Off GTR

Kamor gredo smeti iz foruma
Zaklenjeno
alfa-156
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 107
Pridružen: Sr Jun 27, 2007 10:31 pm
Vozilo: CUPRA

lizard napisal/-a:GTRa nihče ne jemlje kot resno grožnjo ali tekmeca uveljavnim predstavnikom tega razreda. Medtem ko Giulia velja praktično vsepovsod za konkurenta ostalim premiumcem. .
Sploh ne vem kako bi ti komentiral tvoje fluskole... Glavni cilj GTR-a ko je prišel ven je bil "hitrejši kot PORSCHE CARRERA TURBO"... Na vseh pistah, daleč najboljši čas, šele GT3 RS Porsche, ki nima L od LUKSUZA, torej pravi cestni športnik mu parira, medtem ko je GTR športni coupe z klimo in ostalim udobjem... Sicer je tole OFF topic, samo da napišeš tako neumnost, da GTR ne jemljejo kot resno konkurenco kaže na to kako nimaš pojma o tem kar pišeš... In še za dodatek, da v isti sapi rečeš, da GIULIO pa jemljejo resno, daj ne smeši se prosim... Zaradi parih člankov napisanih in znane ALFINE zgodovine se, BMW, MB, AUDI in ostali še zganejo ne, ker vsi preprosto vedo, da kdor ima 90 jurjev si raje kupi M4 kot pa GIULIO...

Kake neumnosti pa ti klatiš noro, sicer pa saj razumem si ljubitelj take sorte, da bi tudi danes rekel da je ALFA 33 še vedno biser avtomobilske tehnologije...Tako da tvoj izrek, da skušaš bit objektiven pade v vodo zaradi takega stavka, ki kar kriči po subjektivnem natepavanju na način bel zid je črn, pa tudi če je bel...
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6071
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

čisto mimo teme....

@alfa-156: GT-R je vrhunski primerek avta! Ne pa mešat v primerjavi z ostalimi, ki jih ti navajaš! Je tako običajni GT-R kot običajno porše 911, kot GT-R Nismo ali porše GT3. Primerjaj kolerabo s kolerabo in jabolko z jabolkom!

Ne razumem pa, vsi bi radi, da gre Alfa na pot stare slave, vendar mora biti cenejša od nizkocenovcev. Ko je Alfa bila v stari slavi, je imela tudi ceno višjo od vseh! Skoraj.
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

@alfa-156: Pa kaj cviliš? Mislim, da o tem kdo piše kakšne neumnosti nima smisla razpravljat, ker si svoje "znanje" pokazal že v večih temah in skorajda v vsaki debati v katero si vstopil, začenši s tisto o zvoku motorja, v tej temu pa spet bluziš...


In ne, GTRa nihče ne jemlje resno kot grožnjo imidžu Porscheja, Lambota in Ferrarija. Period. Ja je hiter, napreden, in zelo dober avto, ampak v tem rangu se prej omenjenih uveljavljenih imen pač ne more dotaknit. Ker tudi če je cilj Nissana bil narediti avto hitrejši od dotičnega modela Porscheja, to še ne pomeni, da se sedaj Nissana kot znamko oz. njen imidž ali pa imidž GTRa dojema kot dejansko alternativo Porscheju, mar ne?

In ja, tudi Alfa se zaenkrat po imidžu ne more niti dotaknit BMWja. In še dolgo ne bo, vendar pa jasno nakazuje da hoče točno tja nazaj, in ima zgodovino ter potencial da pride precej bliže kot Nissan Porscheju naprimer. Hjao...

P.S. Reče se floskula, ne fluskola. :roll:
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
alfa-156
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 107
Pridružen: Sr Jun 27, 2007 10:31 pm
Vozilo: CUPRA

Lizard pojdi na kak svetoven forum in napiši kar si napisal tukaj, ker samo na takem forumu lahko tolerirajo neumnosti kot jih sestaviš ti.
1. NISSAN GTR ni resna grožnja ostalim športnikom #-o
2. GIULIA je resna grožnja ostalim športnikom :lol:
Ni mi potrebno pisati več ničesar, kar pa se zvoka tiče, lepo da si navdušen nad ALFA v6 zvokom, ker razen zvoka performanca ni od daleč... Imaš pa vsaj dretje, tako kot večina HONDA voznikov. Spadaš točno med njih po komentarjih sodeč. Slepo zagovarjanje brez podlage. GTR ima zgodovino dosežkov za sabo, med tem ko ti zagovarjaš Giulio na podlagi par člankov revij. Tvoj domet znanja ne presega dveh revij, zato boš ti bolj težko z mano o čem... Sicer pa po gledanju postov si ti ta, ki zapenjaš z vsakim in pametuješ na vsakem koraku, v realnosti pa sem skoraj prepričan, da si ti en brezveznjak, zato pa celiš svoje komplekse na forumu na način, da kontriraš in stalno prepucavaš z večino uporabniki. Kar se mene tiče so tvoji posti za v smeti, sploh po zadnjih dveh neumnostih, ki si jih uspel napisat...

PS: skoraj sem pozabil, jaz vozim zelo hiter avto, ti pa jih samo gledaš po internetu in revijah to je med nama bistvena razlika. Je pa res da ti kar beri naprej in se drži rešilne bilke QV... Bomo videli koliko časa bodo motorji brneli, če je to glavna strategija na kateri sloni Giulia po tvojem...
portos1986
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 213
Pridružen: Sr Dec 11, 2013 8:55 am

Polg tega da žališ določene Alfa voznike, si še začel Honda voznike?
Imaš pa vsaj dretje, tako kot večina HONDA voznikov. Spadaš točno med njih po komentarjih sodeč.
=D>

Jst sm ta Honda voznik in izgleda sm zelo slab in neuk človek. =; Jaz pa vsaj upam, da nisi taka oseba v realnem življenju, kot se kažeš da si na tem forumu. Kaj več o tebi se mi ne da pisat, ker a) te ne poznam in b) bi vzelo preveč časa in c) imam kaj bolj pametnega za delat. Pa brez zamere, komentiral samo tvoj način pisanja :)
Zaklenjeno
  • Informacija