Kawasaki...

kar vam pade na pamet
Uporabniški avatar
_BiStRi_
Administrator
Administrator
Prispevkov: 5776
Pridružen: Ne Apr 17, 2005 12:36 pm


Čestitke =D> Upam, da dobim za krog..dva :mrgreen:
145 QV,33,145,147,159 TI
Uporabniški avatar
dejan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1692
Pridružen: Ne Sep 07, 2003 5:03 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Pepsi napisal/-a:čakamo, da se v igro vključi g. Akrapovič. Vsak izgovor o glasnosti je odveč, gre se za kultno pripadnost SLO in dobremu izpuhu, oziroma kot bi rekel bass: LOUD PIPES , SAVES LIVES :wink: :mrgreen:
Brez Akrapota, motor ni tisto kar mora bit :D .
Pa še sosedje te imajo ful rajši, če se ob 2-eh zjutri pripelješ domov z Akrapovičem. :mrgreen:
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Akrapovič je sicer privabljiv, samo glede na to, da je izpuh že zamenjan in sicer z LeoVicem, bo ta tudi ostal. Štima je pa tudi prava in zadere se prav konkretno, tako da ti gredo kar kocine pokonci.

Do sedaj sem imel še na vsakem motorju izpuh Leovince in sem bil tako z izgledom, kot z zvokom zelo zadovoljen.
Kar mi je pomembno je to, da se ne vozim z original izpuhom, ker je enostavno pretih :mrgreen:

Sicer ga ni čez Akrapota, samo je tudi cena več kot enkrat večja....
Uporabniški avatar
Grilzz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1700
Pridružen: Ne Jan 18, 2004 7:57 pm
Kraj: Lj

"Anyone who has driven anything from an Alfa 75 to an old Giulia Super or GT Junior will know their real magic lies in the way they come alive in the corners."
Uporabniški avatar
G0lden
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 728
Pridružen: Pe Okt 19, 2007 3:24 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

jao :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
AR155
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 669
Pridružen: So Nov 05, 2005 4:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: reteče pri škofji loki

čestitke...zelo lep motor (morm ga pohvalt ker je isti kot moj...)
treba se je enkrat mal dobit na kaki pjači da mal primerjamo...
forza alfa
Uporabniški avatar
bass
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3874
Pridružen: Po Mar 13, 2006 1:45 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Daj mi povej, a je tale napis na roru nalepkica, al je kako bolj trdovratno pritrjen.
Zamenjal bi namreč rad izpuh na svojem, pa se mi ne da delat homolomo, bi mel kar rostfrei varianto brez nalepke, pa je.
Kej težijo plavci glede tega? Ni mi do jebanja na LPP, reees ne.

Če pa kdo pozna kako institucijo (ni nujno, da je v LJ), kjer se to da zrihtat brez čakanja, takoj, potem se pa priporočam.
Jeremy Clarkson napisal/-a:You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa...
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Na Leovinceju, katerega imam na Zju je nalepljena nalepka, katero se brez kakršnih koli težav odstrani.
Na prejšnjih dveh motorjih sem imel pravtako Leovinceja, tam je bil pa napis prinetan na sam izpuh, kar mi je bilo osebno dosti lepše.

Vpisanega v homologacijski kartonček sem imel samo na Suzukiju, na Hondi se nisem spuščal v to in nisem imel nikoli problemov, res pa je, da sem imel papirje o skladnosti izpuha vedno spravljene pod sedežem.


Sama homologacija je res prav nadležen postopek in za povrhu delajo samo dopoldan, ko imamo nekateri službe, dopusta za take neumnosti mi pa ravno ni jemati.....


@bass

Kaj si tudi ti kako zverino ubodel :mrgreen:
Uporabniški avatar
bass
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3874
Pridružen: Po Mar 13, 2006 1:45 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Res je. N'č ne povem! :mrgreen:
Bom raje kako fotko prilepil en dan.
Jeremy Clarkson napisal/-a:You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa...
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

bass napisal/-a:Res je. N'č ne povem! :mrgreen:
Bom raje kako fotko prilepil en dan.
Te držimo za besedo :mrgreen:

Sicer sem imel včeraj po zelo dolgem času prost dan (adaptacija terja svoj davek), katerega sem izkoristil za kratek izlet z Zjem do slovenske obale. V Ljubljani res ni najbolje kazalo z vremenom, vendar od Planine dalje se je odprlo in je sonce sijalo na vso moč, od Razdrtega dalje je bilo toplo celo na motorju :mrgreen:

Z samim motorjem sem zelo zadovoljen, sicer je nekaj povsem novega, do sedaj še nisem imel nagca, vendar se kaj hitro navadiš na drug stil vožnje, je pa res, da je vožnja nad 160km/h kar utrujajoča (veter dela svoje)...je pa zato vožnja zaradi drže toliko bolj prijetna.....moči ima pa tako ali tako več kot dovolj in te ne more pustiti hladnega :mrgreen:

Za letos je bilo to to, si nisem mislil, da bom uspel spraviti kako turco ali dve po nakupu, vendar mi je bilo vreme zelo naklonjeno...kaj več pa drugo leto.....Dolomiti bodo zagotovo padli \:D/ še kakšen kandidat, glede na to, da je kar nekaj motoristov na forumu :?:


Še ena fotka od včeraj....

