Forum brezveznjakov in nepravičnih moderatorjev

Kamor gredo smeti iz foruma
Zaklenjeno
alfa-156
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 107
Pridružen: Sr Jun 27, 2007 10:31 pm
Vozilo: CUPRA

To ni provociranje samo mnenje na prodajno strategijo ALFE. Če ti pa ni všeč, pa je lahko iz razloga, ker ne preneseš dejstva tako kot večina drugih. In benanje oseb zaradi mnenj, ki niso po godu večini pa odraža samo na stanje vodstva foruma, še posebej na dejstvo, da benate uporabnika, ki vozi Alfa Romeo in preprosto ne deli mnenja večine. Moje mnenje je enako njemu, da je avto predrag za to kar ponuja in pika...

Imate pa na forumu ogromno "brezveznjakov", ki dejansko žalijo v postih, vendar delijo mnenje večine. To pa je sprejemljivo. Dotično MB ki je v linku ga dobiš danes za 48.000. To da je v osnovi 58.000 je irelevantno, ker Alfa ki je na netu je 48.000, MB pa enako, skratka celo enaka cena je v danem momentu.

Pod točko ne razumem kako si lahko tako slepo butast zatrepan v znamko, da ne priznaš očitne polomije v strategiji, dobavljivosti, odnosa uradnih distributerjev itd...
Upam da bo večina dojela, da je tukaj govora o strategiji in ne avtu samemu.
Josephe
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1164
Pridružen: Ne Jan 18, 2004 10:18 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Nekaj podobnega kot KobolM, sem že jaz vprašal v zaklenjeni temi v juliji, vendar mi je v efektu kuščar odgovoril, da on tega ne trdi ( verjetno ni dobro prebral ).
Ko sem že tam spraševal ali je nissan GTR premium?

NI!!!!
Je v večini boljši kot nemška konkurenca, vendar še vedno ni premium.

Je pa tako, kot je alfa-156 omenil. Na temu forumu si takoj osovražen, če nisi menja, da je gulia premium, če pa zraven še omeniš kako tujo konkurenco pa te že benajo ( ali te terajo iz foruma ) in to v NASPROTJU z pravili foruma. In to delajo, komaj nekaj let prijavljeni osebki, ki so po spletu naključij prišli do prve alfe ( poceni in spodoben voz ) in v temu trenutku so postali alfa fanatiki.
Tema alfa fanatiki je obstajala že pred leti in večina fanatikov se danes vozi z drugumi vozi in čez nekaj let se bo zgodba ponovila ( vendar zgoraj omenjeni niti tega ne vedo, saj so "mladiči" ). Če pa si "naš" pa lahko žališ po mili volji in si dejansko eminenca foruma.

Za slab prodajni support AT in ostalih pa je kriv samo eden....ALFA sama.

In kot že rečeno, če je roba dobra, se sama hvali ( in si posledično sama dvigne vrednost ) in ne potrebuje nekaj patriotov, ki v en rog tulijo o superiornosti alfe.

LP
Zaklenjeno
  • Informacija