Styling AR 155.

Izgled Alfic, povečanje moči
Odgovori
Uporabniški avatar
FELIX
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 97
Pridružen: So Mar 20, 2004 2:18 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

meni so ful všeč alfa 155 DTM verzija, od te je ni lepše. samo še motor od Q4 bi rabo pa bi mel sinfonijo na 4 kolah.
I WAS CHOSEN TO LEAD, NOT TO READ !!!
MG
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1263
Pridružen: So Feb 28, 2004 10:40 am

opankar napisal/-a:Enkrat sem to že sprašvou, pa useen.

A lahko kdo zrihta bele oz. prozorne stranske smernike za Alfo 155 l.93. To so še uni pravokotni, ne ovalni.
No tuki je ena fotka tega kar bi jest rabu:

Slika
Pa sj uni ovalni ko jih majo v a3m pasejo na alfo 155 l.93. Js sm jih hotu kupit, pa jih pol nism, ker mi nebi koristli ce bi delu nove spredne blatnike. Drugac so pa ful hudi uni. Za take ko mas pa na sliki, pa zal ne vem.

Un drug kit od hormana sm vidu, sam mi ni tk kul.

Bo treba kr nardit blatnike. Pol ko jih bom pa naredu, bojo pa defenitivno unikat :P
opankar
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2067
Pridružen: Če Sep 25, 2003 3:46 pm
Kraj: Lubiana

MG napisal/-a:Pa sj uni ovalni ko jih majo v a3m pasejo na alfo 155 l.93.
[-X [-X [-X

Uni ovalni so večji po višini, ker nad temi blinkerji k jih mam jest je prec rob na plehu in uni ovalni nasedejo na ta rob.

Tko da rabim jest točno take kot so na sliki.
You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa, until you have experienced that roller-coaster of pain, disappointment and agony for the brief moment, when everything works.
MG
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1263
Pridružen: So Feb 28, 2004 10:40 am

opankar napisal/-a:
MG napisal/-a:Pa sj uni ovalni ko jih majo v a3m pasejo na alfo 155 l.93.
[-X [-X [-X

Uni ovalni so večji po višini, ker nad temi blinkerji k jih mam jest je prec rob na plehu in uni ovalni nasedejo na ta rob.

Tko da rabim jest točno take kot so na sliki.
Sm pogledu na svoji alfi, in mas prav. A se ne da nc priredit, kako gumo podlozit, kako gumo mal stran porezat?

Drugac sm si pa js mal nazaj nastimu stevc za temp. izpusnih plinov, da mam pregled kaj se dogaja, pa kok ga lahk se prtisnem. Pa nastimu sm si tut stevc za tlak bencina, ce bi pumpa kej zatajila. En frend mi je naredu se lucke za obrate, vec obratov, vec luck sveti. Prvo zelene pol pa rumene pa rdece (tk ko pr formuli) :) .Sam zdj je problem da nimam to kam za dat. Za izp. pline mam zdj kr na armaturki prlimanga (zacasno), za bencin sm si nastimu tam ko ma ogrevanje senzor temperature (na desno spodi od volana) sam ni pregledn. Luck pa nimam prkloplenih. A ma kdo kak predlog kam bi lahko te 3 stvari utaknu. Razmislu sm da bi dau na sredini une dve sobe za zrak vn, pa dau eno poloscico cez, pa na tisto nastimu vse to. Ma kdo se kako bolso idejo?

A kdo slucajno ve, da bi kje prodajali tista ohisja za stevce ko se dajo na levi steber, sam da je naret samo za alfo 155, ne kak univerzalen, ker so bedni.
Uporabniški avatar
Alfaspider
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2664
Pridružen: Po Okt 13, 2003 8:36 am
Član Alfa Kluba: 0

kje si dobil material za števec za pritisk goriva?
MG
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1263
Pridružen: So Feb 28, 2004 10:40 am

Pac uzames stevec za pritisk olja, pa ga nastimas na cev za bencin.
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

opankar napisal/-a:
MG napisal/-a:Men je drugac od Hormanna ful huda, FUL. Sam nimajo oni teh blatnikov. So jih sam 10 naredli.
Tlele se verjetno da naročit ta Hormannov kit:
http://www.hoermann-motorsport.de/index ... =25&spid=1
Super tole kaj si najdu!
Uporabniški avatar
Alfaspider
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2664
Pridružen: Po Okt 13, 2003 8:36 am
Član Alfa Kluba: 0