Slika


...in par kar tako.....

Slika

Slika

Slika

Slika

Tekom zime pade še kak lepotni popravek, drugače je pa to to.......
Uporabniški avatar
guma
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1009
Pridružen: To Apr 12, 2005 8:28 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Koliko si pa dal za moped? Me mika, da bi svojega KLEja zamenjal za kaj podobnega. Edini pomislek, ki ga imam je kako zgleda vožnja v dvoje na Zju? Z trenutnim motorjem so izleti v dvoje uživancija in ne bi rad nabavil nekaj, kjer se sopotnica počuti kot na mučilni napravi. :D
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

guma napisal/-a:Koliko si pa dal za moped? Me mika, da bi svojega KLEja zamenjal za kaj podobnega. Edini pomislek, ki ga imam je kako zgleda vožnja v dvoje na Zju? Z trenutnim motorjem so izleti v dvoje uživancija in ne bi rad nabavil nekaj, kjer se sopotnica počuti kot na mučilni napravi. :D
Cene Zjev letnika 04-06 se gibljejo od 3.800 - 5.200 EUR. Vse je odvisno od ohranjenosti, dodatne opreme itd. Sam sem raje odštel nekaj več denarja glede na letnik in kupil od 1. lastnika z malo km, z nekaj dodatne opreme opreme in vso original zraven, je pa letnik 04.

Glede same vožnje, 2/3 kilometrine prevozim v dvoje in punca se ne pritožuje nad udobjem, ravno nasprotno, saj je drža zelo pokončna in tako prijazna do rok in hrbta. Edino kar jo je na začetku motilo je to, da je bila navajena na SS držo, kjer se je lahko naslonila na tank in bila nagnjena naprej, tu pa se zaradi moje pokončne drže ne more. Sedaj se ob noramlni vožnji oprime mene, pri agresivni se pa tako ali tako nagnem naprej in tako lahko doseže tank....
Glede sopotnikovega sedeža, kljub temu da ne duluje prav udobno temu ni tako :wink:

Tako da pojdita kakšnega skupaj pogledat in sprobajta, verjetno res ne bo tako udoben kot KLE, vendar udobje vseeno nebi smelo trpeti.....

Povprečno pa v dvoje dnevno prevoziva med 250 in 400 km.
Zadnjič spremenil Foggy, dne Sr Okt 29, 2008 8:59 am, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
bass
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3874
Pridružen: Po Mar 13, 2006 1:45 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Evo ga bmwsaki :mrgreen:
Slika
Več pa v moji temi, da ne bomo preveč smetili tukaj.
Jeremy Clarkson napisal/-a:You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa...
Scremer
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1700
Pridružen: To Apr 05, 2005 9:43 pm
Vozilo: AR159, AR spider veloce
Kraj: Kransterdam
Kontakt:

Ah bass, sem mislil da si kupil motor... je pa samo BMW. Pa še dva kolesa mu manjkata. Samo omenim če nisi opazil. :lol:

Foggy. Vau. Bravo. Definitivno se moramo drugo leto vsaj na eni turci dobit. Bomo en "Alfa in garage tour" nardil. Škoda sam ker preklet email.si štrajka. Bo potrebno slikce preselit na kako bolj zanesljivo stran.

AR155 kaj ga skrivaš. Pokaži ga. Drugo leto pa upam, da gremo en krog ali dva.

Guma... na zadnjem sedežu sem se sicer peljal samo kakih 100 metrov ker me je bilo preveč strah, ampak kar se udobnosti tiče boš zelo razočaran. KLE je fotelj na dveh kolesih, Z pa je trda cerkvena klop. Morda se zadaj bolje sedi in sopotnica ne bo preveč razočarana, ampak v primerjevi z Zjem bil na KLEju precej bolj zadovoljen.

Čist mimogrede sezone letos še ni konec. Vsaj do danes, ker sem se peljal :mrgreen: . Mal sem brisal prah z mopeda, ga zakurblal in me je po nekaj minutah pičlo da bi šel en krog. Dam gor jakno in čelado, ostalo pa rečem ko ga jebe. Grem samo kilometerček ali dva naredit. Že na polovici svojo počasne dovkilometrske poti sem ugotovil, da to ni bilo najbolj pametno. Ampak pravi motorist vztraja. In sem šel naprej. Ampak ne daleč. Sem kmalu obrnil, pa še predno sem štartal nazaj sem nekaj minut grel roke na mašini. Bemti, prsti so mi skor zmrznil, samo še mravlince sem čutil v konicah. Skratka otroci ne tega počet doma :) .

lp
Uporabniški avatar
bass
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3874
Pridružen: Po Mar 13, 2006 1:45 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Eni mamo grelne ročke, pa v prste ne zebe. ;)
Večji problem je, ko vsepovsod drugje mrazi...ni več za motor. :doubt:
Pismo, jst moram tud it mal prah obrisat...
Jeremy Clarkson napisal/-a:You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa...
Odgovori
  • Informacija