Giulia: Testi in Splošno

Tehnične teme o Giulii in Stelviu

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Josephe
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1164
Pridružen: Ne Jan 18, 2004 10:18 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Torej, tresla se je gora rodila se je miš.
Ista zgodba že leta, samo tokrat jim je uspelo od ferraija dobiti močnega bencinarja da imajo vsaj kaj za pokazat, ker prejšna leta so si izposojali samo dizle.

LP
Uporabniški avatar
legenda1979
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 587
Pridružen: Če Avg 21, 2014 5:41 am
Vozilo: AR 159 2.0 jtdm

Vsi nekaj pametujemo, vsak po svoje. Eni so navdušeni, drugi malo manj, tretji sploh ne. Dokaj nehvaležno in tudi nepravično je ocenjevati avto samo po slikah, posnetkih ali kvečjemu parih odpeljanih kilometrih. Večina stvari , ki jih ocenjujemo je itak subjektivnih, nekaj kar je meni všeč še ne pomeni, da bo drugemu. Jaz na primer nimam glede plastike v notranjosti večjih pripomb. Trenutno ni na forumu še nobenega lastnika Giulie, ki bi nam lahko podal bolj izčrpne izkušnje. Mislim, da je treba Giulii dati priložnost, da se izkaže. Koliko bo uspešna bo pa pokazal čas, saj vsi vemo kaj na koncu šteje...
Zadnjič spremenil legenda1979, dne To Nov 22, 2016 3:05 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
159 2.0 jtdm
Caci
Alfist
Alfist
Prispevkov: 330
Pridružen: Pe Avg 14, 2009 12:15 pm

Res je, eni na pamet jamrate. Avto je zelo zelo dober kar se pa tiče plastike BMW ni nič boljši poglejte si kaj dobite od BMW 3 novega za 30000€. Mene kar je v primerjavi s 159 zmotilo so vrata ki so res bolj tak, druga je pa na nivoju. Lp
alfasan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2240
Pridružen: Po Maj 14, 2012 5:27 pm
Kraj: Ljubljana

Caci napisal/-a:Res je, eni na pamet jamrate. Avto je zelo zelo dober kar se pa tiče plastike BMW ni nič boljši poglejte si kaj dobite od BMW 3 novega za 30000€. Mene kar je v primerjavi s 159 zmotilo so vrata ki so res bolj tak, druga je pa na nivoju. Lp
BMW 3 omenjati v primerjavi z giulio pa res ni primerno oz. primerljivo. Giulia ima boljše vozne lastnosti in bolj cenjeno plastiko. Inženirji in marketing suport je že vedel zakaj takšni materiali, če so želeli priti 10 eur pod 30k eur.
portos1986
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 213
Pridružen: Sr Dec 11, 2013 8:55 am

Kolegica profesorica mi je poslal sliko. Izgleda da majo srednješolski učitelji lepe plače :D . Slikano pred srednjo tehnično šolo v bežigradu.

Slika
portos1986
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 213
Pridružen: Sr Dec 11, 2013 8:55 am

Jst sm sam vesel in upam da bo čim več takih, registriranih, da jo bom jst lahko čez par let nabavil za meni sprejemljive pare :D .
Caci
Alfist
Alfist
Prispevkov: 330
Pridružen: Pe Avg 14, 2009 12:15 pm

tale rdeča krepko čez 40000€
Uporabniški avatar
Bojanxe
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4820
Pridružen: Po Jul 11, 2011 8:41 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 155 1.8 8V Sport
Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm
Kraj: Ljubljana

Prosim ne posrat še te teme. Vsi bi lahko stopili en korak nazaj in mogoče malo premislili, kaj in kako pišete po forumu.
Ne skačite na prvo žogo, ko nekdo napiše nekaj s čimer se ne strinjate in vam ni pogodu, napišite odgovor v normalnem tonu in brez raznih provokacij, žalitev in spuščanja na osebni nivo, čemur smo bili priča v zadnjem času.

Vsi imamo kdaj prav in vsi se kdaj motimo, dejte to že enkrat dojet in vzdržujte nek normalen nivo komuniciranja na forumu.

Ker je nekaterim uporabnikom prešlo v navado komentiranje dela moderatorjev, še enkrat ponavljam da je to proti pravilom, vse tegobe ki vam jih pozročajo naši moderatorji, nam lahko napišete na ZS, ali na klubski mail. Vemo da kdaj pride do napak, vendar pljuvanja njihovega dela ne bomo tolerirali, saj prostovoljno namenijo svoj prosti čas in voljo, ter tako poskušajo narediti forum boljši za vse.

Malo za šalo, malo zares, klub časti rundo če se glavni akterji dobite na pijači in dorečete vsa odprta vprašanja, ki vam povzročajo toliko težav. Organiziramo tudi varnostno službo, v kolikor bi bilo potrebno :mrgreen:
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Itak da se da razbrat vsaj zacetno ceno. Pa tudi ce je bla testna ne bo extra poceni. Tale je bla 40k€+ pri prvem al pa drugem lastniku

Streha 2 jurja, barva jurja, pa verjetno ma se kak kos opreme.
ziga22
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 754
Pridružen: Če Nov 13, 2008 6:26 pm
Vozilo: 2006 Alfa 159

Rdeča je lepa! I like.

Izbris OT.
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

Izdan je bil nov in malenkost daljši video Veloce modela:




Pa italjani so dali ven test:



Izbrisan OT.
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
Uporabniški avatar
Aless
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2180
Pridružen: To Jan 09, 2007 10:58 am
Vozilo: ....
Kraj: Bizeljsko / Maribor
Kontakt:

rdeča je lepa, pohvalno da se jih kupuje :)

drugače pa ta rdeča je brez doplačila :)

1.090€ je doplačilo za monzo in 2.800 za competizione...(ne me pri drugi vzet za vsak cent in napačno napisano barvo -> cenik sem dal kolegu, kateri je pred nakupom novga avta in jo je finančno zmožen kupit, sem ga ob 2x obisku selmarja uspel malo drugam obrnt 8) )
bacco979
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 78
Pridružen: Po Jun 03, 2013 7:34 am
Vozilo: 2014 Giulietta 2.0 16v

Meni sicer beli avtomobili niso všeč, ampak tale Giulia včeraj je bila pa kul...
Priponke
IMG_20161122_180155628.jpg
IMG_20161122_180155628.jpg (169.15 KiB) Pogledano 8299 krat
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6071
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

...(šušlja se tudi o novi, še močnejši verziji z dodatno oznako GTA)...

http://www.eurotax.si/Avtomobilske-novi ... ih_nagrad/
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

Lepo tole prebrat, tale Eurcarbody nagrada očitno nagrajuje točno to kar marsikdo pozablja ko je govora o kvaliteti izdelka, kjer se večina osredotoča samo na interier, pozablja pa da pod kvaliteto spada tudi vse ostalo v avtu.
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
Odgovori
  • Informacija