Stelvio: Testi in Splošno

Tehnične teme o Giulii in Stelviu

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
atek
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 38
Pridružen: Če Feb 28, 2013 8:57 pm
Vozilo: AR STELVIO Q4 2019
Kraj: Kozjansko

Odločil sem se za menjavo vozila in moj naslednji bo Stelvio.
Lastnike prosim, da mi predlagajo:
4x4 DA ali NE
Katera oprema je najbolj uporabna
Za motor sem se že odločil da bo diesel, morda predlog glede konjičkov :)
Lahko tudi kakšna ponudba, če se ga je že kdo naveličal.

Trenutno sem na audi A4 quattro 2014 (prodajam)

Že vnaprej hvala za odgovore.

Lp atek
Lp, Atek
AR Stelvio Q4 2,2D 210 (2019)
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

Najprej je treba povedati čemu so bo vozilo uporabljalo in potem bodo lastniki podali izkušnje s 4x4 in brez.
Uporabniški avatar
MaStr
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9772
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 7:34 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulia Q4 Veloce, 2.2 JTDm
Kraj: Assling (Jesenice)

Moje mnenje ...
SUV brez 4x4 je praktično kot nekakšen polizdelek, pa čeprav ne gre za tipično terensko vozilo.
Sicer pa Q4 pri alfi itak ni konstanten. Vklaplja ga avtomatično in sicer v razmerju 70:30, če se ne motim.
Če finance niso problem, potem go for it, sploh če imaš dovolj vožnje po kakšnih hribovjih, pa še vajen si ga iz zdajšnjega vozila.
Join the dark side:
viewtopic.php?f=8&t=44270" onclick="window.open(this.href);return false;
atek
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 38
Pridružen: Če Feb 28, 2013 8:57 pm
Vozilo: AR STELVIO Q4 2019
Kraj: Kozjansko

Avto se bo uporabljal za vsakodnevno vožnjo v službo, nič posebnega, pa dnevno po kozjanski ovinkih in gričih.
Denar ni problem, problem je ker denarja ni :D
Lp, Atek
AR Stelvio Q4 2,2D 210 (2019)
Otone
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 73
Pridružen: Ne Feb 23, 2020 8:50 pm

Stelvio ni za off-road, to je jasno. Je v bistvu športnik v SUV preobleki. Če boš vzel Q4, ga sigurno ne boš vozil po blatu, globokih mlakah in grobem terenu (čeprav, po testih sodeč se Stelvio dobro znajde tudi v zahtevnih off-road pogojih). Meni osebno se zdi škoda tak avto v blato spravljat.

Q4 ti bo v realnem življenju še najbolj prav prišel po zasneženih cestah, predvsem v hribih. Mogoče tudi kdaj na mokri cesti (pospeševanje). To pa je tudi to.

Jaz imam verzijo na zadnji pogon (190 KM, povsem dovolj, čeprav 210 KM se ne bi branil) in do sedaj še nisem imel situacije, v kateri bi pogrešal Q4. Tudi, če greš kam na pohod v hribe/gore, nikjer ni tako grob dostop, da bi dejansko potreboval 4x4. Je pa fajn, če ima avto malo več odmika od tal, kar pa Stelvio ima.

Kar se opreme tiče - moj je Super + Business Paket + nekaj malenkosti. 2019 modeli so še relativno ugodni, ne vem pa, če 2020 lahko sploh dobiš pri nas. En je naprodaj na avto.net, ampak ne od uradnega zastopnika (verjetno so ga po cesti pripeljali iz Italije).

