Vrednosti Alfe in zaslužki pri prodaji

Kamor gredo smeti iz foruma
Zaklenjeno
alfasan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2240
Pridružen: Po Maj 14, 2012 5:27 pm
Kraj: Ljubljana

Alfa sport
Ker ne ves koliko imam jaz, sicer te tudi nic ne briga, ne pisi neumnosti. In ja si en bahač.
Enako kot stare mame, ki pri masi najprej pomahajo z bankovcem sele potem ga dajo v pusco.
Hontlar si ti, ce si car si kupi novega A7 ne da zdaj meni ponujas provizijo. Jaz se s tem ne ukvarjam.
Preprosti in pametni ljudje se ne rabijo bahat.
Poleg tegs, ce imas obcutek da invalidi pojejo prevec tvojega zasluzka (41 %) pojdi tja, kjer invalidov ni in ti bo ostalo vse, saj si zagotovo biser Slovenske inteligence in unikum individuale mi ostali smo pa debili, ki jih je potrebno futrat.

Tole se moram replicirat: gnev na tiste, ki zelijo posteno zasluzit.
Oprosti tuda ce smugler kupi avto za 8000 eur in mi ga zeli prodati za 11000 eur, zraven pa laze kot pes, hm: To ni postena kupcija ampak posten brezlubrikantni nateg. Komur to pase naj pocne, sem pa preprican da glede na bioloske in fizioloske predidpozicije vsaj 96 % populaciji to ne pase.
Alfa sport
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1313
Pridružen: Ne Jul 23, 2006 11:55 am

Dve zadevi.
1. Obstajajo tudi pošteni in ne meči vseh trgovcev v isti koš, razen, če imaš ti fetiš na t.i. nategune in imaš preveč časa da jih hodiš hecat. Meni npr. je to nepotrebno zabijanje časa, pri resnih podjetjih pregledam avto in vprašam kolk je zadnja cena na gotovino in če je v okviru tržne cene ter se vidim v znesku ne bom kompliciral in mu/jim paral živcev. Čas=denar
2. Če bi se bahal bi povedal moj dejanski OD oz. plačo. Mogoče sem pa v razredu 50%. Nikoli ne boš zares vedel. Kar je meni pomembno je le, da je to pošteno zasluženo, in pošteno odvedeno. Ja in tudi ven bi šel delat in imam to možnost, vendar je tukaj še kaj več kot le denar.

Pa naj bodi to to. Uživaj v svojem svetu. Navsezadnje ti očitno nisi preprost saj se zelo bahaš koliko znižaš ceno.

P.S.: ne hodim k maši, še manj imam kaj objavljeno v galeriji, torej si po vseh mojih merilih ti v primerjavi z menoj zares VELIK BAHAČ. ](*,)
Zaklenjeno
  • Informacija