Alfa 166 3.0 V6 24v sportronic

Kamor gredo smeti iz foruma
Zaklenjeno
Tony Montana
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 5
Pridružen: Če Avg 27, 2009 6:12 pm

Fantje danes sem bil na avtocommercu v Ljubljani. Zanimal sem se koliko bi me okvirno koštal veliki servis za 166-ko 3.0 V6 24v sportronic. Po dolgem računanju mi lopov, ki je sedel prav tako daleč da ga nisem mogel zadeti z krošejem prbije da me vse skupaj z delom košta okoli 1800€+ :evil: . Model me je totalno vrgel iz takta, saj imam račune od prejšnjega lastnika, ki je isto na avtocommercu opravil veliki servis za 140 bivših tisočakov. Kokr vidim to ni niti blizu 1800€+ :x . Avto je vreden 3000€ in se mi ne daje 1800€ za servis, ker ga raje vozim dokler mi nebo vse potrgalo v mašini da ga vržem v smeti :? . Avto je preveč dober da bi dočakal tako vsodo, zato sprašujem, če pozna kdo kakega poceni serviserja? pozz pa hvala 8)
You fucked up Cockroach...!!!
Uporabniški avatar
vesoljc
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 545
Pridružen: To Avg 14, 2007 2:30 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj, Celje

Evo js mam istga.... ne se zajebavat. Tak denar si lah prvošjo lublancani v pred-kriznem času...trenutno je pa to čista žalitev...najd methanika ki ti bho menjal jermen...in olje...to je pa to...250 eur max...ce bi men kdo tako ceno prjavo bi ga 2x cewz gobec...bajdevej pred par mesci sm svojga kupu zlo uhranjenga za 2100....kiri lopovi ej 1800...
Uporabniški avatar
neyo
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 92
Pridružen: Pe Jan 11, 2008 6:44 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Logatec

tam so res kekci...pred kakim mesecem sem se hotel v sprejemni pisarni za servis naročiti za menjavo ključavnic in nove ključe, ker so mi pač en ključ ukradli, pa je srajčka za pultom rekel, naj si grem najprej naročit ključe in ključavnice (na rezervne dele)pol pa pridem k njemu, da se zmenma naprej in itak bo 14 dni za počakat preden pridem na vrsto ker je feragosto v italiji in nebo dobil ključev in ključavnic.
No pa sem šel res sam naročit, ampak k drugemu pooblaščenemu serviserju in vse dobil v 3 delovnih dneh.......
zgleda , da se tam tolko ljudi obrne stran, da hočjo potem peščico , ki ostane tako olupit, da prnesejo notr..............pa če rata, rata
Uporabniški avatar
neyo
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 92
Pridružen: Pe Jan 11, 2008 6:44 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Logatec

aja, na Vrhniki vem za enega pocen mehankarja, ki že cel lajf fiate šraufa in mi je ravnokar za tavelk servis računu 100€ za delo
Tony Montana
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 5
Pridružen: Če Avg 27, 2009 6:12 pm

Najbolj žalostno je to, da je zraven stal šef delavnice in mi je začel srat o nekem protokolu da je treba pobrati ven mašino, da bi lahko zamenjali zobati jermen, saj naj nebi bilo prostora za šraufanje. Kakor jaz vem se pobere ven desni amontizer in kolotek ter lahko normalno šraufaš dan in noč a on meni sere o nekem pobiranju motorja iz avta :lol: pa kaj mu res zgledam taka budala hahah... Vpraša oni prodajalec glavnega šefa delavnice koliko delovnih ur bi potrebovali za popravilo, ko je tip reko 12 ur sem se komaj zadržal da ga ne pošljem u tri pičke materine, govedo bolano :doubt: . Pa še za teh 12 ur mi hočejo zaračunat 580€ a cca 1300€ so pa vsi deli, saj naj bi se pri tem avtu menjala neka posebna tesnila pri šponerjih hahahahahahahaha legende sveta. Dobro da še niso rekli da moram v Italijo, do tovarne od Alfe na štelanje ventilov hahahah lopovi, drugič bom samo dal v rikverc pa zapeljal v trgovino in nej si jebe mater govedo, ni niti čudno zakaj alfači bežijo od pooblaščenega servisa...
You fucked up Cockroach...!!!
Tony Montana
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 5
Pridružen: Če Avg 27, 2009 6:12 pm

