črna 155 z rdečimi odbijači MB pa OZ felne

kar vam pade na pamet
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6071
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

lev_cek napisal/-a:
Damijan napisal/-a:Mobilna greznica!!! :evil:

lev_cek, to gor so pa TSW feltne! Model HOCKENHEIM R.
mater, če bi ti avto v vožnji srečal na mostu v nasprotni smeri, s takimi štosštangami, ki te skoraj oslepnejo je zadno kaj bi si zapomno felne, pa še premikal se je avto, tak da bi še lahko 10 feln naštev katere bi lahko pri premikajočem se avto prišle v poštev...........
Ne se razburjet. Sem videl feltne na oglasnih slikah! Nisem pa vedel, da je ti nisi v živo videl.
f4676
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 182
Pridružen: Pe Mar 05, 2004 10:04 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Koper (med tednom) Celje (konec tedna)

Prste bi mu posekal idiotu.
Je pa pri tem avtu tako, da je lastnik nekaj delal na zunanjosti (popolnoma zgrešil), motor pa.... :roll: Vse ti je jasno ko vidiš tisto cev, ki jo je očitno od cevi za zalivanje vrta vzel.
Uporabniški avatar
lev_cek
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 512
Pridružen: Pe Apr 30, 2004 11:54 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor
Kontakt:

Damijan napisal/-a:
lev_cek napisal/-a:
Damijan napisal/-a:Mobilna greznica!!! :evil:

lev_cek, to gor so pa TSW feltne! Model HOCKENHEIM R.
mater, če bi ti avto v vožnji srečal na mostu v nasprotni smeri, s takimi štosštangami, ki te skoraj oslepnejo je zadno kaj bi si zapomno felne, pa še premikal se je avto, tak da bi še lahko 10 feln naštev katere bi lahko pri premikajočem se avto prišle v poštev...........
Ne se razburjet. Sem videl feltne na oglasnih slikah! Nisem pa vedel, da je ti nisi v živo videl.
miško sej se ne jezim, ampak avto sem videl v živo, le če se kolesa premikajo se ne vidi točno felna, ker se zaradi premikanja ne da razbrati felne, razen če ti lahko gledaš ko muha, torej vse precej upočasnjeno, torej cajtlupe, pol bi lahko vido kere felne so :mrgreen:
Daj gas, daj gas, daj gas,...................................u p**** sem reko da bremzaj!!!!!!
Uporabniški avatar
alfa25v6
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 30
Pridružen: Če Avg 14, 2003 7:22 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

jaz poznam ta avto, sem ga celo vozo pred enim letom, ko ga je tip prodajal, in morem povedat da gre slabše kot moja 2.5 V6, vse vam pove to , da je tip odpr škatlo od zračnega filtra na zgornji strani nad filtrom in odprtino zapr z alu mrežico, tako da mu zrak direkt vleče skozi to odprtino kr mimo filtra (nad filtrom) skupaj z vso umazanijo, tak da 240KM kr pozabite. Tak pa je pobarvana kak mesec, ker sem ga pred tem videl, ko je avto bil še normalen
Uporabniški avatar
golf11
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 569
Pridružen: Pe Avg 15, 2003 9:24 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor
Kontakt:

Danes sem jo videl v zivo... :doubt:
Uporabniški avatar
Uroš
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3652
Pridružen: Po Mar 22, 2004 4:35 pm
Kraj: Maribor-Tezno

alfa25v6 napisal/-a:jaz poznam ta avto, sem ga celo vozo pred enim letom, ko ga je tip prodajal, in morem povedat da gre slabše kot moja 2.5 V6, vse vam pove to , da je tip odpr škatlo od zračnega filtra na zgornji strani nad filtrom in odprtino zapr z alu mrežico, tako da mu zrak direkt vleče skozi to odprtino kr mimo filtra (nad filtrom) skupaj z vso umazanijo, tak da 240KM kr pozabite. Tak pa je pobarvana kak mesec, ker sem ga pred tem videl, ko je avto bil še normalen
kaki idijot !?
Uroš
Uporabniški avatar
alfa25v6
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 30
Pridružen: Če Avg 14, 2003 7:22 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

Je pa tudi zelo zanimivo, da ima avto po prodajalčevih izjavah sodeč ESP, ASR in regulacijo nivoja podvozja, VERJETNO EDINI TAKŠEN PRIMEREK NA SVETU, ima pa res aktivno podvozje - uravnavanje trdote, ki pa kdo ve če še deluje, ker stane en tak amortizer preko 100.000 SIT :lol:
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

