. Ko pa cvenk ne bo problem, pa bo zopet kakšna v garaži :)
A ti tako težko gre iz jezika kaj si kupil? Glede Lexusa - I'm not buying that...
Kaj me moti na moji Alfi?
Pravzaprav nič drugega kot zavistni pogledi lastnikov drugih znamk, ki jim je Alfa všeč, a si je ne upajo imeti.
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

OK priznam Golf 2 dizel od opreme ma pa sedeže od GTIja nima pa servota, ma pa naknadno klimo ki ne dela in se baje ne da popraviti:wink:
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

Gledal sem dva, pa me tale bolj mika ker je res vse tako kot spada. Prav tako pa je bil posebej naročen na Toyota SLO-torej slovenski z vso znano zgodovino in takih je manj kot prstov na dveh rokah pri nas. No seveda moram prvo prodat QV. Z lastnikom lexusa pa sem se dogovoril za ogled :wink:
http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=2251178#


Sedaj pa dovolj na to temo tema je QV :)
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Kaj nisi iskal dizla, sedaj bi pa ponovno kupil 2.0 bencinarja z 155 konji. S tem nisi zopet nič naredil glede porabe in stroškov :-k
Uporabniški avatar
Bearex
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2223
Pridružen: Ne Feb 04, 2007 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Štore

Tako, zdaj me pa nekaj zanima:
- Al si dobil dobro službo in bajno služiš ker tole kišto bo sigurno kar svinjsko drago vzdrževati. Al pa prodajaš kako novo drogo na obali.

Jaz bi tak avto dal enmu starmu stricu ne pa mlademu človeku :lol: :lol: :lol: :lol:

Pa ne zamerit mojega mnenja, sam tud mene je moja draga mal čudn pogledala ko sem enkrat en preblisk dobil da bi kupil novo sonato. Je rekla da tak avto bi dala kakmu penzionistu ne pa men in še kako je mela prav.

Sej vsak vozi tisto kar mu paše sam tole bi si jaz osebno za penzijo pustil.

Upam samo da to ni posledica vožnje hitlerjevih sank :lol: :lol: :lol:
Kaj me moti na moji Alfi?
Pravzaprav nič drugega kot zavistni pogledi lastnikov drugih znamk, ki jim je Alfa všeč, a si je ne upajo imeti.
Uporabniški avatar
Bearex
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2223
Pridružen: Ne Feb 04, 2007 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Štore

No da mam prav o starejših ljudeh pove itak oglas:
dejanski drugi lastnik. prvi lastnik starejši gospod . popolnoma brezhiben .
Drugi ga je itak sam preprodal, tretji pa...
Kaj me moti na moji Alfi?
Pravzaprav nič drugega kot zavistni pogledi lastnikov drugih znamk, ki jim je Alfa všeč, a si je ne upajo imeti.
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

-mene so tudi mikali tile lexusi,ampak 6 cilindrov in 155KM ne bodo tako živahni kot 145QV,požrešno pa bo,mislim da te ne bo navdušil :doubt:
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

Dejmo ne klobasat in vsiljevat javnega mnenja o vzdrževanju Lexusa. Pokličite na servis in vprašajte koliko pride kakšen servis potem pa bomo diskutirali. Jaz sem se prvo nekaj dni informiral po servisih (...) , izkušnjah uporabnikov(...), statistiko okvar(...) in tako dalje preden sem se odločil katerega iz ožjega izbora bom prvenstveno iskal. No saj je čisto možno da bo pa ravno meni crknil in bom imel enormne stroške. Toda zdaj sem vam vse lepo obrazložil, tudi mislim da ste dobili primerno sliko kriterijev iz tega na kakšen način sem avto iskal, zdaj pa nehajmo s tem.

@alfafil avto potrebujem da me varno in zanesljivo pripelje na cilj ob majhnih stroških vzdrževanja.

Tema je QV. AR QV Alfa QV AR QV. :wink: Subjektivnih nasvetov ne rabim trenutno, jih imam že dosti v glavi. Povedal sem samo zato ker ste vprašali ne pa zato, da bom poslušal pridige.

Za vse nadaljne poste ali izseke postov, ki se ne bodo navezovali na avto iz naslova teme pa vljudno naprošam moderatorje da moderirajo in brišejo.
:)
Zadnjič spremenil Pepsi, dne Če Nov 13, 2008 11:17 am, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Bearex
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2223
Pridružen: Ne Feb 04, 2007 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Štore

No da mam prav o starejših ljudeh pove itak oglas:
dejanski drugi lastnik. prvi lastnik starejši gospod . popolnoma brezhiben .
Drugi ga je itak sam preprodal, tretji pa...
Kaj me moti na moji Alfi?
Pravzaprav nič drugega kot zavistni pogledi lastnikov drugih znamk, ki jim je Alfa všeč, a si je ne upajo imeti.
Uporabniški avatar
Bearex
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2223
Pridružen: Ne Feb 04, 2007 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Štore

Daj sam obljub, da se boš na tem forumu zadrl, ko se boš v jezik ugriznil.
Kaj me moti na moji Alfi?
Pravzaprav nič drugega kot zavistni pogledi lastnikov drugih znamk, ki jim je Alfa všeč, a si je ne upajo imeti.
Zaklenjeno
  • Informacija