Tri letna katastrofa ampak ...AR 155

kar vam pade na pamet
Odgovori
mitoma
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1142
Pridružen: Pe Jul 23, 2010 11:26 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

Ojojjojojoj kaj tacga pa še nism vidu!!! #-o
Uporabniški avatar
Bojanxe
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4820
Pridružen: Po Jul 11, 2011 8:41 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 155 1.8 8V Sport
Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm
Kraj: Ljubljana

Stari, pa kako lahko sploh kaj narediš pri takem avtu?! sprazni najprej prtljažnik in kabino, pa se pol konkretno loti zadeve. Če imaš res tako veselje do rihtanja te (upam da ne boš zameru) šajtrge, potem si omisli neko drugo prevozno sredstvo, tega pa razkoplji in počasi rihtaj.

Sem pa tudi jaz mnenja, da se je ne splača rihtat.
Uporabniški avatar
kosir1234
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3687
Pridružen: Če Feb 25, 2010 5:47 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Žiri

sej maš še dost časa :D
(╯°□°)╯︵ ┻━┻.
Uporabniški avatar
Gregson007
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7743
Pridružen: So Mar 29, 2008 7:33 pm
Vozilo: LaFa ...... 404
Kraj: Laibach

Gorkichev napisal/-a:kanta
sad but true
Slika
dusko68
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 100
Pridružen: So Mar 20, 2010 9:20 am

Reborn MC napisal/-a:Amm če vzameš to da sem brez besed ostala za dobro stvar well fine by me :roll: :mrgreen: V glavnem no, upam da bo na koncu bolj zgledala kot pa zdej,k roko na srce tole vse bolj žalostno zgleda....
no ja - taksno sem dobil ,kaj morem - mislim ,slabso ! - sedaj ze gre pocasi - pa saj ves kako je ce si 8-smi lastnik
dusko68
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 100
Pridružen: So Mar 20, 2010 9:20 am

mitoma napisal/-a:Ojojjojojoj kaj tacga pa še nism vidu!!! #-o
...vedno je 1x prvic :D -dobro si jo zapomni !
dusko68
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 100
Pridružen: So Mar 20, 2010 9:20 am

Bojanxe napisal/-a:Stari, pa kako lahko sploh kaj narediš pri takem avtu?! sprazni najprej prtljažnik in kabino, pa se pol konkretno loti zadeve. Če imaš res tako veselje do rihtanja te (upam da ne boš zameru) šajtrge, potem si omisli neko drugo prevozno sredstvo, tega pa razkoplji in počasi rihtaj.

Sem pa tudi jaz mnenja, da se je ne splača rihtat.
...pa saj se ne rihtam notri - zdaj je spodnji del na vrsti,,,vse lepo po vrsti kot so hise v Trsti - kam se vam mudi zaboga :D ---------- splaca sem splaca tja ,na koncu se vse placa :wink:
dusko68
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 100
Pridružen: So Mar 20, 2010 9:20 am

kosir1234 napisal/-a:sej maš še dost časa :D
...pa ja ,seveda , saj zato se gre ---- vsi neki alfisti ( ko se z novimi avti vozijo :D ) da pa bi stari deklici podarili zivljenje nazaj ,pa je predrago :wink:
dusko68
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 100
Pridružen: So Mar 20, 2010 9:20 am

Gregson007 napisal/-a:
Gorkichev napisal/-a:kanta
sad but true
N´Č BAT, vse Alfe so 100% iz Italije - se ti prides tako dalec :lol:
Uporabniški avatar
Reborn MC
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 166
Pridružen: Sr Apr 18, 2012 4:39 pm

No jaz se po tem podatku da je bilo toliko lastnikov prej,se sploh ne bi lotila nakupa...Dej mi povej k me res zanima zakaj si se sploh odlocil za nakup te Alfe?...glede na to da je bilo toliko ljudi pred tabo...
Zadnjič spremenil Reborn MC, dne Če Maj 17, 2012 10:36 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
zvitafeltna
Alfist
Alfist
Prispevkov: 402
Pridružen: Sr Dec 14, 2011 8:04 pm

