Giulia: Testi in Splošno

Tehnične teme o Giulii in Stelviu

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Caci
Alfist
Alfist
Prispevkov: 330
Pridružen: Pe Avg 14, 2009 12:15 pm

A kdo mogoče ve katere žarnice D3S 35w uporablja v originalu giulia. Namreč včeraj sem opazil, da mi dolg snop ne dela na levi luči. Kolk sem Mal gledal osram, Philips, magneti marelli .....????
Uporabniški avatar
AR156
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 96
Pridružen: Če Okt 02, 2003 11:56 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Malo tu malo tam

Ti je šla zaslonka za dolge,treba menjat celi žaromet.Sem menjal isti levi žaromet.
Caci
Alfist
Alfist
Prispevkov: 330
Pridružen: Pe Avg 14, 2009 12:15 pm

Luč v kompletu ????
Uporabniški avatar
AR156
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 96
Pridružen: Če Okt 02, 2003 11:56 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Malo tu malo tam

Ja luč v kompletu.
Caci
Alfist
Alfist
Prispevkov: 330
Pridružen: Pe Avg 14, 2009 12:15 pm

](*,) ](*,) ](*,)
Uporabniški avatar
Gricko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 972
Pridružen: Če Sep 21, 2006 9:00 pm
Vozilo: 156Sw
Kraj: Ljubljana

jaz bi prvo preveril konektor/ stik....alfa in konektorji...... da bi crknil motorček na zaslonki..... to se dogaja??
predvidevam, da je to na magnet
Caci
Alfist
Alfist
Prispevkov: 330
Pridružen: Pe Avg 14, 2009 12:15 pm

Ko bom peljal na menjavo semeringa mi bodo se to pogledali in menjali luč, če bo potrebno.
Caci
Alfist
Alfist
Prispevkov: 330
Pridružen: Pe Avg 14, 2009 12:15 pm

Kot je napisal AR156 potrebna je zamenjava celotne leve luči. Lp
Uporabniški avatar
Gricko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 972
Pridružen: Če Sep 21, 2006 9:00 pm
Vozilo: 156Sw
Kraj: Ljubljana

fajn....maš novo luč, sedaj pa samo še enako ušpiči, da ti naredi še desna, da bosta enaki :mrgreen:
Caci
Alfist
Alfist
Prispevkov: 330
Pridružen: Pe Avg 14, 2009 12:15 pm

Ja najboljši, danes sem šel po njo po zamenjavi semeringa glavne motorne gredi in leve luči. Upam da so na servisu vse naredili tako kot mora biti in bo nekaj časa mir. Je pa ta semering malo drugačen od prvega. Lp
marko vitas
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 194
Pridružen: Ne Okt 30, 2016 11:56 pm

lizard napisal/-a:
Kar se pa samo vozne dinamike tiče - Giulia ostaja z naskokom najbolj zabaven avto za vozit - z izjemnim volanom in odličnim "ugrizom" nosu pri vstopu v ovinek, progresivnim prekrmarjenjem in (še vedno) fantastično nastavljenim podvozjem - je tu nepremagljiva.
Ni kaj, FLAR je pač poosebljenje katoliške radoživosti. Le kako naj se s tem spoprime protestantska askeza? :wink:

Imejte se lepo, Nataša
Uporabniški avatar
MAXTER
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 538
Pridružen: To Feb 15, 2011 1:21 pm

Imajo pa po novem zelo dobro reklamo v Netflixovem filmu 6 underground... v prvih 15ih minutah filma v pregonu z Giulio vse živo leti naokoli od mercov, bmwjev, audijev itd :D

Če drugega ne, si kje oglejte prvih 15-20 minut tega filma ker je QV-ka glavna zvezda šova 8) Celo tako očitna reklama je za ta avto notr, da so na začetku filma napisal "contains product placements" :lol:

Uporabniški avatar
MAXTER
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 538
Pridružen: To Feb 15, 2011 1:21 pm

Tisti ki ste jamrali da je 34k + € preveč za Giulio..tule imate sedaj res cenovno ugodno ponudbo lepo opremljene iz zaloge 2019 :D


https://outletvozil.si/na_zalogi/382/al ... 180_super/
Uporabniški avatar
Aless
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2180
Pridružen: To Jan 09, 2007 10:58 am
Vozilo: ....
Kraj: Bizeljsko / Maribor
Kontakt:

jih je kar nekaj z dobro ceno, verjamem če bi take oz. tudi kakšne 2-3k več bile cene z dobljenimi popusti 2 leti nazaj bi se jih več prodalo
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

MAXTER napisal/-a:Tisti ki ste jamrali da je 34k + € preveč za Giulio..tule imate sedaj res cenovno ugodno ponudbo lepo opremljene iz zaloge 2019 :D


https://outletvozil.si/na_zalogi/382/al ... 180_super/
Predenj so se spomnili konkurenčnih cen smo že kak drug avto kupili, aja pa še vedno ni karavana....greš na smučanje ali morje z dvema otrokoma, odpreš prtljažnik vržeš vso robo notri brez težav.... :mrgreen:

Saj se verjetno bolje pelje, ampak ob vsem tem prometu na cesti in cijazenju po AC kjer je že 140km/h dosežek ti to na žalost kaj dosti ne pomaga.....za pristne užitke se pa raje usedem na motor, kolo ali pa tek in je stvar rešena...kruta realnost, pa bi si drugače rade volje lastil vozilo znamke AR...
Odgovori
  • Informacija