OT klamfe in preveč plačani prfoksi

Kamor gredo smeti iz foruma
Zaklenjeno
ROBERTH
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2831
Pridružen: Po Mar 13, 2006 9:06 pm
Kraj: Kranj

portos1986 napisal/-a:Kolegica profesorica mi je poslal sliko. Izgleda da majo srednješolski učitelji lepe plače :D . Slikano pred srednjo tehnično.....[/url]
Pa gre premium po gobe, še prfoksi si jo lahko privoščijo?
alfasan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2240
Pridružen: Po Maj 14, 2012 5:27 pm
Kraj: Ljubljana

Caci napisal/-a:tale rdeča krepko čez 40000€
Ne ugibaj, če nisi videl računa, ker se smešiš.
To je isto, kot bi kakšen forumaš ugibal tvoj IQ.
ROBERTH napisal/-a:
portos1986 napisal/-a:Kolegica profesorica mi je poslal sliko. Izgleda da majo srednješolski učitelji lepe plače :D . Slikano pred srednjo tehnično.....[/url]
Pa gre premium po gobe, še prfoksi si jo lahko privoščijo?
Ne serji klamf. To ni učitelj. Predvidevam, da jo je AT pripeljal dijakom tehničnih strok (mehaniki) da jo popravijo, ker jo sami niso znali.
Drgač pa je plača učitelja začetnika okrog 930 neto. Pa lahko dela noč in dan pa ne bo dobil niti centa zraven, dočim zdravniki prdnejo pa se jim vse plača, pa so isto v JS.
Caci
Alfist
Alfist
Prispevkov: 330
Pridružen: Pe Avg 14, 2009 12:15 pm

dva Izpuha pomenita dizla 180 KM steklena streha .... taka je pri nas preko 40000€. Kaj je s tem narobe???? Fuck kaj ene vse moti.
alfasan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2240
Pridružen: Po Maj 14, 2012 5:27 pm
Kraj: Ljubljana

Ko bodo komentarji samo nekaterih članov nehali čudežno izginjati in ko bodo ti čudeži argumentirali izginotja bo veliko bolje. Pravila morajo veljati za vse in to v enaki meri.

Roko na srce dva rora še nič ne pomenita. Prav tako ne steklena streha. Namreč iz slike ni razvidno ali gre za stekleno streho ali nalepko, prav tako ni razvidno ali je drugi ror original ali je aftermarket, kot se to počne npr. pri starejši kolegici, torej ne vemo niti motorja.
Prav tako ne vemo ali je bil avto testni in zato cenejši (vreden manj) itd. da ne naštevam. Torej ugibanje o ceni Ja lahko, vehementno trditi nekaj pa Ne.
Če pa je komu ta avto poznan in koliko je bilo zanj plačano pa naj kar napiše točen znesek.
Caci
Alfist
Alfist
Prispevkov: 330
Pridružen: Pe Avg 14, 2009 12:15 pm

OK v redu vidim, da si zelo natančen. Drugače maš pa dve na netu s180 KM pa si sam poglej ceni.
ziga22
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 754
Pridružen: Če Nov 13, 2008 6:26 pm
Vozilo: 2006 Alfa 159

alfasan napisal/-a:Ko bodo komentarji samo nekaterih članov nehali čudežno izginjati in ko bodo ti čudeži argumentirali izginotja bo veliko bolje. Pravila morajo veljati za vse in to v enaki meri.

Roko na srce dva rora še nič ne pomenita. Prav tako ne steklena streha. Namreč iz slike ni razvidno ali gre za stekleno streho ali nalepko, prav tako ni razvidno ali je drugi ror original ali je aftermarket, kot se to počne npr. pri starejši kolegici, torej ne vemo niti motorja.
Prav tako ne vemo ali je bil avto testni in zato cenejši (vreden manj) itd. da ne naštevam. Torej ugibanje o ceni Ja lahko, vehementno trditi nekaj pa Ne.
Če pa je komu ta avto poznan in koliko je bilo zanj plačano pa naj kar napiše točen znesek.
Ker se probavamo držati teme. Sedaj tvoj argument ni samo, da je Giulia slab avto za svojo ceno, ampak da je tale dotična Giulia na sliki mogoče fake?
alfasan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2240
Pridružen: Po Maj 14, 2012 5:27 pm
Kraj: Ljubljana

[/quote]
Ker se probavamo držati teme. Sedaj tvoj argument ni samo, da je Giulia slab avto za svojo ceno, ampak da je tale dotična Giulia na sliki mogoče fake?[/quote]
Nisem tega trdil. Napisal sem le, da se določenih stvari iz slike ne da videti. Še posebej pa se ne da iz dotične slike razbrati cena.
Torej v čem je bil moj komentar sporen.
Prav tako nisem nikoli trdil da je giulia slab avto za svojo ceno. Trdil sem, da je predrag zato kar ponuja in kar ponuja konkurenca.
Zaklenjeno
  • Informacija