Temnenje stekel!!

Izgled Alfic, povečanje moči
Odgovori
Uporabniški avatar
folc
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1356
Pridružen: Ne Jul 01, 2012 6:32 pm
Vozilo: AR 156 SW 1,9 JTDm 110kW 150KM l'05
Kraj: Nekje med NG in Tolminom :)

odlično :D
Alfa Romeo .. time to stop looking and start touching :D
ArtisticStudio
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 27
Pridružen: Ne Jan 16, 2011 7:22 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Laško
Kontakt:

Dober teden nazaj sem dobil Golf5 (5vrat) iz katerega je bilo potrebno odstraniti vse folije na steklih.
Avto je bil temnjen pred dobrim letom pri dokaj poznanem vgrajevalcu folij...
Njegov izdelek je bil videti po dobrem letu kot bi bil temnjen pred 10leti..
V vseh folijah je bilo polno zračnih mehurjev,smeti,risasta...
Zadnje steklo je bilo nekakovostno prilagojeno steklu.Zaradi tega je bila folija po kotih večkrat "zacvikana"
Cena kompletnega vozila je bila akcijska 110eur(tudi sprednja stekla)

Zaradi tega pa ne razumem ljudi,ki gledajo na vsak euro pri takšnem posegu v vozilo...

Pred temnenjem stekel morate vedeti:
-koliko plastna folija je
-ali folija po dobrih 2letih spremeni barvo(postane modra)
-sama garancija izdelovalca folij

Za dobro temnenje stekel je potreno demontirati tapete vrat zaradi čistilne gumice...

lp
svabo
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1739
Pridružen: Ne Mar 23, 2008 10:50 am
Vozilo: 156 SW, 1.9 MJTD,2004
Mondeo V karavan, titanium,powershift 2016
Kraj: metropola

Na zadnjih dveh straneh je polno dokazov da drži rek:nisem toliko bogat,da bi poceni kupoval...

Če boš steklo temnil pri nekomu ki ima reference,ceno,odnos... na nivoju,boš tudi dobil kar plačal.V primeru da kaj ne bo kul pa bo naredil vse da ustreže stranki.

Če boš temnil pri nekomu ki nima ničesar pametnega za pokazati,razen svoj avto ki ga je temnil,poleg tega pa še noro akcijsko ceno.LAhko da bo uredu,ampak če ne bo bo verjetno uporabil 1001 izgovor kaj si narobe počel in da ni v ceni vključena garancija in podobna sranja.

Jst sem temnil vsa stekla,tudi pred stebričkom B,in me je prišlo 155eur ,4 mesece nazaj.Moja izbira Dr.Glass :wink:
"I cant" is not an option !
pero
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 592
Pridružen: Ne Jun 06, 2004 12:43 pm
Kraj: Cerklje

ArtisticStudio napisal/-a:Dober teden nazaj sem dobil Golf5 (5vrat) iz katerega je bilo potrebno odstraniti vse folije na steklih.
Avto je bil temnjen pred dobrim letom pri dokaj poznanem vgrajevalcu folij...
Njegov izdelek je bil videti po dobrem letu kot bi bil temnjen pred 10leti..
V vseh folijah je bilo polno zračnih mehurjev,smeti,risasta...
Zadnje steklo je bilo nekakovostno prilagojeno steklu.Zaradi tega je bila folija po kotih večkrat "zacvikana"

Cena kompletnega vozila je bila akcijska 110eur(tudi sprednja stekla)

Zaradi tega pa ne razumem ljudi,ki gledajo na vsak euro pri takšnem posegu v vozilo...

Pred temnenjem stekel morate vedeti:
-koliko plastna folija je
-ali folija po dobrih 2letih spremeni barvo(postane modra)
-sama garancija izdelovalca folij

Za dobro temnenje stekel je potreno demontirati tapete vrat zaradi čistilne gumice...

lp
To je zrelo za uveljavljanje garancije in če stranka sama ne ve kaj je narobe (velikokrat folk sploh ne ve kakšen mora biti izdelek), si je sama kriva. V večini primerov pa, kot si napisal, odloča cena in potem hvaljenje kako je bilo ugodno in dobro narejeno.
Zadnjič spremenil pero, dne Pe Nov 02, 2012 11:35 am, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
folc
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1356
Pridružen: Ne Jul 01, 2012 6:32 pm
Vozilo: AR 156 SW 1,9 JTDm 110kW 150KM l'05
Kraj: Nekje med NG in Tolminom :)

svabo napisal/-a:Na zadnjih dveh straneh je polno dokazov da drži rek:nisem toliko bogat,da bi poceni kupoval...
se strinjam, že večkrat me je izučilo
Alfa Romeo .. time to stop looking and start touching :D
Uporabniški avatar
Bojanxe
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4820
Pridružen: Po Jul 11, 2011 8:41 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 155 1.8 8V Sport
Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm
Kraj: Ljubljana

Kaj pa je z DR.Glass-om? Sicer še ne bom temnil, ampak me informativno zanima..

@pero, za temnenje se bova midva slišala, ko se odločim (beri: prepričam boljšo polovico, da je to nujno potrebno :mrgreen: )
Uporabniški avatar
JUG
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 710
Pridružen: Sr Feb 22, 2012 7:59 pm

Jap. Mislim da vsi vemo kakšen bi moral biti izdelek. Žal se tega ne zavedajo "izvajalci posega".

