kolosalni offtopic

Kamor gredo smeti iz foruma
Zaklenjeno
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Zdaj pa lahko date že mir s tem pregovarjanjem. Če je nekdo zadovoljen z avtomobilom in ima o njem dobro mnenje naj bo tako, zakaj ga je potrebno prepričevati v nasprotno. Še otroci v vrtcu bodo prej odnehali.
Ali je res tak užitek se stalno pregovarjati, kregati in zbadati.....
5in3
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 615
Pridružen: Pe Nov 16, 2007 9:30 am

Tukaj na tem forumu, zadnje čase prevladuje samo prerekanje in pa zbadanje drugih uporabnikov. Še dobro da to poteka preko interneta, če ne bi se še zrukal.

V glavnem Miholl, sem že enkrat omenil, da pišeš informacije o uporabnikih, katere niso pravilne ali točne. (težave z menjalnikom), kdaj sem imel težave z menjalnikom? #-o , nikoli se mi zdi. Edino kar me še muči pri alfi je sklopka katera je še dobra, ampak zaradi čipiranja ne zdrži določenega navora.

Sedaj pa ne mislim več razpravljat o teh stvareh, ker nima smisla. Grem rajši na UNI..... :cheers:
Uporabniški avatar
transformator
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 179
Pridružen: Ne Nov 11, 2007 11:20 am
Član Alfa Kluba: 0

Ok ljudstvo alfisticno in nealfisticno zdej je pa ze pocasi dosti a ne?:)

Ce bi vedel, da bo moje mnenje katero je pac spet samo MOJE in nisem nobenega niti poskusil prepricat v nasprotnega ali karkoli "groznega" se mi zdi da se je to razraslo v eno cudno epopejo, ga nebi nikoli napisal.

Resno mi ni jasno kako vas eno presneto mnenje zmoti toliko, da zacnete zganjat cel kažin okoli tega.Ce se pac ne strinjate z mojim mnenje(ali od drugih, ki so "negativna"),pa kaj...sprijaznite se z njimi pa konc isto kakor sem se jaz z drugimi.Zato so pa forumi a ne?

Pa, da mi nebi kdo zacel lajnat o temu, da je to ALFA forum in da tega ne sme biti slucajno.Vsaka stvar ima negativno stran in med njimi so tudi avtomobili znamke alfa romeo in pac eni smo izkusili to slabo stran v vecji meri kot drugi in zato so se tudi mnenja spremenila ka-li?

Meni se zdi fajn, da vem slabe in dobre strani avtomobila pa vse izkusnje lastnikov pa nej bojo kakrsne so.Ker ce berem same superlative pol kupim ta avto in recimo da ta avtomobil krepava po domace receno, bom toliko bolj razocaran pa sam sebi se bom zdel glup, ker nisem se pozanimal se o slabostih.

Tisti, ki vam pa gre moj post se kar zelo v nos in bi me najraje obesili za jajca, ker sem spljuval vase "uber" masine.....BRIGA ME SPRIJAZNITE SE S TEM.
Alfa romeo...built to brake down.
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

Si pomislil, da se svet ne vrti okoli tebe oz. tvoje izjave? Ta debata je vse prej posledica česa drugega, kot tistega tvojega mnenja, te stvari se že dolgo debatirajo znova in znova, približno 2x na leto :)
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
Uporabniški avatar
Enthusiast
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 663
Pridružen: So Apr 26, 2008 8:25 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Radmirje

minimi napisal/-a: poleg alfe sm lastnik tudi VW transporter 2.5 TDI bog na dej [-o< da se kej pokvari ker so kosi tko dragi da je za :puke:
hehe, tle sm pa na istem kt ti. :mrgreen: A maš T4 al kaj drugega? Lahko kar na zs, da ne boma tle smetila. 8)
Uporabniški avatar
minimi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2202
Pridružen: To Maj 12, 2009 11:40 am
Vozilo: AR 159Q4
P 106S16

jst mam 1998 letnik, podalšan, sinhro, warn winch 3.5T, webasto.
je pa kr fanj zadeva, čeprav ma že leta. je pa ful ohranjen.
trenutno ma 265000km.
kej maš pa ti?
Zadnjič spremenil minimi, dne Pe Jun 19, 2009 2:38 pm, skupaj popravljeno 3 krat.
Uporabniški avatar
minimi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2202
Pridružen: To Maj 12, 2009 11:40 am
Vozilo: AR 159Q4
P 106S16

se opravičujem za smetenje :D
Zadnjič spremenil minimi, dne Pe Jun 19, 2009 2:47 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Mislim da bo Shadow totalno obolu ob naslednjem pogledu na temo :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
Red_Rocket
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1012
Pridružen: Če Jun 19, 2008 3:36 pm
Vozilo: Fiat Punto MK2 1.2 2003

Uglavem niste dorasli konstruktivni kritiki :roll:
Uporabniški avatar
Unek
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1797
Pridružen: So Apr 18, 2009 10:26 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Trbovlje

Kupio alfu...i umro od gladi!
Zaklenjeno
  • Informacija