Mnenje o voznikih,ki ...

kar vam pade na pamet
Uporabniški avatar
123
Alfist
Alfist
Prispevkov: 368
Pridružen: Pe Avg 12, 2005 1:09 pm
Vozilo: Lancia Lybra 2.4jtd, 2004

Zanima me kaj mislite o voznikih, ki na parkiriščih veselo odpirajo vrata in butajo - delajo luknje na vašem avtu? Če pa jih opozoriš, pa se delajo neumne kot da nič ni bilo! :evil: :evil: :evil:
Uporabniški avatar
H.P. BaXXter
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1498
Pridružen: Ne Feb 12, 2006 7:57 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lj

mislim da ta tema nima nobenga pomena ampak ker je tukaj ze tko dost crap-a ti bom odgovoril da mislim da noben ni lih ravno navdusen nad njimi #-o .....pac jebiga jaz sem kupu par mescev nazaj avto brez bunkic od vrat in imam sedaj takega kot obtolcen jabuk....nimas kej k jebat mater pa se to ne pomaga nic
FuManchu napisal/-a:V moji dvoletni alfistični karieri sem ugotovil, da je najpomembneje biti član AMZS (zastonj šlep :lol:)
Uporabniški avatar
Xeon
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 512
Pridružen: Ne Maj 06, 2007 10:23 pm
Vozilo: Alfa Romeo 155 1.8 TS; Toyota Auris TS
Kraj: Ljubljana

Zato pa najbolš parkirat tko da, daleč levo in desno ni nobenga. :D Sam kaj k se ne da vedno, ljudje pa kr pridejo odpirajo vrata k nori pa speljujejo ven brez da bi kej gledal. Drugače pa doma sploh ne puščam avta več na parkirišču, ampak gre v takoj v garažo, razen če se ne ustavim samo za par minut. Predobro pozam obnašanje na parkiriščih, da bi še tvegal.
Uporabniški avatar
Jonas
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1850
Pridružen: Ne Maj 16, 2004 7:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Tega ne mores preprecit pri drugih. Nekateri pac nimajo nobenega odnosa. Pri prejsnji 145ki sem sploh norel vsakic, ko sem odkril novo luknjico.
Pa vseeno jih je bilo iz dneva v dan vec, ne glede na to, kje in kako sem parkiral. Butci so se limali name kot klopi.
Sedaj imam 156ko, ki ima mnogo boljsi pleh, tako da mi na vratih pustijo samo njihovo barvo, ki jo spoliram. Luknjic pa za sedaj se ni, niti ene same.

LP
Uporabniški avatar
123
Alfist
Alfist
Prispevkov: 368
Pridružen: Pe Avg 12, 2005 1:09 pm
Vozilo: Lancia Lybra 2.4jtd, 2004

H.P. BaXXter napisal/-a:mislim da ta tema nima nobenga pomena

Zakaj pa nebi imela nobenega pomena, mogoče zate osebno, nihče ni in tudi ti nisi vesel če ti nekdo buta z vrati v tvoj avto in mislim da bi marsikdo rad povedal svoje mnenje o tem. :?
Uporabniški avatar
quasimodo
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 132
Pridružen: Po Dec 11, 2006 3:01 pm

Za take mam jaz v prtlazniku bejzbolko pripravljeno :evil:
Uporabniški avatar
123
Alfist
Alfist
Prispevkov: 368
Pridružen: Pe Avg 12, 2005 1:09 pm
Vozilo: Lancia Lybra 2.4jtd, 2004

quasimodo napisal/-a:Za take mam jaz v prtlazniku bejzbolko pripravljeno :evil:
=D> =D> =D>
8AK
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1999
Pridružen: Ne Sep 05, 2004 1:48 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Črnuče

Ja in kaj boš pa pol če ima ta pihalnik pripravljen? :? Kukr je norcev pr nas se s takimi stvarmi ni za igrat....
V8
ZB
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 14
Pridružen: To Jul 22, 2003 2:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Idrija