Zadnjič sem isto bil na I.S.T. in isti k****, tukaj pa nimajo zobatega jermena pa šponerjev. Še posrane šipke (nosilec motorja) nimajo...Zdaj, kje naj nabavim material? Se pravi filtre, olje, svečke, jermene, šponerje, šipko... Pa še zgleda mi je nekaj začela bencinska črpalka nagajat, saj ko prižgem avto dela samo na štandgasu, ko pa pritisnem na spopalko za plin se ne zgodi čisto nič laufa še naprej na štandgasu...Ljudje čim več informacij please hahah :lol: ???
You fucked up Cockroach...!!!
Uporabniški avatar
_BiStRi_
Administrator
Administrator
Prispevkov: 5776
Pridružen: Ne Apr 17, 2005 12:36 pm

A bi lahko uporabljal malo lepše izraze, navsezadnje si imel priliko mu to povedat v obraz...pa nič od tega.

Forum je namenjen pridobivanju znanja, znanje ki pa ga ti deliš je pa bolj ko ne pošiljanje zgoraj navedenih osebkov v p.m.

Malo bolj kulturno, pa bo :wink:
145 QV,33,145,147,159 TI
SubjectX
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1001
Pridružen: To Jun 21, 2005 1:04 pm

vse te stvari se dobi v ali motomatu ali kje drugje (anet npr).

Kolk pa zega hoce za isti servis?
Tony Montana
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 5
Pridružen: Če Avg 27, 2009 6:12 pm

_BiStRi_ napisal/-a:A bi lahko uporabljal malo lepše izraze, navsezadnje si imel priliko mu to povedat v obraz...pa nič od tega.

Forum je namenjen pridobivanju znanja, znanje ki pa ga ti deliš je pa bolj ko ne pošiljanje zgoraj navedenih osebkov v p.m.

Malo bolj kulturno, pa bo :wink:

Kar se mene tiče mu grem lahko jutri še kaj vržt v obraz, povedat je blaga beseda :doubt: ...drgač se pa opravičujem za izpade in upam da sem prispeval k znanju da ne hodite na avtocommerc :lol: pozz
You fucked up Cockroach...!!!
Alfa sport
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1313
Pridružen: Ne Jul 23, 2006 11:55 am

vesoljc napisal/-a:Evo js mam istga.... ne se zajebavat. Tak denar si lah prvošjo lublancani v pred-kriznem času...trenutno je pa to čista žalitev...najd methanika ki ti bho menjal jermen...in olje...to je pa to...250 eur max...ce bi men kdo tako ceno prjavo bi ga 2x cewz gobec...bajdevej pred par mesci sm svojga kupu zlo uhranjenga za 2100....kiri lopovi ej 1800...
Kaj naj rečem. To lahko napiše samo največji cepec, ki vzdržuje alfo po domače. Zato pa potem imajo potem alfe tak sloves.
Veliki servis za AR 3.0 V6 pride material in delo cca 800 EUR in nič manj (če nabavljaš v lastni režiji). Če pelješ k originatorju je pa cca 1200 in naprej ... odvisno kaj te še zraven olupijo. Če ga narediš za 250 EUR (jasno z vsem kar je predpisano) si največji frajer v EU najbrž pa samo na balkanu pol ko ti mašino odpre.
3.0 V6 si kupi človek, ki se mu tudi približno sanja kolk pride vzdrževanje šestaka ali pa ne zamenja potem pa tukaj jamra kaj je potrebno narediti, ker je v mašini začelo nekaj ropotati.
Tolk pa brez zamere. Če nimaš si drugič kupi rajši kakšen mlinček 1.0 bo kakšen šestak več preživel normalno življensko dobo.
Alfa sport
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1313
Pridružen: Ne Jul 23, 2006 11:55 am