-zunaj rdeče obrobe #-o ,znotraj modre #-o #-o #-o
-to bi mu odštel od cene
Uporabniški avatar
Jakap80
Alfist
Alfist
Prispevkov: 281
Pridružen: Po Nov 10, 2003 11:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

nice avto ... lepa kombinacija barv 8)
Alfa Romeo 155 1.8 TS
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Tle sta samo dve opciji.. al je lasntik gay al pa barvno slep.
Uporabniški avatar
Uroš
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3652
Pridružen: Po Mar 22, 2004 4:35 pm
Kraj: Maribor-Tezno

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
=D> =D> =D> =D> =D>
Uroš
Uporabniški avatar
Q_4
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2354
Pridružen: To Apr 27, 2004 10:37 am
Vozilo: Alfa GT
Kraj: MB-Okolica

Hm...kaj naj rečem...modra notranjost je eno ampak zunaj kombinirana z rdečo...to pa mi niti ni tak slabo...sicer me bote zaj vsi pobruhali samo tisti ki me bote ko va jeb.. Jaz sem študiro na toto 33sko nekaj podobnega tudi z rdečo. Samo kot zgleda ste vi za TOTALNO standardnost pa prav nič ADRENALINSKI za izgled avta oz samo vaš okus velja. Pa kaj če je kričeče skup naret...če ni doma z čopičom napenzlan al pa da ni razfuk@n še lahko vredu zgleda. No in seveda če je vredu kombiniran. Air Brush...nekaj najbolj gadnega za mene na avtu...no skoraj...Car tatoo je še slabše...Laser...ti si v enem postu komentiral AirBrush na eni 145 kot FUL DOBR ZGLEDA pa je mela na havbi konja konja gori. Konj je tisti ki si je to gor dal. Mislim da bom jaz kontraverzni alfist postal...in si bom res naredil 16v spojlerje rdeče pa onega na kuferamu in spredaj+zadaj obrobe na blanikih. Znotraj šobe za zrak pa so že rdeče in snemljive lajsne na ročajih na vratih tudi, pa da ne pozabim...plastike na stikalih za šipe tud!!! In??? sem zato "Fookjen? zgleda...po vaših odgovorih na drugih postih zgleda da ne. Le če se nena celi forumstrinja z Laserjen zoranwagnom Urošom Teotom @andrejem GTAjem zombijem pa še z kakimi 5imi pol je outsider oz ni "IN".
Pubeci...ne me zaj narobe razumet! Nimam jaz ničproti vam. In upam, da je to tudi iz vaše strani enako. Nočem jaz zaj z tem postomkoga ožalit ali met kaj proti komu. Samo zakaj se neke izvenserijske stvari ali kake extravagantne ali extremne ali...kaj vem...nenavadne morajo na tem forumu TAKOJ sprve začet šimfat??? Drugi raje ne rečejo nix kot pa dajih pol dobijo po "pixni", ker ste eni pač zelo dominantni in vplivni, jih nazaj pune zašimfate in svoje mnenje takdolgo šibate, da al se z njim sprijaznijo ali pa odnehajo.
Moja ocena kolk se mi dopade...
OCENA 0->100: okoli 75-80!! Če bi bila notri Rdeča kot zunaj bi bila okoli 85-90!
OK motor je že na videz za reciklažo.

Ob branju tega MSGja lahko nastopijo hude psihično-duševne motnje v razumevanju Q_4! Ob nevarnostih stranskih učinkov ali alergij se posvetujte z psiholigom alipsihijatrom. Ob hujših posledicah z župnikom ali pogrebcem.
...ko ne moreš dol iz znamke Alfa Romeo...
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Lej.. če govorimo o stylingu ta avto enostavno ne moraš štet zraven. Dal bi mu nagrado za najbolj zgrešen styling.

Nekaj je domači tuning oz stylanje avtov, ki v malem procentu ( gledano na slovensko populacijo), nekaj pa je imported oziroma priznan styling.

Vsak si po svoje rihta avto, kaj pa je v meri dobrega okusa pa lahko vsak posameznik komentira kakor hoče.

Meni recimo ni všeč sprednji Zenderjev odbijač za starega spiderja. nekomu niso všeč TSWjeve 5 krake feltne itd itd v nedogled.

Na tej 155ki mi pa žal ni nič všeč. Notranjost modra, zunanjost črno-rdeča? Samo še zelena manjka in bodo vse barve ki se najbolj tepejo na paleti, pomešane.

