Pobrisani posti brez objasnil/pojasnil

Kamor gredo smeti iz foruma
Uporabniški avatar
GTA lover
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1908
Pridružen: To Avg 30, 2005 5:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Po dolgem času se spet post briše...Se mi sicer zdi zakaj - pa vendar...Obrazložitev?
sleby
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5743
Pridružen: Po Nov 24, 2003 1:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

ti nisi dobil nic na zs? jaz sem 8)
Slika
Uporabniški avatar
bass
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3874
Pridružen: Po Mar 13, 2006 1:45 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Tudi jaz sem prejel obvestilo. No torrents allowed.
Jeremy Clarkson napisal/-a:You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa...
Uporabniški avatar
prjatu
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3940
Pridružen: So Jan 24, 2004 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

GTA lover napisal/-a:Po dolgem času se spet post briše...Se mi sicer zdi zakaj - pa vendar...Obrazložitev?
Brezvezno odgovarjanje ( postanje ),kot je nabijanje postov v vsaki temi ali odgovarjanje ( postanje ) samo z animiranimi znaki, se bo sankcioniralo z 1h, 24h in permanentnim banom s foruma. Stopnjevalo se bo po opozorilih.
tole nekje piše, me čudi, da še nisi zasledil, banu si se pa izognil
Pravi alfist postaneš šele takrat, ko ti zariba prva alfa

Zaradi slabega vremena bo današnji dan prestavljen na jutri
Uporabniški avatar
GTA lover
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1908
Pridružen: To Avg 30, 2005 5:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Še kar ni obrazložitve o brisanju mojega posta v temi "Koga smo srečali"...Halo, modi? Tko hitr vam rata brisat, obrazložit pa ne...Tc,tc,tc... :|
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Foggy napisal/-a:Zaradi boljše preglednosti odpiram 3 del topica "Ali kdo pozna ta avto".
Tukaj postavljajte vsa vprašanja glede avtov v oglasih tipa 'Ali kdo pozna ta avto...'

Vsak podoben topic z omenjeno tematiko se bo brezpogojno brisal.


Prejšnja topica:
"1. del"
"2. del"

Lp

PS
Prosim, da se zadržite nevmesnih komentarjev izven konteksta omenjene teme.
Brezvezno odgovarjanje ( postanje ),kot je nabijanje postov v vsaki temi ali odgovarjanje ( postanje ) samo z animiranimi znaki, se bo sankcioniralo z 1h, 24h in permanentnim banom s foruma. Stopnjevalo se bo po opozorilih.
Za morebitne dodatne informacije se lahko obrneš na moderatorja preko ZS, da ne smetino po forumu.

Lep pozdrav
Bjorn
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1340
Pridružen: So Avg 26, 2006 2:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Pa kdo dons ni mel nič za delat in je pol foruma razfuku spet? Ne morm verjet...to kr neki lepite in brišete poste.....vsak gost k pride na novo se verjetno noče vpisat kerko bere poste vid da nimajo ne repa ne glave.Pri poplavah v tolminu je zmankal moj post...kr neki no. Osebno sm razočaran nad vodilnimi tega foruma, tako da sem izgubil zaupanje v njih in enostavno ne bom doniral 50 euro za Tolmin....ni velik pa vendar ljudje tam rabijo vsak euro, sam vam je ratal tud to zakuštrat. čestitam. Sram vas je lahko.
Italnjani imajo smisel za lepoto, sam moderatorji tuki žal nimajo smisla za estetiko in berljivost tem.
Uporabniški avatar
alro
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2700
Pridružen: So Feb 11, 2006 1:39 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica/Gorenje pri Divači

Sicer me ni bilo zraven, sem pa videl da se je tema razdelila in se odprla nova kjer naj bi bil samo seznam donatorjev -----> KLIK. En tvoj post je tudi v tej temi KLIK. Samo prosim ne pisat da si se premislil glede tistih 50€ zaradi take naumnosti, ker če je res tako, pomeni da nisi imel resnih namenov. Oprosti.
Slika
Uporabniški avatar
SHadowX
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2587
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 2:26 am
Član Alfa Kluba: 1

Ker tema zaradi sedanjega pravilnika nima več pomena jo zaklepam.
Emperor of The Dark Realm
Zaklenjeno
  • Informacija