otročad pešnajstič

Kamor gredo smeti iz foruma
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Ozi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3611
Pridružen: Če Dec 28, 2006 10:18 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Rivercity
Kontakt:

Unek napisal/-a:original =D>
:roll:
Uporabniški avatar
Unek
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1797
Pridružen: So Apr 18, 2009 10:26 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Trbovlje

Ozi napisal/-a:
Unek napisal/-a:original =D>
:roll:
hja, nekateri lahko zavijate z očmi. Ampak mislim, da tako lepe in ohranjene QV-jke ni potrebno "kičat" (mogoče grd izraz) z drugimi felnami. se pa opravičujem, ker sem kot ljubitelj teh avtov navdušen nad tovarniškim izgledom, katerega so zasnovali ljudje zaradi katerih smo MI ljubitelji te znamke. In sem pač mnenja, da bi si takšni eksoti zaslužli tisti edinstven - original izgled, ki ga razumejo le ljubitelji in ne vsak mullček kot: O STARI LEJ KAKE HUDE FELNE!!! - ne ve pa niti malo o tem avtu in te sprašuje bedarije...kok si šeu največ z nim pa kok hudo rohni... :doubt:

Pač moje mnenje je, da bi takšen primerek avta lahko ostal komplet originalen, ker pomeni neko obdobje v avto-industriji, ki ga več ne bo...sploh pa ker lepo - original QV zelo, zelo težko najdeš. Mogoče so res samo felne...in pretiravam..ampak taki sn! :P

Ne dvomim, da bodo izbrane felne hude. Ampak sam si pač ne bi belil glave s felnami in bi pustu orginalne ter se ponosno vozil okoli, ker bi vedel kaj vozim.

Avto je pa itak hud..pa ker je star še ne rabi modifikacij, ki bi ga približale obdobju današnjega avtomobilizma...to govorim za vse ne samo za to alfo. ker je najboljši tak kot je..nekako nostalgičen. Now Call me crazy :D -mogoče se še kakšen ljubitelj strinja z mano.

over and out. samo utemlejil sem moje mnenje :D
Alfa je kot baba z visokim petam, za gonit pa za kazat. Za vse ostalo je neuporabna.
Uporabniški avatar
Ozi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3611
Pridružen: Če Dec 28, 2006 10:18 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Rivercity
Kontakt:

Unek napisal/-a:
Ozi napisal/-a:
Unek napisal/-a:original =D>
:roll:
hja, nekateri lahko zavijate z očmi. Ampak mislim, da tako lepe in ohranjene QV-jke ni potrebno "kičat" (mogoče grd izraz) z drugimi felnami. se pa opravičujem, ker sem kot ljubitelj teh avtov navdušen nad tovarniškim izgledom, katerega so zasnovali ljudje zaradi katerih smo MI ljubitelji te znamke. In sem pač mnenja, da bi si takšni eksoti zaslužli tisti edinstven - original izgled, ki ga razumejo le ljubitelji in ne vsak mullček kot: O STARI LEJ KAKE HUDE FELNE!!! - ne ve pa niti malo o tem avtu in te sprašuje bedarije...kok si šeu največ z nim pa kok hudo rohni... :doubt:

Pač moje mnenje je, da bi takšen primerek avta lahko ostal komplet originalen, ker pomeni neko obdobje v avto-industriji, ki ga več ne bo...sploh pa ker lepo - original QV zelo, zelo težko najdeš. Mogoče so res samo felne...in pretiravam..ampak taki sn! :P

Ne dvomim, da bodo izbrane felne hude. Ampak sam si pač ne bi belil glave s felnami in bi pustu orginalne ter se ponosno vozil okoli, ker bi vedel kaj vozim.

