gnoji

Kamor gredo smeti iz foruma
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Alfa33
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3324
Pridružen: Če Sep 25, 2003 12:30 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW
Kraj: Ljubljana-Vič
Kontakt:

Kako sem dobil lečo notri? Razbil sem šipo spredaj pa jih notri vstavil ;;., . Je pa H1 žarnica, pri dolgih se pa premakne mehanizem v leči.


Glej, eno leto sem iskal po forumih kako narediti gta lampe, pa mi ni do tega da ker ste preveliki gnoji da bi malo pregledali druge forume, da bi vam zaupal vse linke. Ke nočem, da bo zaradi tega deset 156-k z istimi lampami.
Slika
Jonny
Alfist
Alfist
Prispevkov: 489
Pridružen: Ne Mar 25, 2007 10:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Bled

Alfa33 napisal/-a:Glej, eno leto sem iskal po forumih kako narediti gta lampe, pa mi ni do tega da ker ste preveliki gnoji da bi malo pregledali druge forume, da bi vam zaupal vse linke. Ke nočem, da bo zaradi tega deset 156-k z istimi lampami.
Veš nisi edini ki išče to zato sem te pa vprašal
bostjanluk
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 192
Pridružen: Po Mar 03, 2008 4:12 pm

Alfa33 napisal/-a:Kako sem dobil lečo notri? Razbil sem šipo spredaj pa jih notri vstavil ;;., . Je pa H1 žarnica, pri dolgih se pa premakne mehanizem v leči.


Glej, eno leto sem iskal po forumih kako narediti gta lampe, pa mi ni do tega da ker ste preveliki gnoji da bi malo pregledali druge forume, da bi vam zaupal vse linke. Ke nočem, da bo zaradi tega deset 156-k z istimi lampami.
Če nočeš, da nas ima deset gnojev na 156-kah take lampe zakaj sploh kažeš to?

Zanima me samo kako s leča fiksira na parabolo, da je višina snopa prava. Ali je tudi to preveč?? :?
Cuore Sportivo
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2145
Pridružen: Ne Nov 16, 2003 8:31 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Alfa33 napisal/-a:
Glej, eno leto sem iskal po forumih kako narediti gta lampe, pa mi ni do tega da ker ste preveliki gnoji da bi malo pregledali druge forume, da bi vam zaupal vse linke. Ke nočem, da bo zaradi tega deset 156-k z istimi lampami.
:? :roll: =D>
Zaklenjeno
  • Informacija