LED trakovi

Izgled Alfic, povečanje moči
Uporabniški avatar
Ozi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3611
Pridružen: Če Dec 28, 2006 10:18 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Rivercity
Kontakt:

Dräger napisal/-a:V nedeljo popoldne sem srečal eno rdečo 156 SW z takimi lučmi in lahko rečem da ne zgleda napačno.
x2 - tukaj v Dravogradu se tudi ena z takšnimi lučmi vozi. Sicer niso črne odznotraj, ampak krom kot original. Ne zgleda napačno.
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

Fantje ne zdaj mešat LED trakove, ki izgledajo obupno proti LED vgrajenim že v orginal luč.
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
Uporabniški avatar
Ozi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3611
Pridružen: Če Dec 28, 2006 10:18 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Rivercity
Kontakt:

lizard napisal/-a:Fantje ne zdaj mešat LED trakove, ki izgledajo obupno proti LED vgrajenim že v orginal luč.
Jap - LED trakovi so definitivno no-go! Luči pa niso slabe čeprav prvič, ko sem jih videl, so mi bile zanimive.
Chuck
Alfist
Alfist
Prispevkov: 331
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 1:22 pm
Vozilo: 2002 Alfa Romeo 1.9JTD
Kraj: Sevnica-Krško

Te luči(devil eyes) z LED trakom prav dobro zgledajo.

Kako je z menjavo posameznih LED diod ali celega traku znotraj luči če kaj crkne??
D'oh!

2000 Alfa Romeo 156 1.9JTD wracked
2004 Alfa Romeo GT 2.0 JTS sold
2002 Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD daily driver
Uporabniški avatar
SummerJam
Alfist
Alfist
Prispevkov: 493
Pridružen: Po Jul 13, 2009 6:03 pm

lizard napisal/-a:Fantje ne zdaj mešat LED trakove, ki izgledajo obupno proti LED vgrajenim že v orginal luč.
@Lizard

Vem kaj je LED trak in kaj vgrajene LED diode :doubt: ...Samo dopolnil sem Foggy-jev post in napisal, da Giulietta bo že imela LED vgrajen. V mislih sem imel, da AR sledi trendom.
Slika
Cuore Sportivo is destiny
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

Vem vem, jaz sem to napisal, ker ste kar naenkrat začeli govorit o orginal LED dnevnih lučeh, čeprav je v osnovi bila kritika namenjena LED trakovom. Da pač ne pride do nerazumevanja ;).
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
Uporabniški avatar
SummerJam
Alfist
Alfist
Prispevkov: 493
Pridružen: Po Jul 13, 2009 6:03 pm

lizard napisal/-a:Vem vem, jaz sem to napisal, ker ste kar naenkrat začeli govorit o orginal LED dnevnih lučeh, čeprav je v osnovi bila kritika namenjena LED trakovom. Da pač ne pride do nerazumevanja ;).
Ni problema, samo da smo razčistil :wink:

OT

Sem se pa tudi jaz odločal med GTA look lučmi in lučmi z LED trakovi, pa sem potem vzel GTA look luči, ker nisem hotu, da bi zgledala kot audi. Bolj ko sem gledal luči s LED trakovi grše so se mi zdele.
Slika
Cuore Sportivo is destiny
ANDRE1
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 131
Pridružen: So Okt 10, 2009 7:44 pm

gta look je lep, led trakovi pa so za tiste ki hočejo iz avta narest novoletno jelko....
Odgovori
  • Informacija