Avto je pa itak hud..pa ker je star še ne rabi modifikacij, ki bi ga približale obdobju današnjega avtomobilizma...to govorim za vse ne samo za to alfo. ker je najboljši tak kot je..nekako nostalgičen. Now Call me crazy :D -mogoče se še kakšen ljubitelj strinja z mano.

over and out. samo utemlejil sem moje mnenje :D
Nisi samo utemeljil svojega mnenja, ampak posploševal. Mulčki in kako gre itd. meči ti v svoj koš bedarij in ne tukaj zraven. Si napisal svoje mnenje, da tebi osebno stock najboljše zgleda - ok. Jaz sem pa "napisal", da se meni zdi to bedarija. Vsak je izrazil svoje mnenje le ti si si čas vzel ga obrazložit - btw ne vem zakaj, ker jaz sem ga sprejel kot tvoje mnenje - in s tem si začel vsiljevat tvoj smisel za izgled. Ne posiljuj drugih z tvojim mišljenjem, če ga sprejmejo takrat ko ga izraziš. Fant je lepo napisal, da na QV nebo nič spremenjeval razen platišč sedaj. To jaz razumem kot individualiziranje svojega avta v takšni meri, da jo lahko potem "enkrat v prihodnosti" novi lastnik brez težav povrne v prvotno/tovarniško stanje. Če ti pa to ne paše pa lahko odkartaš € in jo kupiš od njega in pustiš takšno kot je in živiš srečno življenje.
uros86
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 784
Pridružen: Sr Jul 26, 2006 2:36 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

Zdej pa dost! Usak ma svoje mnenje, ki ga lahko utemelji, zato pa je forum, samo to pa zdej počas spada drugam, ne v to temo. Hvala! ;)
Za povečanje penisa si preprosto kupite BMW in problem je rešen.Pred uporabo se posvetujte z forumskim pametnjakovičem ali pri uporabniku.
Uporabniški avatar
Unek
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1797
Pridružen: So Apr 18, 2009 10:26 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Trbovlje

Ozi napisal/-a: Če ti pa to ne paše pa lahko odkartaš € in jo kupiš od njega in pustiš takšno kot je in živiš srečno življenje.
če noče prodat. :cry: :wink:

Drugače pa ni potrebno nobene hude kri ipd. :) tiste mulčke pa sm dal kot primer in ne kot posploševanje oz. da ste mulčki tisti, ki vam bi menjava feln bla všeč. mogoče sm se nepravilno izrazil. Niti nisem vsiljeval svojega mnenja temveč sem lepo razložil zakaj sem napisal - original, kot repliko na tvojega smajlija, ki je pomenil le zavijanje z oči - brez obrazložitev-zakaj imaš takšno "mnenje". In kot vidim si se kmalu premislil in si ga zbrisal.

Sam pa sem lih zato napisal malo bolj daljši odstavek oz. razlago ZAKAJ sem napisal prvotni post, kar pa ni vsiljevanje nobenega mnenja. :wink: Ker ga NE morem vsiliti nobenemu kakor ga noben na svetu ne more meni. PA brez kreganja od sedaj naprej. Če bi pa rad še kakšno rekel na to temo pa mi napiši PM pa se na lep način pomenima. :cheers:

Če pa že..pa lahko napišem še, da mi te črne felne niso lih preveč všeč. Mogoče kakšne druge...? :)

Btw, Uroš..kdaj uletiš kaj na trojane? :D
Alfa je kot baba z visokim petam, za gonit pa za kazat. Za vse ostalo je neuporabna.
Uporabniški avatar
Ozi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3611
Pridružen: Če Dec 28, 2006 10:18 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Rivercity
Kontakt:

Unek napisal/-a:...original, kot repliko na tvojega smajlija, ki je pomenil le zavijanje z oči - brez obrazložitev-zakaj imaš takšno "mnenje". In kot vidim si se kmalu premislil in si ga zbrisal.
Nisem si nič premislil. Moj post je kršil pravilnik in so ga odstranili na odpad in ga stisnili v temo z "primernim" imenom :| kliknot
Zaklenjeno
  • Informacija