MG napisal/-a:Pac uzames stevec za pritisk olja, pa ga nastimas na cev za bencin.
OK vem da sem tečen ampak tole nujno rabim, kje točno si nabavil števec, pa kako si izvedel priklop? S kakšnimi konektorji (če ja kje si jih dobil) ali kar cevke, šlaufek pa objemke?
MG
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1263
Pridružen: So Feb 28, 2004 10:40 am

zoranwagen napisal/-a:
opankar napisal/-a:
MG napisal/-a:Men je drugac od Hormanna ful huda, FUL. Sam nimajo oni teh blatnikov. So jih sam 10 naredli.
Tlele se verjetno da naročit ta Hormannov kit:
http://www.hoermann-motorsport.de/index ... =25&spid=1
Super tole kaj si najdu!
Ma ja, sj je, sam mi je una druga bol huda (http://www.hoermann-motorsport.de/admin ... BV_rot.jpg).
btw. zadi ma 265 gume gor :wink:


AlfaSpider napisal/-a:
MG napisal/-a:Pac uzames stevec za pritisk olja, pa ga nastimas na cev za bencin.
OK vem da sem tečen ampak tole nujno rabim, kje točno si nabavil števec, pa kako si izvedel priklop? S kakšnimi konektorji (če ja kje si jih dobil) ali kar cevke, šlaufek pa objemke?
Lej, ves kaj nardis.
gres v konrad, pa kupis stevc za pritisk olja (okol 8k stane), zraven pa dobis tut senzor.
pol pa odpres pokrov motorja, pa poisces regulator tlaka bencina (js ga mam sicer na levi strani, ker sm si ga prestavu zarat tega ker pride dirkaln gor, drugac ga mas pa na desni strani). Pol pa pogledas. Ena cevka pride iz strani prkloplena (po tej pride tist bencin ko pac ni sel cez injektorje). Ena cevka pride pa od spodi prkloplena. V ta drugi cevki ni pritiska. ta cevka gre v rezervar. V ta prvi pa je. Pa vzames tisto cevko dol pa das vmes en "T" komad, pa glej da bos dal vsepovsod objemke. Pa na un t komad prklopis pol senzor. Sam glej kako bos prklopi T komad. Glej da bo se bo bencin pretaku naravnost, pa da bos na stran prklopu bencin. da ne bo sel cez ovink, ko pol bo sranje.
Un del sm pa prklopu na senzor tako, da sm vzel eno matico , pa sm tam gor nasvasu eno cevko, na cevko uno gumjasto cev, un del sm pa prsraufu gor.
Pol pa sam se zvezes, to pa ne vem tocno kako. Neki gre na maso, en gre plus, 2 pa signal. al neki takega. pozabu sm. ne vem. sj so navodiula zraven.

enjoy.
MG
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1263
Pridružen: So Feb 28, 2004 10:40 am

opankar
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2067
Pridružen: Če Sep 25, 2003 3:46 pm
Kraj: Lubiana

Una s tadruzga linka je orto dobr zrihtana, še par slikc: http://www.alfa155.ch/andrea.htm

A si opazu da nima nobenih klučavnic pa kluk? Smooth... :lol:

Slika
Slika
Slika
You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa, until you have experienced that roller-coaster of pain, disappointment and agony for the brief moment, when everything works.
Uporabniški avatar
veloce
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5591
Pridružen: So Jan 10, 2004 11:23 pm
Vozilo: Alfa Romeo 156 1.8 16v TS Sport Pack 02
Alfa Romeo 159 2.0 SW TI 2.0 Mjet
Kraj: Ajdovščina

Meni avto sam ni tako lep, samte feltne bi pa mel. Prov ene take sem mislu butnt gor na mojo 75 twin spark. Bogve, katera znamka so?!
Slika
opankar
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2067
Pridružen: Če Sep 25, 2003 3:46 pm
Kraj: Lubiana

veloce napisal/-a:Meni avto sam ni tako lep, samte feltne bi pa mel. Prov ene take sem mislu butnt gor na mojo 75 twin spark. Bogve, katera znamka so?!
Jest sm Bog! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Firma je Billet. Ala....krom....krom....krom.... :D

Slika

Drugač pa: http://www.billetspecialties.com/
You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa, until you have experienced that roller-coaster of pain, disappointment and agony for the brief moment, when everything works.
MG
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1263
Pridružen: So Feb 28, 2004 10:40 am

WOW Stari!! :shock:
Nima kluk pa klucavnic?
Hmm... na dalinca? Sam ka pa ce se ti akumulator sprazne? :lol: si pa u p.izdi. Sj najbrs ma en backup naret.

Sam je pa NORO dobra tale alfica. Tipson se je ful potrudu.

Un spredn odbijac si morem narocit. Ga majo eni anglezi, uni psg ko majo tut un ne wide body kit. Sam si morem prevoz iz anglije zrihtat.

A kdo ve za kake kulske pragove. Ma kaka firma sploh se kej?
MG
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1263
Pridružen: So Feb 28, 2004 10:40 am

V beli barvi :D

Slika

tk bo moja alfica zgledala. :mrgreen:
Odgovori
  • Informacija