Bi bilo pa fejst fajn, če bi se nehal pregovarjat kakšno mora biti temnjenje in namesto tega napišete kdo kvalitetno temni stekla. Se pravi ne v domači garaži kjer se od makadama praši direktno na folijo. Torej kdo kvalitetno temni stekla, ali je možnost, da pri njemu nastanejo zračni mehurči, prah ujet med steklom in folijo, koliko vam je dal garancije, ali tudi vizualno izgleda lepo, je obrezano po liniji. To bi nam precej bolj olajšalo odločitev pri izbiri.

Hvala

Jakob
Uporabniški avatar
Assholer
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1747
Pridružen: Pe Okt 29, 2010 4:57 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: AR 156 SW 1.9 JTDm
Suzuki Vitara
Kraj: Logatec

Jaz sem dal temnit v Dacom v Mengšu, ki je tudi klubski partner. Folija je odrezana in nalepljena tako kot se zagre, ni nobenih mehurčkov, prašnih delcev ipd., narejeno je bilo hitro in bili so zelo prijazni.

Dobil sem seveda tudi garancijo, ter vse potrebno za homologacijo.
lp. Tomaž
Slika

If in doubt - flat out
ArtisticStudio
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 27
Pridružen: Ne Jan 16, 2011 7:22 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Laško
Kontakt:

Vsak vgrajevalec ima pač svoje standarde kakšen mora biti izdelek,da ga lahko preda stranki...
Pač jaz sebe ne morem hvalit,prav tako ne morem hvalit konkurence....
Lahko pa rečem,da je Dr.Glass prava "Ameriška"konkurenca...
Še vedno mi je pomagal,priporočila strankam...
Kako pa glede strank pa nisem nisem na tekočem...

Stranke:Pred temnenjem stekel pač izberite sebi najboljšega vgrajevalca...

Lahko pa pripopam eno sliko Brere.

Slika

Fantje ne se kregat.Tudi mesar nima,vsak dan enako dobrega mesa!;)
pero
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 592
Pridružen: Ne Jun 06, 2004 12:43 pm
Kraj: Cerklje

Bojanxe napisal/-a:Kaj pa je z DR.Glass-om? Sicer še ne bom temnil, ampak me informativno zanima..

@pero, za temnenje se bova midva slišala, ko se odločim (beri: prepričam boljšo polovico, da je to nujno potrebno :mrgreen: )

Sem pa do sedaj delal pri Kompare, Dacom in sedaj sem pri Blekiju. Sem delal napake in jih bom tudi v bodoče. Sem pa vedno vse napake tudi odpravil brez pregovarjanja.
Pa še slikca moje bivše
Slika
Zadnjič spremenil pero, dne Pe Nov 02, 2012 11:36 am, skupaj popravljeno 1 krat.
svabo
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1739
Pridružen: Ne Mar 23, 2008 10:50 am
Vozilo: 156 SW, 1.9 MJTD,2004
Mondeo V karavan, titanium,powershift 2016
Kraj: metropola

Slaba reklama oz. tolažba oz. kakorkoli že rečeš temu,da praviš da boš delal napake tudi v bodoče,ampak jih boš tudi odpravil #-o

S tem stavkom nisi dobil strank...

Pri Dr.Glass sem temnil prvič,poleg mene pa je pri njemu temnilo še cca 5 kolegov in vsi smo bili zadovoljni,še pijačo mi je postregel medtem ko sem čakal,tako da je moja izbira in tudi priporočam naprej :wink:

p.s. ker si že toliko delodajalcev menjal se postavlja vprašanje zakaj,ker nisi zadovoljeval standardov in delal preveč napak,kar si tudi sam rekel?
:roll:
"I cant" is not an option !
pero
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 592
Pridružen: Ne Jun 06, 2004 12:43 pm
Kraj: Cerklje

ti bom objasnil, čeprav ti nisem dolžan, ker očitno vidiš in slišiš samo tisto kar hočeš (tipično slovensko)
Kdor trdi, da ne dela napak, laže. In takih je veliko, žal pa taki ponavadi svojih napak ne odpravijo. Tukaj je oškodovana samo stranka.
Žal časi niso več taki, kot včasih in je bilo dela na pretek tako, da sem bil prisiljen menjati. O kvaliteti mojega dela pa lahko govorijo samo tisti, ki sem jim kaj delal, vse ostale izjave so samo natolcevanja.
Sicer pa nikomur ne govorim kam naj vozi temnit in lepit, sem pač podal svoje mnenje in izkušnje, z razliko nekaterih ˝stručkotov˝ tukaj.
Jack_D
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 26
Pridružen: Pe Avg 06, 2010 7:48 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Sam sem temnil 159-ko pri Dr Glass-u, letos julija in ce kogarkoli zanimajo rezultati se lahko oglasi pri meni in pogleda.
didi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 833
Pridružen: Ne Maj 20, 2012 11:47 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta QV
Kraj: Ljubljana

@ svabo...če misliš da pero tok slabo temni se motiš...usi delamo napake,noben ni popoln...je pa tako da za vsako stranko se je treba potrudit in veliko teh strank ki perota poznamo tudi osebno ali pa samo preko forumov na katerih je prisoten, velikokrat delamo pri njemu ker vemo KAJ JE KVALITETA IN NAJBOLJ POMEMBNO P O Š T E N O S T...
pero
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 592
Pridružen: Ne Jun 06, 2004 12:43 pm
Kraj: Cerklje

@didi, hvala ti.
Sem pa nekatere izjave odstranil, ker očitno nekateri niso zmožni sprejeti kritike in ker se nimam namena prepirati.
Odgovori
  • Informacija