Preizkus prožnosti motorja!

Tehnična vprašanja, ki se dotikajo različnih modelov

Moderator: Tehnika moderatorji

Uporabniški avatar
MITT
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 725
Pridružen: Po Sep 29, 2003 7:07 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lj.si
Kontakt:

Se ve da?
:evil:: "Yes, if you wanna run cool, you got to run on heavy heavy fuel!" :mrgreen:
Uporabniški avatar
veloce
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5591
Pridružen: So Jan 10, 2004 11:23 pm
Vozilo: Alfa Romeo 156 1.8 16v TS Sport Pack 02
Alfa Romeo 159 2.0 SW TI 2.0 Mjet
Kraj: Ajdovščina

Kako z vprašanjem? Da, ali ne? A jo nisi prodajal?
Slika
Dean_Q4
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 813
Pridružen: Po Jun 14, 2004 9:04 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kamnica pri MB

Kaj ga ti to sprašuješ veloce, ker bi naj on imel Q4, in če tisto štima, bi naj bila 96' letnik al kaj??

Sicer pa veloce, daj bodi zakon pa idi in stestiraj tisto prožnost o čem tema govori, ker do sedaj sma samo 2 -jaz in smolko testirala :( , jaz sem mislo da se pubeci tukaj bolj zanimajo za to, preizkusit v praksi na pa bit jack na tipkovnici :oops:
Dean
Uporabniški avatar
veloce
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5591
Pridružen: So Jan 10, 2004 11:23 pm
Vozilo: Alfa Romeo 156 1.8 16v TS Sport Pack 02
Alfa Romeo 159 2.0 SW TI 2.0 Mjet
Kraj: Ajdovščina

A z mojo Alfo 75 turbo? Bom! Sam cajt moram najti.
Slika
Uporabniški avatar
Italjan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1043
Pridružen: Če Avg 05, 2004 12:13 pm

Gremo rajš mal vštric vozit, da bodo rezultati verodostojni... Ker se mi zdi da vam štoparice malo zaostajajo :)
Dean_Q4
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 813
Pridružen: Po Jun 14, 2004 9:04 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kamnica pri MB

Italjan napisal/-a:Gremo rajš mal vštric vozit, da bodo rezultati verodostojni... Ker se mi zdi da vam štoparice malo zaostajajo :)
Aja :lol: kaj pa zaeno mrcino voziš ti hudiča, če se ti zdi da nam štoparice zaostajajo, hmm misliš rečet da tvoja manj pokaže? :mrgreen:


Mislim da sta "kinga" v tej disciplini predvsem Uroš z uber norim JTD-jem, no pa tudi GTA, ker on pa je uber nori vele-veleposestnik, ima zelo lepo štalo konjev :D

Za vštric vozit jaz sem, ampak ni talentov da bi šli...
Dean
Uporabniški avatar
Italjan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1043
Pridružen: Če Avg 05, 2004 12:13 pm

Priznam da nimam kaj velik iskat, ke moja makaronarka vaga 1500 kil, pa ma sam 204 konje... :)
Uporabniški avatar
veloce
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5591
Pridružen: So Jan 10, 2004 11:23 pm
Vozilo: Alfa Romeo 156 1.8 16v TS Sport Pack 02
Alfa Romeo 159 2.0 SW TI 2.0 Mjet
Kraj: Ajdovščina

Jaz moram sam poštimat LMM, ker mi pri 3000 obratih rahlo popusti zadeva, pol pa spet potegne, ko nora. Pol pa si upam it z vsakim na drag. Me ful matra dejanska primerjava. Sej Q4 me nese, sam vseeno ma moja 7,5s/100 km/h.
Slika
Dean_Q4
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 813
Pridružen: Po Jun 14, 2004 9:04 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kamnica pri MB

Italjan napisal/-a:Priznam da nimam kaj velik iskat, ke moja makaronarka vaga 1500 kil, pa ma sam 204 konje... :)
#-o Kaj pa te misliš kolko ma moja kil?? Moja alfa ma 1520kg "sem izmeril" pa 190konjev, je razmerje še slabše kot pri tebi :?

Si rekel makaronka, pa me res zanima kateri model alfe pa je te imel 204hp pa 1500kg, a mogoče 164, ali nova 166?? :roll:
Dean
Dean_Q4
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 813
Pridružen: Po Jun 14, 2004 9:04 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kamnica pri MB

veloce napisal/-a:Jaz moram sam poštimat LMM, ker mi pri 3000 obratih rahlo popusti zadeva, pol pa spet potegne, ko nora. Pol pa si upam it z vsakim na drag. Me ful matra dejanska primerjava. Sej Q4 me nese, sam vseeno ma moja 7,5s/100 km/h.
Daj veloce, napiši plis kateri model 75-ke je to, oz. če maš pošlji kakšen link, ker se en klega zanima za nekaj takega, wow si reko 7.5 do100, to je že kar lepo ja, na dregu nevem, bi te verjetno nesel ja na 402m, ampak tako kot govori "TA" tema v prožnosti pa nevem oz. tudi v roll startu... 8)
Dean
Uporabniški avatar
Italjan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1043
Pridružen: Če Avg 05, 2004 12:13 pm

