Sprednja maska Alfa 156

Izgled Alfic, povečanje moči
Odgovori
AlfaSky
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 84
Pridružen: Sr Okt 05, 2011 11:28 pm

Zanima me, če kdo ve kje bi se dala dobit sprednja črna maska brez znaka za Alfo 156?

Sem se že zanimal na mstyling in technoracing in je ni mogoče dobit.

Maska zgleda tako: http://www.meine-auto-welt24.de/images/ ... 5638_0.jpg
luka33
Alfist
Alfist
Prispevkov: 328
Pridružen: Sr Feb 18, 2009 11:01 pm
Kraj: Ljubljana

Joj.. zakaj? :D
Uporabniški avatar
medhotman
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 710
Pridružen: Sr Jan 19, 2011 6:27 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: CE
Kontakt:

imaš jih na nemškem ebayu . recimo tale pride te pa cc 45€ z poštnino . http://www.ebay.de/itm/FK-Sportgrill-Al ... 2ae57#shId

Lp Slavcy
ROBERTH
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2831
Pridružen: Po Mar 13, 2006 9:06 pm
Kraj: Kranj

Vrhunski design je nekaj, kar Alfi priznavajo tudi največji "sovražniki" in ko se wannabe styling majstri polotijo "nad"gradenj nečesa, kar je vrhunsko je to lahko le znak slabega okusa.

156 PFL in 166 PFL sta designerska dosežka najvišjega razreda.

Oba ta dva modela so posodobili s FL, vendar nista več posrečena, kot celoti. So pa avta pomladili in jima podaljšali rok tržne zanimivosti.

Kakšni brezlični Hondi se taki poizkusi ne poznajo (včasih so še celo rižasto posrečeni). Mogoče bi bila to prava znamka za vse, ki bi radi bling-bling platišča (vrteči nastavki so zakon), sprednje pluge in zadnje okenske police.

Mogoče avtorju teme delam krivico, vendar bi ga vseeno prosil, da naj se nadradnje 156 išče v original sport paketu, ličnim (po možnosti original) platiščem, rahli prizemljitvi,.. hja potem je pa že počasi konec.
luka33
Alfist
Alfist
Prispevkov: 328
Pridružen: Sr Feb 18, 2009 11:01 pm
Kraj: Ljubljana

=D> car!
Uporabniški avatar
alro
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2700
Pridružen: So Feb 11, 2006 1:39 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica/Gorenje pri Divači

Mislim da je tale enaka ---> KLIK, če ne jih imaš pa tukaj malo morje ---> KLIK. Drugače se pa strinjam z ROBERTH -om, tudi meni se obrača ko vidim preveč narižane Alfe, po drugi strani pa če imaš uničen krom in bi rad zaradi tega zamenjal, je cena nove original maske taka, da je bolje da te ustrelijo v koleno :roll:.
Slika
Odgovori
  • Informacija