Info o prodaji - Alfa Romeo 156, 2.5 V6

Tehnične teme o modelih 156,147 in GT

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Nightwish
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 90
Pridružen: Sr Apr 23, 2008 2:39 pm
Vozilo: Giulietta Veloce 1750 TBI - 2017
Kraj: Ljubljana - Bežigrad
Kontakt:

Zdravo!

Tast prodaja bordo rdečno, Alfo 156 z V6 2.5 bencinskim motorjem ki ima cca 200.000km. Motor je BREZHIBEN. A mi zna kdo svetovat, kje to najlažje in najbolje prodat. Mogoče v Italiji? Pozna kdo kakega alfa entuziasta ki bi ga to zanimalo?! Kolk se kaj gibljejo cene?!

Hvala za vsako pomoč! :D

G
alfasan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2240
Pridružen: Po Maj 14, 2012 5:27 pm
Kraj: Ljubljana

Napiši na čim več oglasnikov. V tujino ne boš mogel prodati, še posebej v Ita, ker jih je tam kot dreka.
Ceno postavi kot si misliš, da je vredna, pol boš pa videl, če te ne bo nihče poklical je očitno predraga. Veliko denarja pa ne pričakuj, saj je avto star min. 14 let.
Če je res lepo ohranjena, jo predstavi na forumu pa se bo ziher kdo zagrel. Pa vzemi si čas, iz danes na jutri ne bo šlo.
ROBERTH
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2831
Pridružen: Po Mar 13, 2006 9:06 pm
Kraj: Kranj

alfasan napisal/-a:Napiši na čim več oglasnikov. V tujino ne boš mogel prodati, še posebej v Ita, ker jih je tam kot dreka.
Ceno postavi kot si misliš, da je vredna, pol boš pa videl, če te ne bo nihče poklical je očitno predraga. Veliko denarja pa ne pričakuj, saj je avto star min. 14 let.
Če je res lepo ohranjena, jo predstavi na forumu pa se bo ziher kdo zagrel. Pa vzemi si čas, iz danes na jutri ne bo šlo.
Na forumu se ne bo noben zagrel!
Daj korekten oglas z resnim opisom in nato bodi potrpežljiv. Avto je specifičen, tako bo tudi kupca potrebno čakat (pač iščeš pravega alfista).
Sam sem prodajal podoben avto, jasno se na forumu noben odzval. Po parih tedni prišel kupec, ki je tak avto iskal že par let in ni niti glihal.
alfasan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2240
Pridružen: Po Maj 14, 2012 5:27 pm
Kraj: Ljubljana

Zanimivo mi je, da je veliko pogumnih na forumu, potem ko je pa treba pokazat denar...
ROBERTH ti je dal dober nasvet, upoštevaj ga.
Uporabniški avatar
fixy
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 574
Pridružen: So Maj 29, 2010 2:47 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 SW 1750 TBi
Kraj: Brežice

Če svojo prodam bo mene zanimalo.
Lp
1998 156 2.5 V6
2006 159 3.2 JTS V6 Q4
2007 159 1.9 JTDm
2010 159 SW 1750 TBi
2011 159 SW 2.0 JTDm
Nightwish
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 90
Pridružen: Sr Apr 23, 2008 2:39 pm
Vozilo: Giulietta Veloce 1750 TBI - 2017
Kraj: Ljubljana - Bežigrad
Kontakt:

Hvala vsem za informacije!
Bom zbral o avtu VSE informacije, papirje in slike + video(je baje že narejen) in ga dal najprej na avto.net potem pa še en dober opis naredim tukaj na forumu. :wink:

Še nekaj. Na kateri spletni strani se pa v Italiji alfe največ prodajajo?
tomasso
Alfist
Alfist
Prispevkov: 416
Pridružen: Ne Jan 05, 2014 11:01 pm

Jaz sem potencialni kupec. Spremljam te Alfe na mobile in autoscoutu - na slednjem portalu je bila pred kratkim prodana ena iz Italije,SW, l.2004, prevoženih 76kkm, z vso dokumentacijo in enoletno garancijo, nikoli karambolirana. cena je bila 2,8 keur, prodana je bila v roku par dni. Ostali oglasi so večinoma zvezde stalnice.

Sedaj me rajca ta:
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/detai ... geNumber=1" onclick="window.open(this.href);return false;

Cena je Verhandlungsbasis, glede na to da je podrajsana bi zagotovo spustil, prva cena, ki jo je imel je bila 3,75keur. Po Schwackeju je za davkarijo sprejemljiva cena za brezhibno Alfo ta letnik 2,2 keur, dajatve so 33%.
tomasso
Alfist
Alfist
Prispevkov: 416
Pridružen: Ne Jan 05, 2014 11:01 pm

Kaj takega se praviloma proda, ko ceno spustijo pod 3k eur:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/detai ... geNumber=2" onclick="window.open(this.href);return false;

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/detai ... &fnai=prev" onclick="window.open(this.href);return false;
Odgovori
  • Informacija