Styling AR 155.

Izgled Alfic, povečanje moči
Odgovori
Uporabniški avatar
veloce
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5591
Pridružen: So Jan 10, 2004 11:23 pm
Vozilo: Alfa Romeo 156 1.8 16v TS Sport Pack 02
Alfa Romeo 159 2.0 SW TI 2.0 Mjet
Kraj: Ajdovščina

A kdo ve, če se da kje pri nas, al pa blizu nas dobit te feltne?

Ja bela bo precej lepša. Pa glej, da ne bodo spojlerji oz. odbijači tako viseli, kot na tej črni.
Slika
Uporabniški avatar
lev_cek
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 512
Pridružen: Pe Apr 30, 2004 11:54 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor
Kontakt:

MG napisal/-a:Mene pa zanima, ce kdo karkoli ve, za kako firmo, ki bi delala kake hude blatnike za 155ko.
Trenutno sm se spravu delat blatnike sam, iz poliestra, pa je ful velik dela, pa sm vseen sou sm uprasat, ce kdo kej ve, da rajs kupim ko pa da se sam drkam.
V mislih sem imel nekaj takega:
http://www.hoermann-motorsport.de/admin ... BV_rot.jpg
Namen imam kupit tudi sprednji odbijac, tak kot je na sliki.

Tako da ce kdo ve, da bi kje prodajali take blatnike, let me know !!! Pa tut ce jih na tajvanu delajo, bojo ze prsli do sm :evil:
Sicer ti tak na sliki piše kdo to prodaja Hoerman Motorsport napreč, glede tvojih fantazij o spojlerjih iz poliestra pa beri http://www.alfaromeo-si.com/alfa/viewto ... ght=#18680 #-o
mislim, da poliester ni dobra ideja razen če si boš zlimal kakšno jadrnico pa čel v Ankaran vozit na dalinsko al pa kaj sličnega, lej če ne gre ne gre pač si avto drugače polepšaj, kajti neboš dobil homologacije, pa še svoje življenje ogrožaš in življenja soudeležencev z materialom, ki v primeru prometne nesreče poči ko čik :oops:
Daj gas, daj gas, daj gas,...................................u p**** sem reko da bremzaj!!!!!!
Uporabniški avatar
lev_cek
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 512
Pridružen: Pe Apr 30, 2004 11:54 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor
Kontakt:

Daj gas, daj gas, daj gas,...................................u p**** sem reko da bremzaj!!!!!!
Uporabniški avatar
lev_cek
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 512
Pridružen: Pe Apr 30, 2004 11:54 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor
Kontakt:

MG napisal/-a:Js mam drugac za letne gume druge feltne in sicer AEZ 7x17 al 7,5x17 ne vem tocno, pa mam gor gume 215 40 17, pa ful fajn pase. vsaj men ze zdi.

http://www.mg-site.com/alfa155-q4.jpg
A nisi ti mogoče te alfe prodajal pred cajtom na avto.net?
Daj gas, daj gas, daj gas,...................................u p**** sem reko da bremzaj!!!!!!
Uporabniški avatar
Thomas
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 142
Pridružen: Če Apr 29, 2004 7:06 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Železniki
Kontakt:

Širše blatnike se težko dobi. Hoermann jih ne dela več (preverjeno), nekaj se jih da dobiti na Nizozemskem.
Jaz sem jih samo zadaj spodaj potegnil ven. Ni pa smiselno delati celih iz poliestra. Najboljše, da original odrežeš in vštukaš, najhitreje in najceneje.
It`s nice to be important, but it`s more important to be nice
MG
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1263
Pridružen: So Feb 28, 2004 10:40 am

Jap ta alfa se je prodajala, sam ze kr neki casa nazaj. Prodaju jo je moj foter, ker se js nism meu izpita, pol je pa noben ni hotu kupit, sm jo pa js dobu ko sm izpit naredu :D

Glede poliestra ti en dam prav. Itaq da ce se zabijes poci. jah, kovina se pa zvije, sj ni zdj da ce bo pocu bos pa komu oko vn staknu. To niso rolerji pa pomozni kolscki.

Ce nardis zadost kul, je vredu. In se vedno mam namen se v to spravit, sam zdle so izpiti, to bomo rihtali v poletnem casu.


Thomas, ne vem ce tocno razumem kaj mislis ti.
Da si zadaj vn potegnu sem vidu, in morem priznat da zgleda ful dobr. Sam, vseen mi pa mogoce prevec "povisa" alfo od zadaj. Da zgleda prevec visoka. Res je da nism vidu take v zivo, mogoce je v zivo bols, sam po slikah, mam tak obcitek.