2020 se od 2019 vizualno zelo malo razlikuje. Lahko pa dokupiš več aktivne varnostne opreme, pa zvočna izolacija je nekoliko boljša. Aja, pa volan več ni tako direkten, kot pri 2019, ker sistemi za pomoč vozniku ne znajo delati s tako odzivnimi volani. Infotainment je tudi boljši in materiali v notranjosti so nekoliko kvalitetnejši, skupaj z boljšo izdelavo. Je pa res, da je že 2019 v primerjavi z 2017 bil veliko boljše narejen.
atek
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 38
Pridružen: Če Feb 28, 2013 8:57 pm
Vozilo: AR STELVIO Q4 2019
Kraj: Kozjansko

Hvala @Otone za lepo poročilo.
Seveda ga nimam namena vozim po blatu in off roadu. Iščem prve letnike, torej 2017 in 2018 - zaradi cenovne dostopnosti.
V Sloveniji so še kar dragi, v Italiji se da dobit dosti ceneje.
Na katero opremo konkretno naj bom pozoren, kaj mi predlagate, da naj od opreme ima?
Lp, Atek
AR Stelvio Q4 2,2D 210 (2019)
Uporabniški avatar
Zhagar
Moderator
Moderator
Prispevkov: 3725
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 4:12 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 1.4 MA 2011 & Alfa Romeo 145 1.6 Boxer 1995
Kraj: Ljubljana

Definitivno vsaj Super paket opreme.
igi00
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 5
Pridružen: Ne Dec 19, 2010 10:44 pm
Vozilo: Alfa Romeo Stelvio 210 Super

Po mojih izkušnjah kaj se mi zdi fino in kaj bi še imel pa nimam:
Super še mi zdijo športni sedeži; veliko oprijema in so zelo udobni. Prav tako imam dinamične blažilnike, ki so mehkejši med normalno voznjo se pravi tudi bolj udobni. Lahko so pa tudi trši v D. Q4 imam, ga pa zaradi pomanjkanja snega v zadnjih dveh zimah nisem niti rabil. V ene par zaplatah, na katerih sem ga probal je pa oprijem neverjeten, pospeši praktično brez zdrsa.

Edino kar pogrešam je pa šibedah, to bi pa sigurno naročil če bi se še enkrat odločal.
atek
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 38
Pridružen: Če Feb 28, 2013 8:57 pm
Vozilo: AR STELVIO Q4 2019
Kraj: Kozjansko

Hvala @Zhagar in @igi00 za predloge glede opreme, bom upošteval, kolikor bo pač mogoče pri nakupu rabljenega.
V Sloveniji je trenutno izbira rabljenih zelo slaba, zato se oziram po uvozu iz Italije ali Nemčije.
Lp, Atek
AR Stelvio Q4 2,2D 210 (2019)
marko vitas
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 194
Pridružen: Ne Okt 30, 2016 11:56 pm

MaStr napisal/-a:Moje mnenje ...
SUV brez 4x4 je praktično kot nekakšen polizdelek, pa čeprav ne gre za tipično terensko vozilo
To je teoretično sicer res, ampak za obisk kakšne odročne plaže je več kot praktično, da je avto malo dvignjen, kajti, če grejo stvari narobe, menjava pokrova karterja ni ravno poceni :cry:

Lp ...
Otone
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 73
Pridružen: Ne Feb 23, 2020 8:50 pm

Zadnjih nekaj dni nam je SUV varianta vozila še kako prav prišla, čeprav, potrebe po 4x4 ni bilo. Avto je občasno sicer malo zakopal z gumami, ampak vse je šlo gladko.

Pozimi pa se takšnih terenov itak ne bi loteval, 4x4 gor ali dol.

Kljub temu, pogona na vse štiri se ne bi branil. Ko sem kupoval avto, je alternativa stelviji bil novi Subaru Forester. Subaruji imajo itak legendaren 4x4 pogon, brez primere. Ampak na zunanjost avtomobila se nikakor ne bi mogel navaditi. Grdi so, milo rečeno. :) Subaru Forester je verjetno edini avtomobil na svetu, ki z vsako novo izdajo oblikovno nazaduje (notranjost je sicer zelo kvalitetna in lepa).
marko vitas
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 194
Pridružen: Ne Okt 30, 2016 11:56 pm