Kot prvo so krivi tisti, ki na parkiriščih zarisujejo črte, ker so marsikje tako ozki boksi, da obojih vrat skoraj ni možno odpreti.
Uporabniški avatar
Xeon
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 512
Pridružen: Ne Maj 06, 2007 10:23 pm
Vozilo: Alfa Romeo 155 1.8 TS; Toyota Auris TS
Kraj: Ljubljana

Če bi nakateri znali parkirati v bokse kot se spodobi (=da je avto dejansko med obema črtama), bi še nekako šlo. Samo kaj, ko pripelje kakšen "hot shot" in soj avto pusti diagonalno čez dva boksa, ali pa tako da ga je pol na eni in pol na drugi strani.

Z bočnim parkiranjem je pa enako, ali ti ga prilepi direkt v rit ali pa se ti z ritjo prilepi spredaj, ali pa pusti avto ravno toliko naprej, da je ne more še nekdo parkirati vmes.

Ampak ja, res je da so nekateri boksi preozki.
Josephe
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1164
Pridružen: Ne Jan 18, 2004 10:18 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

8AK napisal/-a:Ja in kaj boš pa pol če ima ta pihalnik pripravljen? :? Kukr je norcev pr nas se s takimi stvarmi ni za igrat....
:D :D :D :D
Uporabniški avatar
H.P. BaXXter
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1498
Pridružen: Ne Feb 12, 2006 7:57 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lj

123 napisal/-a:
H.P. BaXXter napisal/-a:mislim da ta tema nima nobenga pomena

Zakaj pa nebi imela nobenega pomena, mogoče zate osebno, nihče ni in tudi ti nisi vesel če ti nekdo buta z vrati v tvoj avto in mislim da bi marsikdo rad povedal svoje mnenje o tem. :?
zato ker je blo o tem ze dosti govora in nima smisla debatirat o neki stvari kateri imamo vsi isto mnenje...sem ze zgoraj napisal da mislim da nobenemu ni ravno vsec da mu butajo po avtu z vrati...narest pa itq ne mores nic....bv :wink:
FuManchu napisal/-a:V moji dvoletni alfistični karieri sem ugotovil, da je najpomembneje biti član AMZS (zastonj šlep :lol:)
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6071
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

ZB napisal/-a:Kot prvo so krivi tisti, ki na parkiriščih zarisujejo črte, ker so marsikje tako ozki boksi, da obojih vrat skoraj ni možno odpreti.
Marsikje svojeg Volva ne spravim v boks, ker je tako ozko zarisan ali pa je tako malo manevrskega prostora za uvoz, da moram iskati drugje. (sli pa volvota zadaj odrezati za voznikovim sedežem... :mrgreen: )
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

123 napisal/-a:
H.P. BaXXter napisal/-a:mislim da ta tema nima nobenga pomena

Zakaj pa nebi imela nobenega pomena, mogoče zate osebno, nihče ni in tudi ti nisi vesel če ti nekdo buta z vrati v tvoj avto in mislim da bi marsikdo rad povedal svoje mnenje o tem. :?
Se strinjam z Baxxom zato ker smo temo že imeli par mesecev ali celo tednov nazaj v temi splošno :wink:

Glede prask pač nič ne moreš, če imaš avto neskončno rad ob 5 letih butanja z vrati varčuješ da daš celega prebarvat :wink:


Včeraj v Ajdovščini videl primer kako zgleda, ko je tip z Mercedesom parkiral in butnil z vrati v sosednji avto kot da ne bi bilo nič #-o eni pač imajo keš in se ne sekirajo, drugi pa tako zanič voze da se jim tudi jebe #-o


Boksi v večini mest pa so res jalovo zarisani... Vse pohvale voznikom 166 ob njeni velikosti in njenem veličastnem rajdnem krogu da parkiravate brez napak =D>
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Povsem odvisno kje parkiraš, doma imamo avtomobil star 3 leta in nima niti ene buške, medtem ko je drugi sicer star 10 let, kateri je non-stop parkiran na javnem parkirišču cel potolčen.

Medtem ko ima moja lafa na srečo samo dve buškici kjub svoji starosti....
Odgovori
  • Informacija