kregarija

Kamor gredo smeti iz foruma
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Gricko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 972
Pridružen: Če Sep 21, 2006 9:00 pm
Vozilo: 156Sw
Kraj: Ljubljana

ti pa tvoj premium....

če se hočeš it premium , mora biti tudi lastnik premium, ne pa skopuh, ki hoče prišparati na servisih in potem brez vsakega znanja priklaplja premiuma na predvidevam skrekan FES in rešuje napako.......


ps: predvidevam....ABS senzor (verjetno BOSCH -premium) ti je verjetno crknil in ta hkrati deluje za ABS in tudi hitrost - od tu, toliko lučk

to ti je že @Tribes rekel in to 22.11...in to že skoraj 1 mesecnazaj.......če bi bil premium lastnik, bi peljal na servis, kjer bi ugotovili, da senzor izgublja podatke in bi ti verjetno že takrat menjali senzor......seveda ker voziš premium in si premium, in skrbiš za avto premium style, si po 1 mesecu jezen na avto, ker ti meče famozne lučke!

ne vem kdo je tu čuden??

pa lp!
alfasan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2240
Pridružen: Po Maj 14, 2012 5:27 pm
Kraj: Ljubljana

Gricko napisal/-a:
ps: predvidevam....ABS senzor (verjetno BOSCH -premium) ti je verjetno crknil in ta hkrati deluje za ABS in tudi hitrost - od tu, toliko lučk
Če bi podrobno prebral sem ABS senzor zamenjal z novim, da ne bo pomote, pa tudi stikalo sem preskusil z delujočim iz druge enake alfe.
Glede servisov pa raje nebi. Tale primerjava bo kar na mestu: = pekarna mišmaš.

Glede mojega servisiranja: 4 x originalna roka pa vse so crknile, pa ne rečt premium lastnik: Enako zbuljeno so pogledali na alfa servisu, ko jim je roka počla ko je mehanik avto zapeljal iz delavnice. Čung lee roka pa deluje. Potem pa bodi pameten ali pa "premium". Vse so šle pod garancijo!
Zaklenjeno
  • Informacija