Hja veš kako pravjo... Na rabljenem biciklu so moraš naučit vozt :lol:
Pač kupu je podrtijo (oprosti izrazu -karj je je) in jo bo počas zrihtal za veselje. Zagnanost očitno ima. Če ne prej jo bo zrihtal do penzije in se s tem okol fural, mi pa bomo akrapovičeve nastavke montirali na elektro-avte zavoljo starih cajtov ko smo tankali bencin in ne štrom. #-o

Kar nadaljuj z delom. =D>
Uporabniški avatar
fiatista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1382
Pridružen: Po Nov 05, 2007 11:11 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Sorško polje

dusko68 napisal/-a:
kosir1234 napisal/-a:sej maš še dost časa :D
...pa ja ,seveda , saj zato se gre ---- vsi neki alfisti ( ko se z novimi avti vozijo :D ) da pa bi stari deklici podarili zivljenje nazaj ,pa je predrago :wink:
moja alfa je starejša od tvoje :D
Trentatre 1.3S
dusko68
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 100
Pridružen: So Mar 20, 2010 9:20 am

Reborn MC napisal/-a:No jaz se po tem podatku da je bilo toliko lastnikov prej,se sploh ne bi lotila nakupa...Dej mi povej k me res zanima zakaj si se sploh odlocil za nakup te Alfe?...glede na to da je bilo toliko ljudi pred tabo...
...no saj nisem do danes niti vedel kolko je lastnikov bilo ,ampak sem na portalu nasel nekaj kje se vpisejo podatki prometne in ti vrze ven nekaksne stvari ki jih imajo tam vpisane - tako da vem samo da sem 8 in da je bila 1999 v Celju reg.... od kje pa je pridrvela pa nimam pojma ,,verjetno kje iz Italije -- mogoce se to kdaj prekontroliram ---------- kaj vem ,nekoc sem imel enega Forda ki je bil iste kvalitete in imel iste simptome ,pa me nikoli ni nikjer pustil -- pa me je prijelo ,,posebaj sedaj ko so getribi zruzili in so vsi govorili ,,ne se vozit ker bos nekje ostal --- pa nisem ,,se 200 KM sva naredila in to z velikim pomanjkanjem olja , ker je bila luknja na dnu in razneslo getribe pri merilcu obratov -- no kot receno -- me je prijelo in ... #-o
dusko68
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 100
Pridružen: So Mar 20, 2010 9:20 am

zvitafeltna napisal/-a:Hja veš kako pravjo... Na rabljenem biciklu so moraš naučit vozt :lol:
Pač kupu je podrtijo (oprosti izrazu -karj je je) in jo bo počas zrihtal za veselje. Zagnanost očitno ima. Če ne prej jo bo zrihtal do penzije in se s tem okol fural, mi pa bomo akrapovičeve nastavke montirali na elektro-avte zavoljo starih cajtov ko smo tankali bencin in ne štrom. #-o

Kar nadaljuj z delom. =D>
...tocno tako ,saj sva se midva ucila 2 leti in se spoznala ,tako da mislim da bo sla se kaksnih 20 let :D ------ tako je ,,nekaksen hobby pa je treba imeti ,ce ne druga pac to in na koncu imas ALFO ne samo avto =D> ----- zagnanost je tu ,,no ,da ne recem da me vcasih ze razp... ampak kaj zdaj , pocasi se dalec pride ---------- hehe :D sem ze v penziji ,tako da ni problema z casom -- tu si se malo zeznil ,,do penzije vec negre --lahko pa recemo do Abrahama :lol: --------- hehe si pa fora , saj bos videl ko bodo avti na elektriko ,kako bo potem elektrika draga :D --- eh pa ves navajen sem sraufat pa mi nekaj manjka ,ce nimam vsranih rok ,tako da pac sedaj to delam :wink:
dusko68
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 100
Pridružen: So Mar 20, 2010 9:20 am

fiatista napisal/-a:
dusko68 napisal/-a:
kosir1234 napisal/-a:sej maš še dost časa :D
...pa ja ,seveda , saj zato se gre ---- vsi neki alfisti ( ko se z novimi avti vozijo :D ) da pa bi stari deklici podarili zivljenje nazaj ,pa je predrago :wink:
moja alfa je starejša od tvoje :D
hehe ,moja pa je bolj zdelana :P..ja saj vidim da je 91 - pa nisem tebe mislil -ostale klapovuhe :D
Odgovori
  • Informacija