Optimizem

kar vam pade na pamet
Odgovori
RED_line
Alfist
Alfist
Prispevkov: 267
Pridružen: Če Mar 18, 2010 11:18 am

avto je prvozno sredstvo. če je totalka se gre po drugega boljšega.
Uporabniški avatar
Binji
Administrator
Administrator
Prispevkov: 7812
Pridružen: Ne Apr 05, 2009 6:51 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GT 3.2V6
Kraj: Jesenice

To je pač tvoje mnenje. Jaz in marsikdo drugi se pa ne strinjamo s tem.
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6071
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

RED_line napisal/-a:avto je prvozno sredstvo. če je totalka se gre po drugega boljšega.
Ja ni problema, daj €€€!
RED_line
Alfist
Alfist
Prispevkov: 267
Pridružen: Če Mar 18, 2010 11:18 am

€? dal ga boš duplo od tega, kot pa da bi kupil cel avto. vi kar bodite navezani če se vam to pametno zdi.
Uporabniški avatar
urbancebulj
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1802
Pridružen: Pe Feb 01, 2013 3:27 pm
Član Alfa Kluba: 1

Kupiš drugega, ki je lahko bil nekoč še bolj uničen/razbit, kakšno kupčijo si potem naredil?!
Jaz razumem in podpiram tako obnovo, sam bi naredil enako, navezani ja, smo, saj je avtomobilističen forum, če imaš avto samo za od točke a do b, bilo kakšnega, potem nisi ravno klasičen uporabnik foruma, bi sklepal da si eden tistih ki si vsakih 5 let kupi nov avto in parkira direktno pred vhod trgovine, četudi je avto potem ves pobuškan, samo da ni treba 5 korakov peš.
AnAlfaBet
Alfist
Alfist
Prispevkov: 343
Pridružen: Pe Apr 06, 2018 1:37 am
Kraj: Noumest

Najbolj smotrno je tudi vse prodat pa iti peš. Najceneje od vsega ...
Rabljeni avti pa ponavadi niso veliko dlje od razbitin ali so sestavljanke iz 2h ipd. sploh tam okoli celja ....
Vse ma svojo mero smiselnosti, ta je pa na lastniku. Že pri kreditih za stanovanja se marsikdo zabaše za 20 let, ali pa celo za 40, pa je čista nepremičnina, potem pa nekateri kupujejo še stare bajte pa jih obnavljajo ](*,) .. tisto je šele vreča brez dna. Na koncu pa pridejo do zaključka da bi bilo ceneje novo - pa bi imeli novo bajto, ne pa staro in prenovljeno.
Uporabniški avatar
urbancebulj
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1802
Pridružen: Pe Feb 01, 2013 3:27 pm
Član Alfa Kluba: 1

Sicer smo malo zašli s teme, ampak če se že zakreditiraš, potem se za nepremičnino, ne za premičnino in ja, staro hišo obnavljat, ne hvala.
RED_line
Alfist
Alfist
Prispevkov: 267
Pridružen: Če Mar 18, 2010 11:18 am

sam optimizem je tu videti. vse se da dobit če se hoče. sam kupujem zelo redke avte v odličnem stanju če kar nekaj let. pač, vi pravite da se ne more, jaz pa pravim da se da lepo služit z takimi kot ste vi :)
urbe ti kar delaj tako. sam voziš se z dacio in ne imprezo, tko da raje :-$ ker tvoja teorija je v xy
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6071
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

Men epa zanimajo tvoj iredki avti. A bi mi lahko posredoval kake slikice? No, verjetno tudi koga drugega tu zanimajo, saj je konec koncev le avtomobilistični forum. :)

Lahko tudi svojo galerijo odpreš.
Uporabniški avatar
urbancebulj
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1802
Pridružen: Pe Feb 01, 2013 3:27 pm
Član Alfa Kluba: 1

Pri nas je avtomobilski trg majhen (razen za Cliote in Golfe) kar pomeni, da je tudi avtov, redkih, kar spiderca je, malo, tako da sigirno, popravit kar se da ker se ve kakšna je osnova in uživat dalje.
=D>

RL, kdo pa je govoril o japonki, oz kakšno zvezo ima s to temo?
Če te pa kaj o Daciji zanima, pa je tema o njej tudi odprta.
:arrow:
RED_line
Alfist
Alfist
Prispevkov: 267
Pridružen: Če Mar 18, 2010 11:18 am

Damjan, predvsem dobre japonce zvoham :) sam večina jih takoj prodam, zato tudi ne bi lepil slik od avtov ki sem jih imel 1 teden :) imam pa namen, naredit projekt z lexusom. sam čakam primeren čas da se lotim zadeve.

urbe, slo trg je kokošnjak. zame je to samo prodajni trg in še zdaleč ne nakupni.
Uporabniški avatar
urbancebulj
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1802
Pridružen: Pe Feb 01, 2013 3:27 pm
Član Alfa Kluba: 1

Torej smo mi slovenci zate petelini in kokoške?
Hvala, da nas tako javno žališ.
=D>
Odgovori
  • Informacija