končna hitrost pri Alfi 156

Kamor gredo smeti iz foruma
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Alfaspider
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2664
Pridružen: Po Okt 13, 2003 8:36 am
Član Alfa Kluba: 0

Alan, odkar sem zadnjič z Damijanom klepetal o motorju v tvoji alfici se mi ne zdi več fer, da se vmešavaš v pogovore o 2.0 TS tovarniških motorjih - mr. NGroupa :firedevil:
You need two Ferraris powersliding around the bentley, that is also powersliding
Uporabniški avatar
DaviiD
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1165
Pridružen: Če Jul 01, 2004 11:48 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor
Kontakt:

Zakaj? Sej pa nic ni spremenjeno kar bi dalo na moci razen portanja kanalov (na boxerju). Pa se tam so tisti injektorji serijski dovolj do cca 37 konjev po cilindru (na 3 barih, to pa se tudi ni spreminjalo) (potem skupaj cca. 150 ce je vse ostalo super nastavljeno).

2.0 TS pa ima tako serijski kolko jaz vem...
Uporabniški avatar
Jonas
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1850
Pridružen: Ne Maj 16, 2004 7:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Moj dvom se ne nanasa na sposobnost vozila, ampak bolj voznika. Ampak ok, zadnje case je itak vse mogoce...

LP
Uporabniški avatar
Alan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4553
Pridružen: Ne Feb 27, 2005 3:10 pm
Vozilo: Giulia 2.0t rwd in 156 3.0 24V V6 GTAm

Alfaspider napisal/-a:Alan, odkar sem zadnjič z Damijanom klepetal o motorju v tvoji alfici se mi ne zdi več fer, da se vmešavaš v pogovore o 2.0 TS tovarniških motorjih - mr. NGroupa :firedevil:
Avto je "zaprt" na 7200rpm in ne gre nic posebnega kar sem tudi sprobal proti enaki masini. Res pa jaz nimam lahke noge :mrgreen:

Koliko jih tukaj na forumu speljuje naprimer iz cestninske z vsako prestavo do blokade? Jaz skoraj vedno, ima pa alfica olje vedno sveze in tlak je vedno nad 4 bare pri voznji.
Pac mam stiscano masino in se zato rada vrti in tudi leti kot je treba :D
Alfa je kot punca, če ne skrbiš za njo te hitro prevara z avtomehanikom :mrgreen:
https://enigma-motorsport.si/" onclick="window.open(this.href);return false;
Piki
Alfist
Alfist
Prispevkov: 383
Pridružen: Pe Dec 01, 2006 7:59 pm
Vozilo: AR 156 SW 2.4 JTD 10V
Kraj: Ljubljana

Jonas napisal/-a:200 si sel v Vrhniski klanec?? Ok, brez zamere, ampak do nadaljnega je tole zame buca.

LP
Jonas, mašina je 2.4 jtd s chipom, 175 konjev in okoli 370 nm navora. Res gre toliko tja gor.
stuntz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2340
Pridružen: Sr Avg 04, 2004 9:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

Alan prodaja buče tista njegova alfa gre komi 200 po števcu ...................







........ s prikolco 8)
Freedom of speech ? What is that some brand of toilet paper? Found it at ( cant say PM me ) :D
Uporabniški avatar
Jonas
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1850
Pridružen: Ne Maj 16, 2004 7:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Piki napisal/-a:
Jonas napisal/-a:200 si sel v Vrhniski klanec?? Ok, brez zamere, ampak do nadaljnega je tole zame buca.

LP
Jonas, mašina je 2.4 jtd s chipom, 175 konjev in okoli 370 nm navora. Res gre toliko tja gor.
Saj za avto verjamem da gre toliko v klanec, samo cesta se mi zdi taka, da je tam zelo tezko doseci tako hitrost. Ampak ok, pustimo zdaj to.. :)

LP
Uporabniški avatar
Alan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4553
Pridružen: Ne Feb 27, 2005 3:10 pm
Vozilo: Giulia 2.0t rwd in 156 3.0 24V V6 GTAm

Tam gor je sla q4 zlahka 220+ tako da cesta ni problem :mrgreen:
Alfa je kot punca, če ne skrbiš za njo te hitro prevara z avtomehanikom :mrgreen:
https://enigma-motorsport.si/" onclick="window.open(this.href);return false;
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Tema je zašla iz svojih okvirjev in večina lastnikov 156k je napisala tisto za kar je bila tema odprta, zato ni več potrebe da bi bila odprta.

LOCK
Zaklenjeno
  • Informacija