159 sw bencin?

Vodniki o nakupu in vzdrževanju

Moderator: Tehnika moderatorji

Zaklenjeno
enapetdevetka sw
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 3
Pridružen: Pe Maj 22, 2009 8:27 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: gorenjska

Živjo,

nekaj sem se trudila brat forum pa gledat, če je že kakšna tema podobna moji, pa saj je itak vsaka specifična:

Smo v postopku nabave. Že leto, dve, gledamo avto.net, pa ni bencinarja. Govorila sem že z nekaj trgovci, vsi zagovarjajo diesel, da je super motor, da je itd itd, vendar vseeno mislim, da je za našo družino res boljša izbira bencin. Avto namreč večkrat rabimo le za krajše razdalje (<1 km), normalno, da so tu tudi vožnje, uživancija. Oba z možem sva nagnjena bolj k "športni vožnji". Najbrž sva tudi v tem, da imava raje vonj po bencinu kot po dieslu...
No, kaj naj?
Ali kdo pozna kakšnega zanesljivca, ki bi avto pripeljal iz tujine? Imam občutek, kot da se vsi otepajo teh bencinarjev, dajih ni.. Zakaj?

Prosim za pomoč :)
ReTardo
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 34
Pridružen: Če Jan 01, 2009 2:40 pm

Če bi jaz avto (s tem mislm AR) kupoval samo za kratke relacije in predvsem užitek v vožnji, potem je 100% boljši izbor bencinar... Imel sem že 156 1,8 bencin... hmm... poezija.... trenutno imam 159 1.9 jtdm in samo zato, ker delam VELIKO kilometrov... drugače bi tudi jaz imel bencinarja 2.2 pod pokrovom :mrgreen:

lp
enapetdevetka sw
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 3
Pridružen: Pe Maj 22, 2009 8:27 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: gorenjska

no, saj niso SAMO kratke razdalje. To so tiste, do trgovine, pa v službo, pa tako naprej. Seveda se pa radi naložimo v avto pa odpeljemo na lepše...
Uporabniški avatar
Gregson007
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7743
Pridružen: So Mar 29, 2008 7:33 pm
Vozilo: LaFa ...... 404
Kraj: Laibach

pa so res samo 3 bencinarke 159 na netu, ko sem jaz kupoval zase sem spraševal posrednika če je kakšn bencinar v igri pa me je prepričeval in se celo norca delal da uvaža samo dizle, bolj ko sem mu tupil da ne bolj je vztrajal da dizl in pika, no pol sem ga nekam poslal ker ni imel posluha za moje želje in šel dalje iskat, še danes mu stojita dve na parkingu iste kot pred enim letom, poskušajte na avtoscoutu najdt kak pametn oglas kje v bližini meje in se it pozanimat za nakup in uvoz, ni neka umetnost uvozit samo poiskat je treba pa mal letat okol da se vse porihta, najdeš pa lahko dosti boljši avto, kot če ti ga nek posrednik pripelje in boh ne dej ga prej celo arat
drugače pa nič bat glede dizlskega motorja, sam motor je še najmanj problematičen, pa če nardiš cca. min. 300 km na teden na relacijah je čist OK
Slika
enapetdevetka sw
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 3
Pridružen: Pe Maj 22, 2009 8:27 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: gorenjska

Gregson007, potemtakem voziš bencinarko? In če, si jo dolgo iskal?
Uporabniški avatar
Gregson007
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7743
Pridružen: So Mar 29, 2008 7:33 pm
Vozilo: LaFa ...... 404
Kraj: Laibach

ravno zato je ne vozm, ker so redke :lol: iskal sem čimljašo 156 sw in benzinata - NO GO, je nism dočakal, ampak sem navdušen z m-jetom odkar jo imam, pa tolk sem mel včasih proti dizlom :roll: ker so smradil pred mano tako da sem mogu pol mim spiz....
Slika
Zaklenjeno
  • Informacija