Trollanje

Kamor gredo smeti iz foruma
Zaklenjeno
Hranata
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 750
Pridružen: To Sep 16, 2014 6:24 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: 156 2.4 JTD 10V GTB2260 (projekt), Citroen Berlingo 1.5BHDi Shine XTR (daily)
Kraj: Cerkno

Če na tem alfa forumu napišeš samo Alan, potem vsi ostali vemo samo za enega. On 33ke že dolgo nima.
Če pa imaš v misliš kakšnega svojega, se pa prosim izjasni že v štartu.
V vednost: Glede na svoj zadnji post. Najprej se izjasni katerega si ti mislil, šele potem sprašuj katerega je on misli. Kot vedno tvoji posti itak mejijo na trollanje, vendar hodiš po tisti prijazni meji, ki je pač ne moreš diktatorsko zatret.
Slika
Modras
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 614
Pridružen: Po Maj 27, 2013 11:03 am

Kod prvo jaz nisem trol!
Kod drugo pa je ta iz bližine Iga, s katerim pa priznam, da se dolgo nisva videla. A da nima več 33ic?
Si ti mene mogoče zamenjal za trolejbus?
Ta že dolgo v Ljubljani in Piranu več ne vozi, ga pa imaš v sosednji Avstriji na Dunaju in v Salzburgu, če se želiš peljati z njim.
Dovolj jasno?
Hranata
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 750
Pridružen: To Sep 16, 2014 6:24 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: 156 2.4 JTD 10V GTB2260 (projekt), Citroen Berlingo 1.5BHDi Shine XTR (daily)
Kraj: Cerkno

Ne :D :D
Slika
Uporabniški avatar
legenda1979
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 587
Pridružen: Če Avg 21, 2014 5:41 am
Vozilo: AR 159 2.0 jtdm

Modras napisal/-a:Kod prvo jaz nisem trol!
Kod drugo pa je ta iz bližine Iga, s katerim pa priznam, da se dolgo nisva videla. A da nima več 33ic?
Si ti mene mogoče zamenjal za trolejbus?
Ta že dolgo v Ljubljani in Piranu več ne vozi, ga pa imaš v sosednji Avstriji na Dunaju in v Salzburgu, če se želiš peljati z njim.
Dovolj jasno?
Človeku očitno sploh ni jasno, kaj bi naj trolanje bilo....
159 2.0 jtdm
Hranata
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 750
Pridružen: To Sep 16, 2014 6:24 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: 156 2.4 JTD 10V GTB2260 (projekt), Citroen Berlingo 1.5BHDi Shine XTR (daily)
Kraj: Cerkno

Definicja: In Internet slang, a troll is someone who posts inflammatory, extraneous, or off-topic messages in an online community, such as an online discussion forum, chat room, or blog, with the primary intent of provoking readers into an emotional response or of otherwise disrupting normal on-topic discussion. (vir: wikipedia)
Prevod: V internetnem govoru je trol nekdo, ki objavlja sporočila izven tematike v internetni skupnosti, kot so forumi, pogovorne sobe ali bloge s primarnim namenom vzpodbujati bralce v čustvene odgovore ali da drugače prekinejo normalno razpravo o tematiki.

Sej pravim - če iz definicije izvzameš nesramnost do drugih uporabnikov je Modras tipičen predstavnik trollov. Že zadnji njegov odgovor v tej temi je popoln vzorec nepotrebne menjave teme. Nekakšen pasivno-agresiven trol?
Slika
Modras
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 614
Pridružen: Po Maj 27, 2013 11:03 am

Ne bodita bimbota in ne klasificirajta nekoga v nekaj kar ni res!
Priporočam vama, da raje cukneta enega Vinkotovega
Zaklenjeno
  • Informacija