Ja, SUV-i so predvsem uporabni. Moj oče si je omislil SUV-a brez 4 x 4 in moram reči, da je precej uporabna "igrača." Ni FCA, zato, da ne bi bilo kakšne nepotrebne reklame, ne navedem katere znamke je, ampak splošne ugotovitve bolj ali manj držijo za vse SUV-e. Ker je oče že nekoliko v letih, mu zaradi lažjega vstopanja in izstopanja iz vozila, predvsem dobro dene višje sedišče. Prtljažnik je zelo uprabna lahko dostopna kocka. Tudi poraba je, najbrž zaradi sobnega agregata, presentljivo zmerna, tudi ob priganjanju na avtocesti. Občutek pri visokem sedenju pa je po mojem mnenju slab, ali pa se ga ne morem navaditi. Med vožnjo se mi neprestano dozdeva, da se bo avto zdaj, zdaj prekucnil. :|

Lp ...
Veron
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 538
Pridružen: Ne Maj 01, 2005 6:13 pm

Zanimivo mi kako se ljudje lotevajo reševanje "težave pri vstopu/iztopu iz avta". Težavo se rešuje pri posledici, namesto pri vzroku. Tako kot večina težav danes :)

Moj dedi (85), gradbinc v poklicnem delu življenja, kmetovalec v času penzije. Še vedno vozi "navaden" avto (fiat Bravo) in nikoli se ne pritožuje, da mu je težko v in iz avta.

Oče (60), pisarniško delo. Že 6let nazaj jamral glede omenjenga problema in si kupil SUV. Kljub temu mu lekcija dedija ni prišla do živega. Sedaj joka kako dražji je SUV (gume, servisi, poraba, kasko, popravila...). Never ending story.
Otone
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 73
Pridružen: Ne Feb 23, 2020 8:50 pm

@Veron, precej neumesten odgovor.

Nimamo vsi enakih genov. Nekateri lahko živijo najbolj zdravo, pa jih bo bolezen kljub temu pobrala v mladih letih. Nekateri lahko kadijo, pijejo in se nezdravo prehranjujejo, in bodo kljub temu dočakali visoko starost brez omembe vrednih težav.

Nekateri so si res sami krivi za težave s hrbtenico. Drugi spet ne. Tretjo so kombinacija.

Sam sodelujem na gorsko kolesarskih maratonih skoraj vsako leto in ni za verjeti, kako fit 60+ letnike je možno srečat. Jaz jih nimam še niti 40, pa se z nekaterimi ne morem primerjati v kondiciji in moči. Od kolega oče, npr., ki je bil cestni kolesar, pa se je zelo slabo postaral. Cel je sključen in se precej težko premika. Pa je redno vadil, delal vaje za gibljivost, zdravo jedel itd.

Tako pač je, žal.

Če pa verjameš, da je to vse odvisno od "energij", "slabih vibracij", posledic iz "prejšnjega življenja" itd., pa se ni kaj za pogovarjat. :)

EDIT: Vmes si dopisal v svoj originalen post. Naj samo dodam, da je pisarniško delo lahko še hujše za telo, kot fizično. Malo si preberi, kakšne vse posledice lahko nastanejo od celodnevnega sedenja... V moji prejšnji službi sta dve osebi šli na operacijo hrbtenice, druga je dobila RSI poškodbe in morala na operacijo zapestja, enemu dečku (programer) pa so se v nogah naredili krvni strdki od 8+ urnega sedenja.
Uporabniški avatar
MaStr
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9772
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 7:34 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulia Q4 Veloce, 2.2 JTDm
Kraj: Assling (Jesenice)

Vstop/Izstop iz avtomobila je še najmanjšega pomena. Mar ni najbolj važno počutje med vožnjo, sploh na daljših poteh?
Višje sedenje je obremenjujoče za hrbtenico celo za mlajše voznike, kaj šele za starejše.
Join the dark side:
viewtopic.php?f=8&t=44270" onclick="window.open(this.href);return false;
Odgovori
  • Informacija