Izbris odgovora

Kamor gredo smeti iz foruma
Zaklenjeno
Sonny
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 37
Pridružen: So Jul 30, 2005 9:37 pm

Sonny napisal/-a:Ma ni to, da sem se naveličal. Avto je super. Kdaj se grem kar tako malo vozit. Se usedem v avto, dam gor en dober cd in grem malo okrog. Lepo muzka (zaprte šipe ), opazujem okolico in uživam v vožnji. Vem, da je malo smotano, da bi menjal spet, saj sem imel kar srečo, da sem dobil tako ohranjeno gtvjko. Plus lep keš bi izgubil, saj sem jo kar dobro porihtal (servisi, razne malenkosti) odkar jo imam. Ampak kolega je imel 166 sedaj par dni doma in me je pičilo, da bi zamenjal za ta model. Avto je super udoben, prostoren in z kako 2.5 v6ko ali pa 2.4jtd + čip bi mi bil prav zakon. Pogrešam namreč malo zadnje sedeže, saj sem prej kar pogosto in z veseljem kolege še okrog vozil, kar je sedaj bolj nemogoče.

V glavnem tudi, če nihče ne pokliče (imam občutek, da tako ali tako ne bo). Vsakič se rad peljem z njo, avto mi je noro lep ampak če mi jo kdo kupi za v redu ceno pride pa 166ka domov.
Sonny
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 37
Pridružen: So Jul 30, 2005 9:37 pm

Ponesreči sem se quotal (viewtopic.php?t=16740&start=45) (na koncu teme sta dva ista moja odgovora) lahko nekdo prosim izbriše zadnji odgovor v quote-u pa še tole temo potem magar


hvala !

lp
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Urejeno :wink:
Zaklenjeno
  • Informacija