Pokrivalo za volan

Izgled Alfic, povečanje moči
Uporabniški avatar
Inti
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2892
Pridružen: So Nov 03, 2007 7:24 pm
Vozilo: 147

Jonas je dal za ročko 73€ pri AT.
Kot sem napisal, poglej si temo od aaxxx-ove GT-jke, kjer je nalepil slike od volana, pa ga kontaktiraj, pa ti bo vse povedal, kam je dal rihtat.
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

Dejch iz kej si? V LJ oz. Černučah je Šetina, ki ga vsi na veliko hvalijo in naredi stvar baje res lepo in kvalitetno (se da zmenit, da je usnje tako, da paše k armaturi (barva, površina), itd...). Aaxxx kolko vem je dal delat na Primorskem.
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
Uporabniški avatar
Dejch
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2225
Pridružen: To Jun 08, 2004 9:26 pm
Vozilo: Avant2Go

Ja iz lj sem. No k bom šu menjat ga bom kontaktiral. Je drugače že kdo šel k Šetini od vas?

P.S.: sm pa pogledu od aaaxx GT in je volan kar fajn izpadel. Je pa delal pri ledermeisterju, ki je v LJ, sem shranil stran za takrat ko bom rabil.

Hvala za pomoč in info. 8)
Uporabniški avatar
bass
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3874
Pridružen: Po Mar 13, 2006 1:45 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Jaz sem tukaj rihtal volan za bembo. Usnje je identično originalnemu, dal sem pa kar čez obleči, da je še malo debelejši volan. Naredi v parih urah, se je treba prej dogovorit, pa naj gre nekdo zraven z drugim avtom, ker je v vukojebini in nimaš sam kaj tam delat 4 ure. Cena: 60€
http://www.avtotapetnik.si/
Jeremy Clarkson napisal/-a:You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa...
Uporabniški avatar
Binji
Administrator
Administrator
Prispevkov: 7812
Pridružen: Ne Apr 05, 2009 6:51 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GT 3.2V6
Kraj: Jesenice

Koliko pa kaj računa za obnovo sedežev? Pri meni je vozniški namreč že malo zdelan pa bi ga ob priliki dal malo obnovit.
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

Kako zdelani? A je umetna pena dotrjana, ali je usnje raztrgano? Če usnje ni raztrgano, potem pravilni preparati in nega rešijo problem.
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
Zux
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 52
Pridružen: To Mar 02, 2010 6:42 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Postojna

Moj prijatelj iz okolice Postojne kvalitetno prevlači volane,stole in ostalo,izdeluje tudi unikat prevleke volanov in ročk iz usnja cena cca 80E!
Uporabniški avatar
bass
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3874
Pridružen: Po Mar 13, 2006 1:45 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Binji napisal/-a:Koliko pa kaj računa za obnovo sedežev? Pri meni je vozniški namreč že malo zdelan pa bi ga ob priliki dal malo obnovit.
A naj še kličem namesto tebe? :mrgreen:
Če imaš interes pokliči in vprašaj, kontakt je na spletni strani.
Jeremy Clarkson napisal/-a:You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa...
Uporabniški avatar
Binji
Administrator
Administrator
Prispevkov: 7812
Pridružen: Ne Apr 05, 2009 6:51 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GT 3.2V6
Kraj: Jesenice

Če bi imel ene 200e preveč bi že klical :wink: Tako me je bolj zanimalo, če kdo ve okvirno ceno.

lizard: na eni strani je kar precej zdrsano, tako da ga preparati po moje ne rešijo več. Pena pa tam tudi ni več kar naj bi bila :wink:
Odgovori
  • Informacija