Giulietta QV, 1750 TBi 16V

Tehnične teme o modelu Giulietta

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
alfa-156
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 107
Pridružen: Sr Jun 27, 2007 10:31 pm
Vozilo: CUPRA

alfasan napisal/-a:
alfa-156 napisal/-a:
alfasan napisal/-a:Če se avto še prodaja, ga za "15.000" grem tudi jaz pogledati.
Alfasan a ti ni že 200 konjev premalo ? :) =D>
Saj ima več kot 200 konjev.
Z minimalnim vložkom nekje 270.
Tbi to pa ja, sem zasledil nekaj o JTD, da je blo govora vmes. Ja tale pa zna biti zanimiva lahka in dovolj HP.
Mičo
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 1
Pridružen: Če Avg 04, 2016 8:45 am

Kakšno je vaše mnenje o tej Giulietti? http://www.avto.net/Ads/details.asp?id= ... 20tbi%20QV
Je znana komu s foruma? Na kaj moram biti pozoren? Hvala za odgovore.
Uporabniški avatar
De Marco
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 232
Pridružen: Po Jun 14, 2010 8:02 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

QFV58 napisal/-a:Zdravo!
Sem nov na forumu in me okvirno zanima sledeče:
Prodajali bomo ženino Giulietto Quadrofoglio Verde l.2012, bele barve, 50.000km, prva lastnica, redno vzdrževan, samo ročno pran, potrjena servisna knjiga, 18' alu (temnejša, original) platišča z letnimi gumami + 17' alu platišča z zimskimi gumami, xsenon itd, brez navigacije. Imam tudi originalne strešne prečke, avto ni bil nikoli poškodovan ali barvan, ima pa nekaj praskic od robnikov na letnih platiščih. Ker vem, da ste na forumu poznavalci znamke Alfa Romeo, me zanima, kakšna je okvirna vrednost našega vozila.
Hvala!

Pozdravljen... mene bi zanimale originalne stresne precke ce so se na voljo...morda kaksna fotka.. cena pa lahko na privat...

Hvala
Lp
cuore sportivo
Uporabniški avatar
De Marco
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 232
Pridružen: Po Jun 14, 2010 8:02 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

De Marco napisal/-a:
QFV58 napisal/-a:Zdravo!
Sem nov na forumu in me okvirno zanima sledeče:
Prodajali bomo ženino Giulietto Quadrofoglio Verde l.2012, bele barve, 50.000km, prva lastnica, redno vzdrževan, samo ročno pran, potrjena servisna knjiga, 18' alu (temnejša, original) platišča z letnimi gumami + 17' alu platišča z zimskimi gumami, xsenon itd, brez navigacije. Imam tudi originalne strešne prečke, avto ni bil nikoli poškodovan ali barvan, ima pa nekaj praskic od robnikov na letnih platiščih. Ker vem, da ste na forumu poznavalci znamke Alfa Romeo, me zanima, kakšna je okvirna vrednost našega vozila.
Hvala!

Pozdravljen... mene bi zanimale originalne stresne precke ce so se na voljo...morda kaksna fotka.. cena pa lahko na privat...

Hvala
Lp
Pozabil napisat..tudi 17 col feltne z zimskim kompletom bi prisle v postev ce so originl feltne..za vec info me prosim kontaktirajte...
Lp
cuore sportivo
osas
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 1
Pridružen: Po Dec 11, 2017 10:58 am

Lep pozdrav, vsem Alfistom! Pravkar kupil Giulietto 1750 tb...Kaj vec, pa v nadaljevanju :)
Uporabniški avatar
MaStr
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9772
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 7:34 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulia Q4 Veloce, 2.2 JTDm
Kraj: Assling (Jesenice)

Čestitke za nakup in dobrodošel med alfisti in na našem forumu!! =D>
Predstavi nam jo v temi "Galerija & Video": viewforum.php?f=8" onclick="window.open(this.href);return false;
:wink:
Join the dark side:
viewtopic.php?f=8&t=44270" onclick="window.open(this.href);return false;
Odgovori
  • Informacija