Kaj je voznikom?

kar vam pade na pamet
Odgovori
alfa66
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 96
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 3:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: MB

Danes popoldne se peljemo z družino na potep. Pa doživimo dve sceni, kot v filmu.
1. Še ni tako huda: peljem po prehitevalnem pasu 4pasovnice (kakih 120 km/h) in pred mene zapelje (brez smerokaza) neki tip z Leonom LJ registracije. Ker je takoj naprej v križišču rdeča, zavira kot bedak. Pri speljevanju pri zeleni pa zeza s počasno vožnjo, potem pa se umakne na desno in gleda v nas kot tele.
2. Peljemo skozi strnjeno naselje (okrog 60 km/h) pa meni tik za ritjo en Berlingo. Očitno mu je bilo to prepočasi, pa me gre točno na železniškem prehodu prehitevati (ker je prehod na prevoju, je prehiteval v dokaj nepregledni del ceste, pa še brez smerokaza); ko se odpelje naprej, pa mu prižgem dolge luči. Frajer pa na zavore in na sredino ceste; še dobro da sem imel varnostno razdaljo, pa ga počasi obvozim. Kolesa je imel obrnjena proti sredini vozišča; pa še to ni bilo vse. Ko pridem mimo pa tip po pedalu (zaslišim cviljenje gum) in za menoj, tik za ritjo, pa dolge luči. Čez 500 metrov pa zavijam na levo na dvorišče in pazite - tip me prehiti po levi strani (nakazal sem smer). Še dobro, da sem si mislil, da lahko kaj takega pričakujem, sicer bi spokalo. IDIOT :x brez primere. Vse nas je bilo v avtu strah, žena je bila bleda.
Kaj lahko narediš takemu bedaku?
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

1. pokličeš 113, rečeš da te na cesti ogroža...
2. zapišeš tablce, uprašaš koga k ma veze na zavarovalnici da ti da podatke in ga greš obiskat
3. ignoriraš ga
4. zapelješ pred njega in zabremzaš

8) :lol:
alfa66
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 96
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 3:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: MB

LaserJaMM napisal/-a:1. pokličeš 113, rečeš da te na cesti ogroža...
2. zapišeš tablce, uprašaš koga k ma veze na zavarovalnici da ti da podatke in ga greš obiskat
3. ignoriraš ga
4. zapelješ pred njega in zabremzaš

8) :lol:
ja, pod 2. in 4. še z bejzbol palico, pa po pogačici,
čeprav je najboljše pod 3. s takimi bedaki - ignorirati
Uporabniški avatar
Alfa33
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3324
Pridružen: Če Sep 25, 2003 12:30 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW
Kraj: Ljubljana-Vič
Kontakt:

Mah brez zveze se na njihov nivo spuščat. Sej dons sm tut jst mam tko tko vozu, k drugač bl normalno vozim :roll: , ampak mi je adrenalin tok pumpu v glavo zaradi gokarta. Se opravičujem, če sem koga ogrožal.

LP Jaka
Slika
Uporabniški avatar
smolko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 594
Pridružen: Po Jul 07, 2003 2:20 pm
Kraj: Radovljica
Kontakt:

A ni bil mlaj, takrat so vsi divji na cesti :?
Uporabniški avatar
Romeo147
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 16
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 6:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Čez 500 metrov pa zavijam na levo na dvorišče in pazite - tip me prehiti po levi strani (nakazal sem smer).
Zarad enga debila kot ta sm mel jst nesrečo. :evil:

Slika

Me je začel prehitevat v križišču ravno ko sm jst (pravilno) zavijal levo.
Pol je hotu še fizično obračunat z mano, ker da sm mu avto razbil, samo se je že preveč ljudi nabral tko da je pol raj pobgnu.

