Slovenceljski avto leta

kar vam pade na pamet
Uporabniški avatar
Major9
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 794
Pridružen: To Jan 25, 2005 11:04 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Domzale

alfafil napisal/-a:
Uroš napisal/-a:
androh napisal/-a:...pa sej ga je Slovenc narisou no! To, da je avto leta je že s tega vidika pravilno. Mal patrioti smo pa tudi lahko, se vam ne zdi :?:
jaz bom patriot ko bo Walter da Silva slovenec ker zna risat nove in všečne linije, svaka čast onemu Lešniku da mu je uspelo ampak taka liga pa avto tudi ni.
SIcer pa kako bi slovenceljni šele kupaovali če bi passat bil 159 in kako ne bi nihče kupil alfo 159 če bi bila passat
-še eden,ki je zadel bistvo =D>
jap res je vse je v teh butastih glavah zapisan!! (na žalost)
Uporabniški avatar
MITT
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 725
Pridružen: Po Sep 29, 2003 7:07 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lj.si
Kontakt:

Dejch napisal/-a:Jah sm tale Passat pobira po Evropi nagrad kot za stavo. Nasplosno je povsod najbol konstanten, ocitno ni tako slab kakor ga nekateri hocejo predstaviti. Osebno ni niti grd (ni pa seveda nek prikaz lepote), je zelo uporaben, prostoren... V glavnem avto za racionalno druzino.
Ne bi mogel bolje povedat. Teh 5 finalistov je izbrala publika. Če bi želeli ustreči nagrado žepom Slovencev, bi zmagal Clio, vendar ne, zmagale so familije, za katere je to idealen velik varen avto. Sodelavec s familijo ga je kupil pred mesecem. Pa še glede precenjenosti: za 6,2mio najdte karavana tega razreda z dizlom, dvopodročno klimo, tempomatom, potovalni računalnik, ESP,... Če pa dodamo, da ga je oblikoval Slovenec, je pa zmaga že kar malce patriotska. Kaj bi pa rekl, če bi zmagal novi Lanos (BMW serije 3)? Na napačnega ste se spravili, tuki mate avto, ki je pa res precenjen in korak nazaj za sam BMW. Sicer pa se bosta oba veliko bolje prodajala kot pa 159. Kar je pa pomoje tud prav, AR ni za vsakega, nej jih delajo tolk, da jim bo šel biznis OK, ne pa preveč, da bojo ceste polne enih in istih gar.
:evil:: "Yes, if you wanna run cool, you got to run on heavy heavy fuel!" :mrgreen:
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Avtomobili so tako kot knjige.


Večina glasuje za Victorijo Holt, nekateri pa raje berejo L. N. Tolstoja.


Samo drugih je precej manj kot prvih.
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
Uporabniški avatar
q_verde
Alfist
Alfist
Prispevkov: 485
Pridružen: Pe Apr 02, 2004 9:02 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: celje

jaz sem imel cast vozit tako cliota kot 3-ko kot passata in vsak od teh avtkom me je po svoje impresioniral. vecina na tem forumu ni vozila nobenega od teh in kvaliteto in vsecnost avta prepoznava le po obcutku. gre za tri razlicne avtke in za vsakega od njih se bo nasla trzna nisa. tudi sam bi tocke podelil podobno. med temi tremi bi na prvo mesto postavil passata, na drugo pa cliota in bmw-ja skupaj. na lesnika pa tudi moramo biti ponosni!!!! avto je tudi brez njegovega designa vsecen in dober stroj, bi pa pri nakupu kljub mojemu izboru pogled vrgel na konkurencen salon: na lafo 159!!!

zal mi je le za 159-ko, ki bo v izboru drugo leto, ko se ji bodo poznala ze >>leta<<. prisli bodo novejsi modeli z se vec opreme, alfica pa bo takrat ze stara gospa. :D avto je treba plasirat na trg in taka tekmovanja, ko dviga najvec prahu. in 159-ka je mislim da v tem trenutku IN. upam le, da ji ne bo vzelo sape do naslednjega leta. :cry: PA NE ME SEDAJ NAROBE RAZUMET!?!?

ps pa se ena zgodbica od stepancica: zadnjic sem bil pri njemu, ravno ko je en tip menjal A4-ko za njegovo salonsko 159-ko!!! tip je bil nad avtom cisto navdusen.
bravo stepancic, tako se to dela!!!! =D>
ce hoce kdo rabljeno a4-ko jo najde na http://www.alfaromeo-slo.com/zaloga_voz ... .asp?ID=64
:oops:
crna alfa 145 1,6 16V TS (bivsa '00)
rdeca 156 M-JET (bivsa '05)
siv bmw 320d e91 ('06)
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

