Znižat je treba

Izgled Alfic, povečanje moči
Odgovori
benny
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 50
Pridružen: Če Dec 30, 2010 9:42 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Celje

Zdravo

Moje alfice še sicer nisem predstavil, bo pa sprotno opisana.

U glavnem iščem znižan komplet fedri+amortizerji po možnosti od Ti modela če kdo slučajn ve kje dobit?

Moja je že skor leto in pol, ta mesec pa dobi prage in novo barvo. V planu je tudi čip pa še se bo kaj našlo.


Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

Če mi pa lahk ker v PS avto mal zniža doda prage, če ma pa res čas pa še barvo spremeni( bela prela z črno streho ali rdeča z belo strehooz samo črno-črna) bom pa zelo vesel


Lp vsem
Uporabniški avatar
ARfan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1101
Pridružen: Ne Apr 11, 2010 5:18 pm
Vozilo: Preoblečen Fiat/Opel

Nevem koliko se ti kaj splača Ti podvozje gor dajat, razen, če dobiš res poceni in ohranjeno. Jaz bi gledal za kakšnimi novimi Koni str.t amortizerji ter eibach pro kit fedri ali pa kar koni fsd + eibach (tole je malce dražja opcija). Sedaj je spet odvisno koliko se imaš namen "stegnit" za novo podvozje...

Je pa kar nekaj napisanega o amortizerjih na forumu.
Uporabniški avatar
Inti
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2892
Pridružen: So Nov 03, 2007 7:24 pm
Vozilo: 147

Lahko bi Alfo predstavil v svoji temi v podforumu Galerija/Video, tako kot to delajo vsi ostali uporabniki, ne pa da se odpira kar neka kombinirana tema.

TI podvozja se ti ne splača kupovat, ker ni neko čudo tehnike. Je pač original od Alfe, je pa itak fail, tako da se ti res splača pogledat po kakem Eibach kit-u, recimotemle. TI Alfe niso ravno pogoste na cesti, da bi pa od nje dobil kose, je pa verjetnost še toliko manjša.

Za photoshop pa prav tako obstaja tema Photoshop.
Uporabniški avatar
Gregson007
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7744
Pridružen: So Mar 29, 2008 7:33 pm
Vozilo: LaFa ...... 404
Kraj: Laibach

najprej se je treba odločit: how low can you go in za koliko €€€

nasvet: če boš že rihtal podvozje nabavi novo robo, ne išči zjahanih amortizerjev od Ti-ke

jaz sem s kompletom Eibach-Prosystem zadovoljen po 2 letih in 35.000 kilometri, ko pa bo čas za menjavo amortizerjev bom razmislil o Koni-jih Fsd ali Bilstein-i.

btw - Vogtland ??? je kdo razmišljal v tej smeri?
Slika
Uporabniški avatar
ARfan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1101
Pridružen: Ne Apr 11, 2010 5:18 pm
Vozilo: Preoblečen Fiat/Opel

Tudi jaz imam sicer Eibach Prosystem in sem zelo zadovoljen.Edino kar malce ne štima je to, da je avtomobil nižji spredaj za 4.5cm zadaj pa 3.5 cm in ne cca. 3cm kakor je to navedeno. Kit pa je pravi za moj tip avtomobila (preverjeno).

Sicer mene to sploh ne moti oz. mi je zelo všeč bi pa komu znalo delati probleme saj je karter ter na splošno komplet avtomobil precej na tleh :D .


gregson007 napisal/-a:btw - Vogtland ??? je kdo razmišljal v tej smeri?
Jaz sem bil praktično že čisto pred nabavo teh amortizerjev, pa sem se potem premislil, ker so vsi tako hvalili te Eibache :) .
Dejansko pa folk te Vogtlande po forumih precej hvali.V bistvu so amortizerji od Konija vzmeti pa vogtland. Ta kit naj bi bil nekoliko manj udoben od Eibach pro-system.
benny
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 50
Pridružen: Če Dec 30, 2010 9:42 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Celje

predstavitev sem zda napisal tam kot je treba in tudi PS.

Hvala za predloge bom pobrskal še mal po netu za cene.
Za Ti sem pa sicer sumil da ni dosegljivo.

Hvala vseeno.
Odgovori
  • Informacija