Nakup rabljene: AR 159 ali Brera

Vodniki o nakupu in vzdrževanju

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Uporabniški avatar
Yagi-san
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1355
Pridružen: Sr Apr 23, 2008 5:17 pm
Vozilo: ex- Alfa Romeo GT 3.2 V6 Matte Black

Ja, Jessy... ti me pa redno slediš po znamkah :) ! Uspešen nakup ti želim.



Yagi-san
Uporabniški avatar
Jessyka
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 159
Pridružen: So Jan 31, 2009 2:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lj

Yagi-san napisal/-a:Ja, Jessy... ti me pa redno slediš po znamkah :) ! Uspešen nakup ti želim.



Yagi-san
Ja mau ponavljam za tabo :P Sej sem najprej mislila GT kupit, sam je bila potreba po večjem avtu, zato sem tut Stilčila prodala...
Dont drink and drive, just race and fly...
Uporabniški avatar
Yagi-san
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1355
Pridružen: Sr Apr 23, 2008 5:17 pm
Vozilo: ex- Alfa Romeo GT 3.2 V6 Matte Black

Jessyka napisal/-a:
Yagi-san napisal/-a:Ja, Jessy... ti me pa redno slediš po znamkah :) ! Uspešen nakup ti želim.



Yagi-san
Ja mau ponavljam za tabo :P Sej sem najprej mislila GT kupit, sam je bila potreba po večjem avtu, zato sem tut Stilčila prodala...

Ti kar ponavljaj. Pa GT nebi bil zgrešen nakup. Če ja pa potreba po prostoru potem pa že prej pride v poštev 159SW ?!



Lp, Yagi-san
Uporabniški avatar
Jessyka
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 159
Pridružen: So Jan 31, 2009 2:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lj

Yagi-san napisal/-a:
Jessyka napisal/-a:
Yagi-san napisal/-a:Ja, Jessy... ti me pa redno slediš po znamkah :) ! Uspešen nakup ti želim.



Yagi-san
Ja mau ponavljam za tabo :P Sej sem najprej mislila GT kupit, sam je bila potreba po večjem avtu, zato sem tut Stilčila prodala...

Ti kar ponavljaj. Pa GT nebi bil zgrešen nakup. Če ja pa potreba po prostoru potem pa že prej pride v poštev 159SW ?!


Lp, Yagi-san
No, no, pogrebne službe pa tudi ne bom imela... :lol: Gre se za splošno prostornost avta, pa da si potniki, ki sedijo zadaj ne lomijo nog in ne bašejo v avto skozi prednja vrata..
Dont drink and drive, just race and fly...
Uporabniški avatar
MaStr
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9783
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 7:34 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulia Q4 Veloce, 2.2 JTDm
Kraj: Assling (Jesenice)

Malo nam pomagaj !! Zaupaj nam, kakšen avto želiš kupiti: motor, letnik, lastnik(?), extra oprema, barva ter max. cena. Lažje ti bomo pomagali. Par predlogov s SLO poreklom:
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=2547969&show=
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=2424938&show=

Pri tej se vidi funkcijo gretja sedežev:
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=2584516&show=

Sedaj si ti na vrsti...
Join the dark side:
viewtopic.php?f=8&t=44270" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
Jessyka
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 159
Pridružen: So Jan 31, 2009 2:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lj

1. Sportwagon (karavan) ne pride upoštev!
Iščem izrecno limuzino!!!
barva- najraje črna, lahko tudi sv.rdeča, mogoče srebrna...
cena- čim cenej, max 17.000€
obvezno diezel najraje 150KM lahko tudi 200KM
zaželjena navigacija v avtu..
Vse ostala oprema je pa tak pri vseh ista oz. podobna. Zaželjeno je gretje sedežev.. usnje pa ni nujno, raje ne kot ja..

Upam, da sem vam kaj pomagala, če kdo prodaja ali pozna koga ki prodaja omenjeno, naj se mi javi...

Kako je pa kaj z uvozom teh alf iz It, sem malce gledla po Italjanskih spletnih trgovinah in je cena vsaj 2000€ nižja..
Sem imela Stilota iz It. uviženga in sem bila zelo zadovoljna..
Ali so še kakšni dodatni stroški z avtom, če ga uvoziš?
Dont drink and drive, just race and fly...
Uporabniški avatar
Yagi-san
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1355
Pridružen: Sr Apr 23, 2008 5:17 pm
Vozilo: ex- Alfa Romeo GT 3.2 V6 Matte Black

Davek po lestvici vrednosti avtomobila (kar v tvojem primeru znese 1350 €)
LPP homologacija ( 89 € )
reg. tablice za prevoz v SLO ( 45 € - 15 dni)
potni stroški ?

zadovoljstvo na poti nazaj neprecenljivo :)


... to je pa to.