No ja... alfo 164 3.0, ki je neregistrirana. Na zalost... jo kr mal pogrešam. Sedaj sem si kupil nadomestno vozilo - tudi "makaronarko" -kappo 3.0. Kar pa če smo čisto iskreni je skoraj isto - razen oblike.
Uporabniški avatar
veloce
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5591
Pridružen: So Jan 10, 2004 11:23 pm
Vozilo: Alfa Romeo 156 1.8 16v TS Sport Pack 02
Alfa Romeo 159 2.0 SW TI 2.0 Mjet
Kraj: Ajdovščina

Dean_Q4 napisal/-a:
veloce napisal/-a:Jaz moram sam poštimat LMM, ker mi pri 3000 obratih rahlo popusti zadeva, pol pa spet potegne, ko nora. Pol pa si upam it z vsakim na drag. Me ful matra dejanska primerjava. Sej Q4 me nese, sam vseeno ma moja 7,5s/100 km/h.
Daj veloce, napiši plis kateri model 75-ke je to, oz. če maš pošlji kakšen link, ker se en klega zanima za nekaj takega, wow si reko 7.5 do100, to je že kar lepo ja, na dregu nevem, bi te verjetno nesel ja na 402m, ampak tako kot govori "TA" tema v prožnosti pa nevem oz. tudi v roll startu... 8)
Je v galeriji in si jo lahko ogledaš. Model pa je Alfa 75 1.8 i.e. turbo America.
Slika
Dean_Q4
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 813
Pridružen: Po Jun 14, 2004 9:04 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kamnica pri MB

Kot sem obljubil! :)

Kot sem rekel sem danes malo probal prožnost na S4, poleg tega pa dodajam še neposredno primerjavo s Q4 in pa slikal sem a-foto-market, tiste teste noter, med drugim tudi 147 JTD 16 M-jet

no dal bom linke do slikic, rezultate boste sami vidli (tisti ki jih zanima), za S4 pa boste itak takoj vidli zakaj sedaj nebom raje nič več napisal, molk mi je rešitev :mrgreen: - amazing feeling je vglavnem :D

http://www.mobisux.com/album/showphoto. ... 500&page=1

http://www.mobisux.com/album/showphoto. ... 500&page=1

http://www.mobisux.com/album/showphoto. ... 500&page=1

http://www.mobisux.com/album/showphoto. ... 500&page=1

Ajmo, probajte še vi "komentarji zaželjeni" :wink:
Dean
Uporabniški avatar
Q_4
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2354
Pridružen: To Apr 27, 2004 10:37 am
Vozilo: Alfa GT
Kraj: MB-Okolica

Dejan_Q4 (S4) :lol: legenda da glava peče :lol: ...ti še živiš?
Serbus. (sem te že ve 2eh temah pozdravo pa tema od tebe!!!)

Jah Audi...nikoli nič proti mel razen 1.8T 20V ADR(tip) motorji...ko jim je 20V glave pipalo zaradi napenjalca ketne za gredi od ventilov...
Gospod je stal na rdeči ko je zružlo...
In letniki 98/99 ko so jim roke in končniki crkavali pri 30K pa se je vse menjavalo.

Ok ju3 čez Tezno (MB) ko grem v službo!! Al pa po službi na AC MB-Sl.Bistrica.
Samo to zaj res mislim...!!
...ko ne moreš dol iz znamke Alfa Romeo...
Dean_Q4
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 813
Pridružen: Po Jun 14, 2004 9:04 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kamnica pri MB

Jou, jou :lol: :lol: :lol: kaj mi toti dela, skoro že prevale delam :mrgreen:

Seveda sem se oglaso pa te pozdravo :P

Aha, na srečo moj ni 1.8 T ampak 2.2 T, sem slišal ogromno pohvalnega za moj motor, kot veš je audi prvi napravil 4x4, pred 25 leti (saj so take velike reklame-vsepovsod piše), no in tale motor je tudi že toliko star baje, meli so ga v rally-ju v vseh zmagovalnih avtih, kot sem rekel da je tud v RS2, pa da gre brez problema navit na 350hp oz. tud na 450, upam da niso ostali jezni da to tukaj pišem, pišem namreč za ALEKSIO (Q_4) :toungin: drugače je pa sound na 5 cilindercu taki da glava peče, to nemorš verjet smo se včeraj vozli, pa tak zarjove (znotraj) da brezveze ()::

Adijo pamet, #-o sedaj zjutraj sem že tak zamudil ko si šel v službo, no a potem po šihtu pa se danes še pelješ na AC do slovenske bistrice :lol: :lol:

Stari se boma že enkrat zmenla pa boma šla :wink: :steering:
Dean
Odgovori
  • Informacija