Ne gre odpret prtljažnika

Tehnične teme o modelih 156,147 in GT

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Uporabniški avatar
andreiro
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 572
Pridružen: Pe Jan 18, 2008 4:30 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Dravograd

Pozdrav,

torej prtljažnika na 156 SW letnik 2004 ne gre več odpret, če poskusim odpret s ključem se sliši klik vendar ni efekta, če pa poskusim ročno pri sedežu pa tudi ni nič... poskusil sem že sam iz prtljažnika, vendar nikakor ne dobim stran tiste velike plastike in me zanima, če ima kdo kakšno idejo da to poskusim poštimat sam al bom moral it na servis?

Hvala in lep pozdrav
bivša alfica
145 1.6 boxer
alfa111
Alfist
Alfist
Prispevkov: 283
Pridružen: To Apr 13, 2010 11:23 pm
Vozilo: ex 156 2.0 selespeed
156 SW 1.9jtd
156 1.9 jtd

Jaz sem pri sebi vse kar se je dalo razšraufal in to plastiko ki pokriva ključavnico snel z izvijačem ker ima ob strani dve bunkici, ki sta vpeti v samo ključavnico..
sergio87
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 93
Pridružen: Če Jun 26, 2008 3:03 pm
Vozilo: 156 2.4 mjet

Jaz sem imel tudi problem z prtljaznikom in sicer se je izkazalo da mi ga je kolega tako mocno zaprl, da je ta zaticek, ki pade in ga nato sistem drzi na sredini preskocil na drugo stran. Odstranil oziroma umaknil sem to plastiko ( jo tudi malo pocil) in nekako z izvijacem uspel premaknit zaticek.ne spomnim se tocno, kako sem resil zadevo vendar to je bil problem..
in JTD we trust
Uporabniški avatar
marbu
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 13
Pridružen: So Jan 30, 2016 12:23 am
Vozilo: Alfa 147 1.6TS
Kraj: GO

Jaz sem na 147 problem zatikanja mehanizma ključavnice prtlažnih vrat rešil z WD-40. Notranjost mehanizma sem z WD-40 pošteno prešprical in rešitev učinkovito deluje že več kot 5 let.
Odgovori
  • Informacija