Ne vem pa kaj mislis, da bi original odrezu, pa dostuku. Ce mislis da bi to naredu z original blatniki od BMW M3 E30 (take ma hoermannova gor), pridejo blatniki FUL velik. 130k (eden), ce jih narocis. Na odpadu pa mocno dvomim da jih bos najdu. Bomo vidli. Zaenkrat sm naredu svoje blatnike (spredaj in zadaj) in sicer iz 3mm debelega kartona, sm izrezu, pa skupi zlepu, z uno pvc plastiko (al kaj je uno sranje ko mas pistolo, pa ti topi tiste palcke). morem sam pobarvat (da ne bo vpijalo) pa enmu dat da mi kalupe nardi, pa pol blatnike, pol pa odrezat blatnik na avtu, pa vrata, za zavarit ... MILJON DELA. sj pravim. poleti.
Uporabniški avatar
Thomas
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 142
Pridružen: Če Apr 29, 2004 7:06 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Železniki
Kontakt:

Originalni blatnik odrežeš podolgem (po srednjem robu) in samo tisto špranjo zapolniš s poliestrom. Se pravi ga odrežeš podolgem, spodnji del pomakneš na ven in malo na dol, narediš par nosilčkov, da to stoji skupaj ter zapolniš s poliestrom. Tako sem jaz razširil Hroščove blatnike in kolegu na Yugotu.
Sprednje blatnike ima 155 Super (mislim, da zadnji model 97) original.

Za izdelavo kalupa poznam nekoga, mislim pa,da bi bilo drago.
It`s nice to be important, but it`s more important to be nice
MG
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1263
Pridružen: So Feb 28, 2004 10:40 am

Aja, tk si mislu. Hmm, to bi mogoce slo ja.

Ja spredne blatnike ma nov model res vredu, pa zadni so na novi tut dost bolsi ko na tastari, sam se vseen ni tk ful vredu. Sj sm razmislu, da bi sou v IT na odpad pa kupu zadnja vrata pa boka, pa spredne blatnike, sam se mi ne da met tok dela, pa da se pol niti opazlo ne bo. If you're gonna do something, DO IT RIGHT !! :D

Kok je za tebe drago?
Iz kje si ti? Škofja loka?
Uporabniški avatar
Thomas
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 142
Pridružen: Če Apr 29, 2004 7:06 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Železniki
Kontakt:

50.000 SIT za kalup, cena varira od tega kakšen je model. Če bi kakšnega prodal, bi se ti to malo zamortiziralo. V primeru, da bi imel kalup le za svoja blatnika, se ti sploh ne splača.


Iz Železnikov, cca 20 km iz Škofje Loke.
It`s nice to be important, but it`s more important to be nice
Cuore Sportivo
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2145
Pridružen: Ne Nov 16, 2003 8:31 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

thomas: kok bi pa pršlo da bi mi nardil samo en del spojlerja nad kolesom?ta k je med spodnjim spojlerjem in pa med pragovi. je iz dveh delov jz bi pa rabu tega krajšega. vidi se na fotki.

Slika

v bistvu se začne ta spojler od sprednjega spodnjega spojlerja pa do višine koles. vsaj na fotki se tko vidi.
Zadnjič spremenil Cuore Sportivo, dne Če Maj 06, 2004 1:49 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Thomas
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 142
Pridružen: Če Apr 29, 2004 7:06 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Železniki
Kontakt:

Ne vem točno kaj si mislil. Je pa to odvisno od mnogo dejavnikov (časa, materialov, ...).
Najbolje bi bilo, če bi v živo videl kaj hočeš.
It`s nice to be important, but it`s more important to be nice
Cuore Sportivo
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2145
Pridružen: Ne Nov 16, 2003 8:31 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

tuki se dobr vidi.
sorry k je velka fotka :roll:
Slika
Uporabniški avatar
Thomas
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 142
Pridružen: Če Apr 29, 2004 7:06 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Železniki
Kontakt:

Bi se dal kaj, pa je kar zahtevno. Najbolš bi bilo kak podobnega predelat.

Ali sedaj nimaš tega?
It`s nice to be important, but it`s more important to be nice
Cuore Sportivo
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2145
Pridružen: Ne Nov 16, 2003 8:31 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Thomas napisal/-a:Bi se dal kaj, pa je kar zahtevno. Najbolš bi bilo kak podobnega predelat.

Ali sedaj nimaš tega?
mogoče bi se dal narest zrcalni kalup? na desni strani imam ta spojler, na voznikovi strani pa se je odtrgal.
Uporabniški avatar
Thomas
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 142
Pridružen: Če Apr 29, 2004 7:06 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Železniki
Kontakt:

To bi pa šlo.
It`s nice to be important, but it`s more important to be nice
Odgovori
  • Informacija