PowerFlex / StrongFlex

Izgled Alfic, povečanje moči
Odgovori
Uporabniški avatar
Ozi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3611
Pridružen: Če Dec 28, 2006 10:18 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Rivercity
Kontakt:

Crazy Alfista napisal/-a:tole za nase ceste ni-sem tud sam razmisljal v smeri, da bi to namonterov, ampak je to prehuda varjanta

volan se zdi bolj direkten, volan trese, boljsa vodljivost, sam ce ces vsaj nekaj udobja, potem tole stoposto odpade


da je roke trgalo, pa verjamem stuntzu

pac vsak udarec gre direktno po celem avtu ker je pac zadeva trda

ker original gume pozirajo energijo, tako da se ne prenasa direktno na sasijo
No...to je živa bedarija #-o če koga zanima dejanska razlika ga z veseljem pelem, ne pa da se tukaj iz špekulacij buče prodajajo :wink: jaz mam sedaj znižano z H&R vzmetni, nove Monroe Reflex amortizerje in Powerflex (ki dejansko, ko ga imaš v roki ni tako trd kot se tu pravi) in lepo požira luknje.

Če montiraš Powerflex na zanič podvozje je pa to druga stvar :doubt:
Uporabniški avatar
Creed
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4301
Pridružen: To Feb 01, 2005 2:22 pm

Ozi mene bos pelju :wink:
Uporabniški avatar
Crazy Alfista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4290
Pridružen: To Jul 05, 2005 3:01 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

alfa_samec napisal/-a:
Crazy Alfista napisal/-a:tole za nase ceste ni-sem tud sam razmisljal v smeri, da bi to namonterov, ampak je to prehuda varjanta

volan se zdi bolj direkten, volan trese, boljsa vodljivost, sam ce ces vsaj nekaj udobja, potem tole stoposto odpade

da je roke trgalo, pa verjamem stuntzu

pac vsak udarec gre direktno po celem avtu ker je pac zadeva trda

ker original gume pozirajo energijo, tako da se ne prenasa direktno na sasijo
to sploh nima nobene veze z mojim vprašanjem...pol pa ti daj 1500€ za roke...mam raje trd in vodljiv avto. volan pa trese le, če imaš powerflex na soprednjih rokah, ne pa tudi če so na zadnjih. saj tile flexi magično ne odčarajo vzmetenja...
ubistvu sem hotu povedat, da se vibracije prenasajo drugace kot pri navadnih gumicah-oziroma se jih bolj cuti


hah ce pravte da powerfleks ni ne vem kako trdo, pa dejte teflonaste puse notr, da se boste pelal odlicno po nasih super duper cestah :lol: #-o
Alfa Romeo 145 1.7 8V boxer
Uporabniški avatar
Ozi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3611
Pridružen: Če Dec 28, 2006 10:18 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Rivercity
Kontakt:

Crazy Alfista napisal/-a: ubistvu sem hotu povedat, da se vibracije prenasajo drugace kot pri navadnih gumicah-oziroma se jih bolj cuti


hah ce pravte da powerfleks ni ne vem kako trdo, pa dejte teflonaste puse notr, da se boste pelal odlicno po nasih super duper cestah :lol: #-o
Vidim, da si tudi iz LJ - se lahko zmeniva za rido, da boš videl iz prve roke, da ni tako trdo :wink:
Uporabniški avatar
Crazy Alfista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4290
Pridružen: To Jul 05, 2005 3:01 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Ozi hvala za povabilo-ko me bo imelo, ti javim :)
Alfa Romeo 145 1.7 8V boxer
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

ozi, kako si jih ti naročal na alfisti.net? si plačal preko paypala ali kako drugače? ker bom naslednji teden naročal pa se moram malo pozanimat...pa povej mi še, kolko časa je trajalo, da si jih dejansko dobil. poštnina je pa 20€ ane?

hvala za odgovor!

