branjevke

Kamor gredo smeti iz foruma
Zaklenjeno
SilverMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1069
Pridružen: Če Mar 27, 2014 9:36 pm
Vozilo: 147 JTDm 16v TbT
Kraj: Črnomelj

didi napisal/-a:....do zdj sm kupu in zamenjal najmanj 25 avtomobilov v 9 letih odkar imam izpist ....
Si povedal vse :mrgreen:
Dodatno pa si začinil s stilom pisanja.
In s pisanjem o nakupu 159 v hiši dokazal, da tudi brati ne znaš (hint: moj prispevek ob katerega si se najprej obregnil). Pa glede na to, da to sigurno ni bil med prvimi kupljenimi avti.... :roll:

Nehaj preden se do konca osmešiš.
didi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 833
Pridružen: Ne Maj 20, 2012 11:47 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta QV
Kraj: Ljubljana

SilverMan napisal/-a:
didi napisal/-a:....do zdj sm kupu in zamenjal najmanj 25 avtomobilov v 9 letih odkar imam izpist ....
Si povedal vse :mrgreen:
Dodatno pa si začinil s stilom pisanja.
In s pisanjem o nakupu 159 v hiši dokazal, da tudi brati ne znaš (hint: moj prispevek ob katerega si se najprej obregnil). Pa glede na to, da to sigurno ni bil med prvimi kupljenimi avti.... :roll:

Nehaj preden se do konca osmešiš.
Glede na to da sm imel podjetje sm se lahko vcasih zmisljeval in lastil vec avtomobilov...glede na to da si napisou da to sploh ni mogoce po tvojih ocenah sm se mogu obregnt in obrisat noge ;) ker ko imaš parkrat slabo izkusnjo s temi stvarmi pol verjem da malo drugace gledaš na Vse! glede na to pišem iz novega telefona,si lahko zadovoljen da znaš sploh kaj prebrar;) vso sreco ti želim in se naprej živi v pravljici kjer nic ni nemogoce:)
SilverMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1069
Pridružen: Če Mar 27, 2014 9:36 pm
Vozilo: 147 JTDm 16v TbT
Kraj: Črnomelj

Hehe, na tablico se boš izgovarjal? Patetično.
Seveda boš v naslednjem prispevku tudi sveto zatrdil, da si za vseh 25 prodanih avtov povedal v detajle, kaj vse je narobe z njimi. No to je pravljica, katero prodajaš, hkrati pa pljuvaš po vseh drugih.
Uporabniški avatar
colibry
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3840
Pridružen: Pe Feb 04, 2005 5:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

@SilverMan : Ze nekaj casa opazam da vsak tvoj post ki ga spises je provokativen oz spisan tako da cloveku namerno dvigujes pritisk. Malo se zamisli sam nad sabo in ne " haklaj " se na vsak komentar souporabnika foruma. Ze po nacinu provociranja in tvojega nastopa si zelo ANTIPATICNA oseba. Ce vidis da nekomu dvigujes pritisk in da pogovor ne pelje nikamor se raje odmakni ne pa zlivat bencina na ogenj.. Ti starsi niso postavili nikakrsnih MEJ ? Saj se obnasas kot pobesnela pobertetnica ( JA ZENSKA ) ....
SilverMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1069
Pridružen: Če Mar 27, 2014 9:36 pm
Vozilo: 147 JTDm 16v TbT
Kraj: Črnomelj

@colibry:
Če je to, da ne samo prikimavam in se strinjam z vsemi kot ovca v štali ampak prikažem (vsaj poskušam prikazat) še pogled z druge strani provokativno, potem ja, pišem provokativno.
Če nekomu to dviguje pritisk, to res ne more biti samo moja krivda, se strinjaš?
Če sem ti antipatičen, me pač ignoriraj, kot to delajo drugi, katerim se zdim tak. Saj ni težko.
Je pa zanimivo, kako se ne samo didi ampak tudi ti hitro spustiš na zelo oseben nivo. Pusti moje starše pri miru. So me naučili branja in pisanja, kar za marsikateri prispevek tukaj ne bi mogli trditi.
Pa prosim, ne izigravaj nekega cenenega psihoanalitika. Razen če se slučajno osebno poznava, ampak v tem primeru pa dajva najprej nedvomno razčistit kdo sva, ok?

Sicer sem se pa itak hotel umaknit iz debate, ki je že zdavnaj popolnoma zašla, pa se ni nihče obregnil ob to.
Upam, da Minotauer zadevo reši hitro in s čimmanj stroški ter da mu avto v bodoče zvesto služi.
Uporabniški avatar
colibry
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3840
Pridružen: Pe Feb 04, 2005 5:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

SilverMan napisal/-a: Pa prosim, ne izigravaj nekega cenenega psihoanalitika.


Se najdes v temu stavku?
SilverMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1069
Pridružen: Če Mar 27, 2014 9:36 pm
Vozilo: 147 JTDm 16v TbT
Kraj: Črnomelj

Ne.
Uporabniški avatar
colibry
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3840
Pridružen: Pe Feb 04, 2005 5:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

kratko in jedrnato :)

Moderator bi lahko malo spucal temo ce se strinjas :)
SilverMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1069
Pridružen: Če Mar 27, 2014 9:36 pm
Vozilo: 147 JTDm 16v TbT
Kraj: Črnomelj

Se, =D>
Zaklenjeno
  • Informacija