Alfa Romeo 75: Vse o modelu in Nakup rabljene

Vodniki o nakupu in vzdrževanju

Moderator: Tehnika moderatorji

Uporabniški avatar
bass
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3874
Pridružen: Po Mar 13, 2006 1:45 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Uporabnik 8ak prodaja 75 1,8 za smešno majhen denar, je pa kot nova.
Jeremy Clarkson napisal/-a:You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa...
birdy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1110
Pridružen: Če Nov 13, 2003 10:31 pm

najprej povej kaj pricakujes od avtka, potem ti bom pa povedal kaj lahko dobis v okviru tvojih pricakovanj...drgac je pa to ze zelo redek avto(z izjemo 1.6-1.8) in posledicno tezk za dobit, sploh v solidnem stanju....
Uporabniški avatar
_BiStRi_
Administrator
Administrator
Prispevkov: 5776
Pridružen: Ne Apr 17, 2005 12:36 pm

urse napisal/-a:viewtopic.php?t=3827&highlight=navodila


v linku piše tisto kar sprašuješ

Sem združil temi sedaj.
145 QV,33,145,147,159 TI
orh666
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 5
Pridružen: Sr Mar 07, 2007 5:07 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Logatec

Hwala wam za odgovore =D> ....ja uno alfico od 8ak gledam ze kr neki casa, ka mi je ful usec, pa se res smešno pocen je, glede na stanje.....zdele bom mogu počakat mal, da pridem do dnara, ka sm bogi student ane :lol: ...drgac pa mislem kupit 1.8 ali 1.6 carb ka ne maram elektronke,ka me je razočarala :?
Uporabniški avatar
H.P. BaXXter
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1498
Pridružen: Ne Feb 12, 2006 7:57 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lj

ce isces carb in ne maras elektronike potem je 8akova 75 najboljsa izbira
FuManchu napisal/-a:V moji dvoletni alfistični karieri sem ugotovil, da je najpomembneje biti član AMZS (zastonj šlep :lol:)
birdy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1110
Pridružen: Če Nov 13, 2003 10:31 pm

H.P. BaXXter napisal/-a:ce isces carb in ne maras elektronike potem je 8akova 75 najboljsa izbira
amen
birdy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1110
Pridružen: Če Nov 13, 2003 10:31 pm

ps
tole bi skor pozabu
fergazer je ze lepo in prav samo verjemi, da poraba ni za studentski zep...no vsaj moja 1.6 je bla pravi pijanc:)
po drugi strani pa je dejstvo da kljub brutalnemu mucenju ni pridelala nbene okvare
orh666
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 5
Pridružen: Sr Mar 07, 2007 5:07 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Logatec

ne sej js cez tedn itak u lj zvim pa ne rabm avta, cez viken se pa rad maw zapelem, sam pol matki pow tanka spraznem pa 1/2 gum pustim na aswaltu.... :lol: :lol: :lol:
urse
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 228
Pridružen: Sr Nov 15, 2006 6:55 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: kras

karburator ima takošnji odziv na dotik z pedalom za gas nasploh vsi avti na karburatorje so bolj odzivni, i.e vsaj moja alfa katere nism še dosti vozu in je skoraj eno leto stala prej kot sm jo kupu , do 3000 obratov je mrtvo pole se začne komaj nekaj dogajat pod haubo

tako da bi ti tudi jest reku za karburator bo mal več spilo sam če iščeš alfo ne glej preveč na porabo

75-ke so pa itak odlični stroji :)
sam gas in dowge luči
Uporabniški avatar
El Barto
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6837
Pridružen: Ne Jan 15, 2006 7:25 am
Vozilo: Alfa Romeo Stelvio Q4 2.0 MA 280 2019
Alfa Romeo 166 2.5 V6 2001
Alfa Romeo GT 2.0 JTS 2006
Kraj: Gorje

@urse
K jo boš lepo preluftov in zrihov, je potem tudi fino odzivna (od 1600 rpm dalje), vendar vseeno čisto ne dosega frgazrce.
Alfa Romeo - made in Italy, perfected in my garage
8AK
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1999
Pridružen: Ne Sep 05, 2004 1:48 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Črnuče

No da se še jaz pridružim debati,
poraba 1.8 frgazrce . graf pomoje pove vse

Slika


Pa še glede moje 75ke, "kot nova" sigurno ni :P Kot novi sta od uporabnika settantacinque in od gospoda Emila :wink:
V8
urse
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 228
Pridružen: Sr Nov 15, 2006 6:55 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: kras

El Barto napisal/-a:@urse
K jo boš lepo preluftov in zrihov, je potem tudi fino odzivna (od 1600 rpm dalje), vendar vseeno čisto ne dosega frgazrce.
no to sm hotel povedat nikoli ni i.e odziven kot karburator

vem da jo morm malo pelt na en sprehod z višjimi obrati sam ne preveč ker ni bil motor nikoli gonjen in je treba zlahka da se vse lepo in počasi udela in uteče :D trenutno je use zasrano in nima tudi nikakršne moči nazačetku sm se za trenutek že ustrašu d ni kej narobe ker bi res moralo met odziv nekje tam 1500-2000rpm. malo kilometrov znjo pa bo vse kot mora bit :D

sori za offtopic
sam gas in dowge luči
orh666
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 5
Pridružen: Sr Mar 07, 2007 5:07 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Logatec

Ja sm mew prej fiat bravo 1.6 16V pa ce so mi obrati padl pod 3500rpm je wso moč zgubil...poraba me pa itak ne zanima, ka js avta lih nimam za to, da se wsak dan u sluzbo vozm al pa kej podobnga....pa a mogoče kdo ve, ce gre dif. od 2.0 ts tud na druge modele???
8AK
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1999
Pridružen: Ne Sep 05, 2004 1:48 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Črnuče

Aja pa I.E. ima še eno napako - ne dere se k p.... :firedevil: :mrgreen: (to je seveda moje ponižno mnenje)
V8
urse
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 228
Pridružen: Sr Nov 15, 2006 6:55 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: kras

orh666 napisal/-a:Ja sm mew prej fiat bravo 1.6 16V pa ce so mi obrati padl pod 3500rpm je wso moč zgubil...poraba me pa itak ne zanima, ka js avta lih nimam za to, da se wsak dan u sluzbo vozm al pa kej podobnga....pa a mogoče kdo ve, ce gre dif. od 2.0 ts tud na druge modele???
gre in če se ne motim ima 25% blokado sam nism prepričan glede kolko blokade ma
sam gas in dowge luči
Odgovori
  • Informacija