Nakup rabljene GT V6: nasveti, mnenja, priporočila, ...

Tehnične teme o modelih 156,147 in GT

Moderator: Tehnika moderatorji

Anya_C
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 56
Pridružen: To Maj 11, 2010 5:55 pm

Aha. To je mož bral, da je lahko problem... Je pa rekel, da če dobiva res dober primerek GT V6, bi bila opcija kak Q2 diferencial vzet s časom kot prvi upgrade avta. Samo to čas pokaže svoje, ker je prvo treba ponavadi sprotne stvari poštimat :)

Bo treba it avto pogledat pa potem narest računico pri sebi, če smo s financami na ok strani, ker brez veze je nekaj nabavit pa pol met avtič v garaži pogrnjen.
Anya_C
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 56
Pridružen: To Maj 11, 2010 5:55 pm

En hiter update :) GTjke ni več na avtonetu, ni je pa tudi v naši garaži :( Sva mislila ta vikend do Ljubljane skočit, ma bo treba počakat na kakšno drugo priliko očitno. Vem, da je teh avtov malo. Če boste zasledili, da se kak dober kje prodaja, mi kar pišite v zasebna sporočila, da gremo v akcijo :) Se bo pa kak evro več nabral za popravila in nadgradnje :lol:

Fantje, zlati ste!
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

Je pač tako, da se dobri primerki Alf prodajo hitro in po dobri ceni, drvarnice pa se vlačijo po netu tudi po nekaj let. Kdor ve kaj prodaja in da je avto ok, se ne bo cenkal za denar.
Anya_C
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 56
Pridružen: To Maj 11, 2010 5:55 pm

Bo kar držalo. Bo treba naslednjič hitreje skočit, tokrat se nam je pač križalo še z drugimi stvarmi, ki se jih ni dalo prelagat.

Sem pa še vedno zagreta za kak GT, GTV ali pa 156 V6. GTA verzije so ok, samo mogoče malo prekričeče za moj okus :)
Uporabniški avatar
Gricko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 972
Pridružen: Če Sep 21, 2006 9:00 pm
Vozilo: 156Sw
Kraj: Ljubljana

156gta je nisem videl na netu že zeloooo dolgo ( po mojem govorim kar o letih, ne mesecih..... nasplošno 156 z V6.....je skoraj da ni )
Uporabniški avatar
Jogador
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 93
Pridružen: Ne Mar 30, 2014 2:42 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: 2010 159 SW jtdM 2.0

Jaz občasno kakšno zasledim v Nemčiji, ker tudi mene mika 3,2 motor v 156, samo si ne upam niti začet računat, kaj bi to stalo za uvoz...
Anya_C
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 56
Pridružen: To Maj 11, 2010 5:55 pm

Ja, uvoz je baje kar drag :lol: ker ravno green car to res ni :mrgreen:

Ene 2 meseca nazaj se je prodajala 156 gta (mislim, da črna limuzina), tudi ta GT se je prodajala kar ene pol leta skoraj, bela 147 gta je tudi vsake toliko na avtonet.

Mi smo imeli pa vse finance usmerjene v dokončanje hiše... Vse nahkrati v življenju pač ne gre, razen če se zakreditiraš do groba pa še malo naprej :) Vrjamem pa, da bo še prilika [-o<
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6071
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

Bela 147 GTa je (bila) od uporabnika @WitBoy... Kontaktiraj ga, mogoče ima kaj za vogalom... ;)
Uporabniški avatar
WiTBoY
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3744
Pridružen: Sr Jul 21, 2004 12:10 pm
Vozilo: 159 2.4 Q4
Kraj: Logatec

gta je še več na zs
Odgovori
  • Informacija