LP
Uporabniški avatar
Ozi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3611
Pridružen: Če Dec 28, 2006 10:18 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Rivercity
Kontakt:

Najprej se moraš na njihovi strani registrirat, da lahko naročaš. Potem daš kar hočeš kupiti v Shopping Cart in potem nadaljuješ (Checkout). Na kar ti napiše...
Parcel Service - DHL German Post WorldNet
Sorry, we don't have a shipping flat rate for your country. Please choose "Request shipping quote", we will send you a quote for the shipping charge. Of course you can cancel the order at every time!
Potem moraš izbrati to...
Self Pickup
You can pickup the goods by yourself or by your forwarder in 29227 Celle, Germany
Nato...
Banktransfer - payment in advance
We will send you a proforma-invoice with all bankdetails by email as soon as possible.
Please don't pay before you got the invoice with your customer- and invoice-number!

We will ship your parcel latest 1 day after we got your payment.
Ne pozabit obkljukat to...
I accept your general business and supplying-conditions
Potem moraš samo še kliknit Confirm order. Nato ti pošljejo e-mail, da ti lahko dostavijo v SLO in da je cena 20€ ter na kateri bančni račun jim moraš nakazat denar itd.

Ko plačaš...potem v roku 1 dneva pošljejo in ti to javijo preko e-maila in po 4-5 delovnih dneh bi moral imeti :wink:
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

hvala!
rajko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 549
Pridružen: To Okt 14, 2008 1:31 pm

Eno vprašanje....

malo sem gledal tole: http://cgi.ebay.co.uk/POWERFLEX-FULL-SU ... 4818wt_883

me zanima koliko se to splača? Oz. kaj dejansko tukaj pridobim? Če ima kdo informacije iz prve roke.. se priporočam. Hvala za odgovor. lp
Uporabniški avatar
Creed
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4301
Pridružen: To Feb 01, 2005 2:22 pm

Jaz imam...zajebano zmontirat...sploh spodnje roke je jeba. Kaj pridobis...tezko recem...meni se skripa, ker sem verjetno prevec šparal z mastjo :doubt:

LP
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

rajko napisal/-a:Eno vprašanje....

malo sem gledal tole: http://cgi.ebay.co.uk/POWERFLEX-FULL-SU ... 4818wt_883

me zanima koliko se to splača? Oz. kaj dejansko tukaj pridobim? Če ima kdo informacije iz prve roke.. se priporočam. Hvala za odgovor. lp
Želiš torej zamenjati vse gumice s powerflexom? Hja, pripravi se do tega, da bo avto občutno bolj trd, sploh na naših cestah oz ti bom rekel tako: vse jamice in grabice na cesti se bodo bolj prenašale na karoserijo. Jaz sem na svojem GTV-ju zamenjal samo zadnji del, ker tam je velik problem s premajhnimi gumicami, pa še drage so za popizdit. Sama menjava je enostavna, če imaš prešo. Če je nimaš, si najebal. Ne vem pa, kako je s sestavljanjem rok nazaj skup pri tvojem modelu, pri GTV sem se resnično matral cel dan s tem ob pomoči še enega, ker sam ne bi naredil nič.

Nikakor pa ne smeš šparat z mastjo, kot ti je že Creed omenil. Nikakor!
Uporabniški avatar
Creed
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4301
Pridružen: To Feb 01, 2005 2:22 pm

Zanimivo...meni se nikakor ne zdi da bi bilo bolj trdo...prej bolj mehko :-k

LP
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

Creed napisal/-a:Zanimivo...meni se nikakor ne zdi da bi bilo bolj trdo...prej bolj mehko :-k

LP
Zelo odvisno od tega, kakšne barve so bile gumice: črne so izjemno trde vijoličaste pa so mehke.
Uporabniški avatar
Creed
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4301
Pridružen: To Feb 01, 2005 2:22 pm

Aha no! Ker moje so vijolicne in so precej mehkejse kot original gumice na rokah.

LP
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

No, moja pa ima kar nekaj črnih, pa so trde kot čista plastika. Vijola pa so kar mehke.
Odgovori
  • Informacija