Če pa se nekdo strinja z mano ali skom drugim pa je to spet stvar posameznika.

Zaradi mene si avto pobarvaj na zeleno spojlere pa daj rdeče. To je tvoja stvar. Za mnenja ostalih pa kot si rekel ti je vseeno.

Če stylaš avto zase je to nekaj čisto drugega kot če stylaš avto za show sceno. Ampak moraš v vsakem primeru narest nekaj kar je okusno in lepo na pogled. Saj jaz tako mislim.

Zame pomenijo rdeče črte na črnem avtu znak pomanjkanja samozavesti, pozornosti in kriza identitete.

Najbolje da si damo vsi ORLE na havbe, neonke pod avto in florescentne "švictrakce" na vzglavnike, ne smemo pozabit na zajce ki se porivajo.

Povzetek: Če je men avto grd mi je grd, če je nekomu drugemu grd mu je grd, če je tebi lep ti je pač lep. Tu ni nič narobe. Ni tukaj neke dominantosti in nevemkaj, da če bom jaz rekel d ami je avto ogaben da bojo se pa vsi mogli strinjat z mano..

P.S. Kaj je na tem avtu ADRENALINSKEGA?

V prilogi je fotka avta mojega frenda, ki ima sedaj 145 16 Boxer. Iz 145ke ne misli delat nič takega. Žal slike kjer je mel sredinsko črto na odbijačih pobarvano tako kot vzvratna ogledala ne najdem.


Slika
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Slika
Slika

Mi je zelo žal avta. Jaz bi temu rekel " Doma imam še 2 kanti JUPOLA odveč, grem nekaj pobarvat"

Verjetno bi pa na kakem dirkalnem avtu čist drugače izpadlo.

:D
Uporabniški avatar
Q_4
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2354
Pridružen: To Apr 27, 2004 10:37 am
Vozilo: Alfa GT
Kraj: MB-Okolica

Hja ...hm...te pa ni finta z takim abstraktnim barvanjem vozil ravno v tem da želijo naredit KAO imiđž dirkalnega vozila? Saj bi bilo lepo če bi dal 2 spojlerja gor pa dobil limuzino, samo raje ne fantazirajmo...le da druge opcije ni kot da se greš šminka styling, home styling(res izpade pol kot da bi z jupolom štriho pa delo spojlerje iz kartona ali pa lesa) al pa samo da malo vpadljivo neke linije pobarvaš na katero izmed barv ki se seveda ujema z osnovno barvo. Strinjam se z tabo, da je modra armaturka tak ukusna kot soljena kava na pram teh barv ko so na tem avtu, samo ostalo pa je men všeč. Tvoj kolega pa žal...furescente barve pa men res ne palijo. Seat Ibiza je men sicer vredu avto čeprav mi je preveč VW ampak,če bi on to mel rdečo bi pa to zagovarjal ker ti barvi lepše pašeta skup. Adrenalinskega kaj je...ne rečem da je zaj ravno ta adrenalinski...adrenalinski mi je zvok od Fiat Puno Kit Car, ampak zgleda nisma na enaki valovni dolžini najinega ukusa. Nebi reko da se boma za kakšne stylinge v veliko primerih strinjala.
Moje mnenje: ta avto bi jaz pustil črn, ampak tudi tak se mi dopade.


Še nekaj pa je res...vsi sanjajo nekaj okoli tega vata. Smotanci sami.In kaj???
Ta avto ma 256km oz vsaj takrat ko ga je Mato imel (moj frend oz takrat ko sem ga jaz htel kupit) tak je tiunan. Stikalo lahko vidiš na tej sliki pri volanu odspodaj 1,5cm pod ročko za blinkerje. Stvar pa je v tem, da ni nobenega papira glede tiuninga od tega avta in ni možno vedet kak je v resnici. LE DA... Mato je stopil (še takrat) v kontakt z 1. lasnikom, ki ga je tudi tiunal in mu je on povedal vse. Nevem zakaj ni dobil vseh tiunung papirov.
Ta avto je bil po mojem med TOP Q4 alfami v SLO, zaj...škoda avta.
Tisti ki ga kupi si lahko za mali dnar zmontira ruge plastike (črne) nazaj not saj jih dobi pri Petrovčiču za skoraj zastonj. Jaz bi si jih.

Ajde!!
...ko ne moreš dol iz znamke Alfa Romeo...
Odgovori
  • Informacija