off

Kamor gredo smeti iz foruma
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
zdravc
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 603
Pridružen: Sr Sep 12, 2007 3:30 pm

Ozi napisal/-a:No Mr.Stig himself - jaz sem menjal na svoji GTV vzmeti in ni bilo komplet boljše. Šele ko sem menjal zadnje amortizerje je dobila pravo višino - previsoko - ampak pravo :wink:

In vem, da v teoriji amortizer ne vpliva na višino avta zato sem tudi menjal prvo vzmeti, ampak to ni rešilo dokončno problema.

Bi pa rekel, da se je dosti več poznalo po menjavi vzmeti kot pa pri menjavi amortizerjev na višini avta.
lej princip je tak, brez filozofiranja, ce se ti avto posede menjas fedre, ce se ti pelje majavo ali rukasto pa menjas se amortizererje, pa nimas kaj zgresit kali?
plinski imajo nekaj pritiska v kontra smeri, monroe plinske za vw, recimo nisem mogel z golimi rokami stiskat, kar je mozno da nekoliko vpliva na visino. to sem tudi omenil. verjetno bi moral razlozit vsako besedico ki jo napisem da bi ljudje, ki me v prvih stavkih osebno napadajo, razumeli.
"Poltoga prema rocks!!11" Vlad Redneckski 2012
Uporabniški avatar
Ozi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3611
Pridružen: Če Dec 28, 2006 10:18 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Rivercity
Kontakt:

Ne pretiravaj in ne piši 2x isto. To, da vsako nestrinjanje s tabo vzameš kot nepoznavanje je pa tvoja stvar :roll:

Je lepo Tribesman napisal, da v teoriji ja v praksi zgleda pa malo drugače.

Isto sem ti jaz napisal oz. si verjetno prebral, ker si me quotal. Samo dejansko ti pa iz dotičnega primera pri meni lahko povem, da je bil avto mal višji z novimi amortizerji in nobena teorija tega ne more spremenit tudi če je še tako razumna in logična :wink:
Uporabniški avatar
zdravc
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 603
Pridružen: Sr Sep 12, 2007 3:30 pm

Ozi napisal/-a:Ne pretiravaj in ne piši 2x isto. To, da vsako nestrinjanje s tabo vzameš kot nepoznavanje je pa tvoja stvar :roll:
o cem ti to? polaganje besed v usta je lepa cednost :roll:

resno se sprasujem ce sploh prebral kaj sem napisal.

+kaj je s to teorijo in prakso? stvari niso tako crnobele.
"Poltoga prema rocks!!11" Vlad Redneckski 2012
Uporabniški avatar
Ozi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3611
Pridružen: Če Dec 28, 2006 10:18 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Rivercity
Kontakt:

Maš zgoraj vse napisano. Dvakrat ti nebom pisal in tukaj smetil temo ter dajal tebi povod, da boš nabijal.

Lp
Uporabniški avatar
zdravc
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 603
Pridružen: Sr Sep 12, 2007 3:30 pm

samo bedaka delas iz sebe, pa smetis temo.

Ozi: 2503 sporocil
zdravc: 337 sporocil

=D>
"Poltoga prema rocks!!11" Vlad Redneckski 2012
Uporabniški avatar
Ozi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3611
Pridružen: Če Dec 28, 2006 10:18 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Rivercity
Kontakt:

A lahko nehaš smetiti temo in pisati bedarije. Tvoji ZSji so pa tudi srčkani :roll:

Na tvojo provociranje se pa nebom spuščal. To je vse od mene - zgoraj imaš pa vse napisano kar rabiš.

Kot dober nasvet, če že smatraš tako....upoštevaj tvoj podpis.

Lp
Zaklenjeno
  • Informacija