AR156 avtomatska klima

Tehnične teme o modelih 156,147 in GT

Moderator: Tehnika moderatorji

Uporabniški avatar
veloce
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5591
Pridružen: So Jan 10, 2004 11:23 pm
Vozilo: Alfa Romeo 156 1.8 16v TS Sport Pack 02
Alfa Romeo 159 2.0 SW TI 2.0 Mjet
Kraj: Ajdovščina

A tako hudo je z Roverjem? Vem, da je tamala serija že v kurcu, ker ni bla že dolgo zamenjana, sam da 75 tolk slabo prodajajo, oziroma, da ga sploh ne, pa nisem vedu.
Slika
Lancia
Alfist
Alfist
Prispevkov: 408
Pridružen: Pe Jan 02, 2004 11:02 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Zanimivo, pa mehanika je več ali manj BMW-jeva. Noh, Rover sicer kolikor sem poznal lastnikov lahko povzroča veliko težav, to je pač posledica nenehnega menjavanja lastnikov in delo brez nekih dalnjih ciljev. Mislim da gre Roverju res slabo. Če so pametni angleži naj izpopolnjujejo raje Land Rover in tega lepo tržijo, ker ga bodo lažje kot osebne avtomobile. Pa tut tok slabo ne gre Land Roverju.

Teo:
A pa tvoja mama kljub temu da na Toyoti dela oz. jih celo prodaja vozi Alfe, ali se motim? A jo nič postrani ne gledajo?
Uporabniški avatar
abner
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 110
Pridružen: Ne Feb 15, 2004 1:06 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Šiška-Kranjska Gora

Hm, za Roverja pa bi se težko kdo danes v tej situaciji odločil.Ampak zanimivo da praviš o strašnih popustih----koliko bi bil tdaj torej Rover 75 CDT???Kajti pred cca.8 meseci sem jim ponujal 4400000 sit za svetlo modrega,pa ga niso hoteli prodati.Pol pa sem pač Alfo 156 kupil.... :D sorry,ampak ali je to tista prijazna gospa z blond lasmi ki je bila toliko časa na Roverju?Če je jo moram pohvalt--ful je prijazna,res.Srečno!
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Moje mame nisi mogel videt v salonu! :wink:
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
Uporabniški avatar
abner
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 110
Pridružen: Ne Feb 15, 2004 1:06 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Šiška-Kranjska Gora

AHA SORRY,NČ GRDGA NISEM MISLU....
Odgovori
  • Informacija