Ko ga je policija dobila so ugotovil da je pijan (1,12 promila) brez izpita vozu neregistriran avto... :(
Uporabniški avatar
golf11
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 569
Pridružen: Pe Avg 15, 2003 9:24 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor
Kontakt:

V rest s takimi bedaki :evil:
Uporabniški avatar
uLtRa
Alfist
Alfist
Prispevkov: 453
Pridružen: Ne Nov 09, 2003 11:12 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Ko ga je policija dobila so ugotovil da je pijan (1,12 promila) brez izpita vozu neregistriran avto...
Hja tut mi smo mel ze podobne scene da se je kak "pod dozo" delu frajerja in k smo ga hotl prehitet je zanalasc po gasu stisnu...drgac pa sej res nimas kej kokr d preklinjas u avtu :mrgreen:
Uporabniški avatar
AR-146
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2668
Pridružen: Ne Okt 05, 2003 12:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

lahko pred njega zapels pa ustavs pa mu ene 3 nalozis pa se odpeljes dalje
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6071
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

Ja kaj čmo! Verjetno folk u McDonaldsu žre, pol so pa zaprti in jim drek u glavo vseka! :mrgreen:

LP!
Uporabniški avatar
AR-146
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2668
Pridružen: Ne Okt 05, 2003 12:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Uporabniški avatar
superleggera
Alfist
Alfist
Prispevkov: 322
Pridružen: Sr Avg 13, 2003 11:47 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Jauerburg

Kompleks manjvrednosti imajo :( !S takimi fikusi se ne ubadaj-alfi se pred drugimi ni treba dokazovati. 8)
Senza cuore saremmo solo macchine
Uporabniški avatar
Jakap80
Alfist
Alfist
Prispevkov: 281
Pridružen: Po Nov 10, 2003 11:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

mja fuknen folk, tko je blo pr men enkrat sm u klanc pelu pa je biu avto pred mano pa valda ne mors nc nrdit,za mano se je pa en clio furu pa mi blendu in men na zivc udarl nimas kj nrdit ce je pred tabo guzva,ta debil (kasneje sm ugotovil da je bla baba) pa me gre po desni prehitevat in pred mano ni dost mankal da se nism zaletel, nakar blendam z dolgimi lucmi zenska po bremzi sred avtoceste pr 160km, no in takrat mi je zivc puko in sm reku da bom pelu za njo dokler bom meu bencina na avtocesti se brzina ni spustila pod 190km/h ne vem kwa je biu to za en clio, no in pol na prosnje moje skoraj "objokane" mame se je chasing koncal, registrsko mam se vedno nekje, sam sm ze pozabu na ta dogodek, uglavnm tist moment sm mislu it za njo in jo pretepst :mrgreen: :D :) sj vem zenske se ne tepe ampak takrat vt istem momentu bi jo z najvecjim veseljem zbrcu u glaovo :badgrin:
Alfa Romeo 155 1.8 TS
Cuore Sportivo
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2145
Pridružen: Ne Nov 16, 2003 8:31 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

men se zdi bolš kokr da men kdo lepo alfico razbije, jz njega z bejzbolko čez ušesa. :evil: pa si bi zapomnu za vse večne čase,kaj se ne sme delat.
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Kakih par mescev nazaj se vozim, in me en kreten z neko škodo octavio izsili, komaj zabremzam in si rečem ok za las je šlo ne bom panike delal kurc ga gleda, neeee on bo še mahal pa pržigal zadnje meglenke.. pripeljem ob njega notr dva smrkavca.. neki kaže kao kva je in mi potrob uredu gremo lepo dalje po celovški na semaforju zategnem z ročno stopim iz avta z 40cm dolgim šraufencigerjem in začnem laufat proti avtu, (zavijala sta proti obvoznici jaz sem šel naravost proti centru). Voznik zavije na otoček in mi pobegne, hvala bogu sem si zapomnil registrsko in obraze nepridipravov :mrgreen: . No in kak teden nazaj to je blo kr neki cajta po tem, ju srečam pred diskoteko v ljubljani hehe, nisem še videl človeka tako hitro se usest v avto in odpeljat brez da bi se zaletel v druge avte na parkirišču.. Uglavnem njegova odločitev je bila prava, ker ga nisem še pozabil :)
Odgovori
  • Informacija