Tole si mal preber, da boš dobil filing ... se boš laže na AC pametnega delal.

viewtopic.php?t=7141
Tony Montana
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 5
Pridružen: Če Avg 27, 2009 6:12 pm

Alfa sport napisal/-a:
vesoljc napisal/-a:Evo js mam istga.... ne se zajebavat. Tak denar si lah prvošjo lublancani v pred-kriznem času...trenutno je pa to čista žalitev...najd methanika ki ti bho menjal jermen...in olje...to je pa to...250 eur max...ce bi men kdo tako ceno prjavo bi ga 2x cewz gobec...bajdevej pred par mesci sm svojga kupu zlo uhranjenga za 2100....kiri lopovi ej 1800...
Kaj naj rečem. To lahko napiše samo največji cepec, ki vzdržuje alfo po domače. Zato pa potem imajo potem alfe tak sloves.
Veliki servis za AR 3.0 V6 pride material in delo cca 800 EUR in nič manj (če nabavljaš v lastni režiji). Če pelješ k originatorju je pa cca 1200 in naprej ... odvisno kaj te še zraven olupijo. Če ga narediš za 250 EUR (jasno z vsem kar je predpisano) si največji frajer v EU najbrž pa samo na balkanu pol ko ti mašino odpre.
3.0 V6 si kupi človek, ki se mu tudi približno sanja kolk pride vzdrževanje šestaka ali pa ne zamenja potem pa tukaj jamra kaj je potrebno narediti, ker je v mašini začelo nekaj ropotati.
Tolk pa brez zamere. Če nimaš si drugič kupi rajši kakšen mlinček 1.0 bo kakšen šestak več preživel normalno življensko dobo.

No k si že cepec je stvar naslednja. K sm jst vozu V8-ke si se ti še sprehaju, ubistvu si biu peš alfist :lol: . A kar se tiče omenjene alfe je pa stvar naslednja, ta avto sm jst kupu za razfukavanje, ker trga k prasica...zdj pa primerji da me je za BMW 745 pršu velk servis 950€ z originalnimi deli. na alfi pa hočjo met še enkrat več za 3000€ vreden avto. Zdj ti men razlož kdo je tuki večji cepec, jst al ti? 8)
You fucked up Cockroach...!!!
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

Če sodimo po obnašanju, kulturi govora in bontonu bi to bil lahko sam ti, Tony. Sicer pa tisto sploh ni letelo na tebe, in to, kar je rekel vesoljec, da za 250 € narediš velik servis za 3.0 je neumnost, stane ravno okrog 800 € kot je rekel alfa sport + delo. 1800 € je res pretirana cena, nekaj nad 1000 € pa te bo na pooblaščencu res koštalo.

P.S. Daj začni se obnašat spodobno, ti je že bistri rekel. Sploh če domnevamo po tvojem velikem frajerstvu kako si ti star in izkušen napram Alfa sportu in kako si "zajeban" človek, moraš imeti vsaj ene 60 let. Obnašaj se temu primerno.
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
Alfa sport
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1313
Pridružen: Ne Jul 23, 2006 11:55 am

No jest sem res imel V8 ... pa je bil dost več vreden, kot tvoji avtomobili za "razfukavanje".

Pol si pa kup bmw za "razfukavanje" pa pejt smetit kam drugam.
Uporabniški avatar
prjatu
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3940
Pridružen: So Jan 24, 2004 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

bruh
Pravi alfist postaneš šele takrat, ko ti zariba prva alfa

Zaradi slabega vremena bo današnji dan prestavljen na jutri
Zaklenjeno
  • Informacija