-če kupuješ audija,potem letnik in km sploh niso pomembni,ali kaj :?:
-no,na drugem linku sem le najdel kaj me je zanimalo,in lahko rečem da tudi rabljen audi ne drži več tako astronomskih cen :doubt:
Uporabniški avatar
krucymucy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2140
Pridružen: Če Jan 05, 2006 9:27 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: 50.000km od Ribata

ne vem kdo sploh resno jemlje neki naziv "avta leta" ki ga doloci nekaj 10 kravatarjev ...

zase vem, da me BK za to ali je neki avtomobil dobil naziv "avto leta" in mi ne bo zaradi tega nic bolj vsec....
Moje ime je Niva, Lado Niva. Sem terenski človek!
Uporabniški avatar
Uroš
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3652
Pridružen: Po Mar 22, 2004 4:35 pm
Kraj: Maribor-Tezno

:( ...danes sem zeloooo slabe volje. Odšel sem si malo v enega od salonov ogledat 159, pa ne prvič.
Avto je lep, markanten ni kaj. Toda vsedem se za volan in armaturka štrli da se za njo vidijo kabli, jeb.. j.. mater makaronarsko NIČ SE NISO NAUČILI !
Uroš
8AK
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1999
Pridružen: Ne Sep 05, 2004 1:48 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Črnuče

androh napisal/-a:...pa sej ga je Slovenc narisou no! To, da je avto leta je že s tega vidika pravilno. Mal patrioti smo pa tudi lahko, se vam ne zdi :?:
Potemtakem bi mogu bit klijo - Revoz daje namrec lepo stevilo delovnih mest v ZELO problematicni regiji.
V8
androh
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 85
Pridružen: So Dec 25, 2004 5:38 pm

8AK napisal/-a:
androh napisal/-a:...pa sej ga je Slovenc narisou no! To, da je avto leta je že s tega vidika pravilno. Mal patrioti smo pa tudi lahko, se vam ne zdi :?:
Potemtakem bi mogu bit klijo - Revoz daje namrec lepo stevilo delovnih mest v ZELO problematicni regiji.
Od tistih avtomobilov, ki so bili tam, je bil passat po mojem okusu najboljši. To, da ga je Slovenec risal, je sam še dodaten plus.
Drugače pa se strinjam s predhodnikom, ki je napisal da ne da dosti na izbor avto leta, ker je to itak stvar posameznih kravatarjev......

A je bla kdaj Alfa avto leta v SLO????
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

-ne,zato je bila 2x v EU :wink:
8AK
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1999
Pridružen: Ne Sep 05, 2004 1:48 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Črnuče

alfafil napisal/-a:-ne,zato je bila 2x v EU :wink:
Torej tudi v SLO :wink:
V8
Uporabniški avatar
Jonas
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1850
Pridružen: Ne Maj 16, 2004 7:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Uroš napisal/-a::( ...danes sem zeloooo slabe volje. Odšel sem si malo v enega od salonov ogledat 159, pa ne prvič.
Avto je lep, markanten ni kaj. Toda vsedem se za volan in armaturka štrli da se za njo vidijo kabli, jeb.. j.. mater makaronarsko NIČ SE NISO NAUČILI !
Ne da se niso nic naucili, ocitno so se bolj slampasti, saj se na moji 145ki ne vidijo se nobeni kabli, za zdaj... :wink:

LP
Uporabniški avatar
GEISTERFAHRER
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1389
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ptuj

androh napisal/-a: Od tistih avtomobilov, ki so bili tam, je bil passat po mojem okusu najboljši. To, da ga je Slovenec risal, je sam še dodaten plus...
Vrata prtljažnika, pa je skopiral menda po AR 146...
Slika
Alfa Romeo, za dušo in telo!
Uporabniški avatar
Dejch
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2225
Pridružen: To Jun 08, 2004 9:26 pm
Vozilo: Avant2Go

Skoda, ker nisi poslikal tega Uroš. :) Me prow zanima kje so te kabli vn štrlel, prakticno nikjer nisem zasledil kritik glede notranjosti oz. slamparije, ocitno si ti imel sreco.
Uporabniški avatar
guma
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1009
Pridružen: To Apr 12, 2005 8:28 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Tole so povedal možakarji od VW na predstavitvi Passata v Španiji;

Top Gear June 2005; "Passat buyers are conservative, well-off 40-50 years-olds, who appreciate functionality and value for money"

Iz tega vidika mi je logično, da je Passat avto leta in, da nekateri tega na tem forumu ne razumemo (bi izbrali za avto leta kaj drugega) :wink:
Odgovori
  • Informacija