Yagi-san
Uporabniški avatar
Jessyka
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 159
Pridružen: So Jan 31, 2009 2:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lj

Hja, pol smo pa skoraj skupaj z slovenskimi cenami... BV pol..
Dont drink and drive, just race and fly...
Uporabniški avatar
kovach
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2759
Pridružen: Ne Okt 16, 2005 11:56 am

Yagi-san napisal/-a: reg. tablice za prevoz v SLO ( 45 € - 15 dni)




Yagi-san
kolkr js vem v italiji ni mogoče dobiti preizkušen,obdržiš tablice katere so gor in greš še enkrat nazaj da jih vrneš ali po pošti,če pa imaš kakega prijatelja italjana ti pa zapele avto do meje to je pa najbol legalno :D
Uporabniški avatar
GregorS
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 179
Pridružen: Sr Dec 24, 2008 2:58 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

Jessyka pardon, samo ti isces tebi idealni avto in mislis, da bos dobla tocno takega kot si ti zamislas rablenega. To zal ne gre in mores vzet v zakup, da pa kiri nebo mel vsega tega.
Poisci eno lepo 159ko, pa tud ce nima navigacije in nevem cega vse in jo kupi. Se vedno si lahko nabavis enega garmincka za 100€ :)
Uporabniški avatar
Jessyka
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 159
Pridružen: So Jan 31, 2009 2:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lj

GregorS napisal/-a:Jessyka pardon, samo ti isces tebi idealni avto in mislis, da bos dobla tocno takega kot si ti zamislas rablenega. To zal ne gre in mores vzet v zakup, da pa kiri nebo mel vsega tega.
Poisci eno lepo 159ko, pa tud ce nima navigacije in nevem cega vse in jo kupi. Se vedno si lahko nabavis enega garmincka za 100€ :)
Ni fora u navigaciji dobesedno temveč o drugih ugodnosti, ki jih ponuja ekranček v avtu. Vrjemi da je fajn varianta, moj bivši avto ga je imel in je res super stvarca...
Dont drink and drive, just race and fly...
Uporabniški avatar
Gorkichev
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1818
Pridružen: Ne Jul 03, 2005 10:06 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica - Ljubljana - Nova Gorica

Jessyka napisal/-a:Hja, pol smo pa skoraj skupaj z slovenskimi cenami... BV pol..
V italiji dobiš 12 mescev garancije :wink:

Treba je vedet da so prinas 90% alfe z uvoza, ponavadi skantane ter z zbitimi kilometri. Ohranjenost pa ponavadi obupna....
kolkr js vem v italiji ni mogoče dobiti preizkušen,obdržiš tablice katere so gor in greš še enkrat nazaj da jih vrneš ali po pošti,če pa imaš kakega prijatelja italjana ti pa zapele avto do meje to je pa najbol legalno
Z IT tablicami se pripelješ domov, jih odmontiraš ter pošleš nazaj prodajalcu da odjavi avto

Jessyka pardon, samo ti isces tebi idealni avto in mislis, da bos dobla tocno takega kot si ti zamislas rablenega. To zal ne gre in mores vzet v zakup, da pa kiri nebo mel vsega tega.
Gre-gre. v tujini je tolko pločevine prav za use želje...Samo potrplenje je treba ime, mogoče fajn veze in seveda €
vztrajen
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 160
Pridružen: To Mar 04, 2008 8:56 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana...trojane....

Jessyka jaz imam navi+ v avtu..pa če še meni zaupaš dobro plat te navigacije???
zemljevidi obupni...telefon bi bil lahko že bluetooth ne pa da moram še eno kartico imeti notri in za njo vsak mesec plačevati dodatno..
no edino kar se lepše vidi notri v avtu druge prednosti ni..vsaj jaz jo ne poznam
Uporabniški avatar
Uroš
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3652
Pridružen: Po Mar 22, 2004 4:35 pm
Kraj: Maribor-Tezno

vztrajen napisal/-a:Jessyka jaz imam navi+ v avtu..pa če še meni zaupaš dobro plat te navigacije???
zemljevidi obupni...telefon bi bil lahko že bluetooth ne pa da moram še eno kartico imeti notri in za njo vsak mesec plačevati dodatno..
no edino kar se lepše vidi notri v avtu druge prednosti ni..vsaj jaz jo ne poznam
točno to so tudi moje misli, vsekakor je boljša kombinacija paket convergenza (blue tooth in USB), radio pa po potrebi menjaš za kakega 2 DIN če ti ta gre na živce.
Uroš
Uporabniški avatar
r2
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 613
Pridružen: Po Nov 10, 2003 11:36 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Domžale

Jessyka napisal/-a:glede na vaše skope informacije bom še dobro premisila in obdelala alfo pred nakupom...

a se kaj premika na področju obdelave alfe? :wink:
Odgovori
  • Informacija