Drag race in ostale prireditve

kar vam pade na pamet
Odgovori
Uporabniški avatar
bombnik
Alfist
Alfist
Prispevkov: 250
Pridružen: To Nov 30, 2004 4:10 pm

verjetno bom na pikniku dost zgodaj,ker bo konkurenca na driftu dost huda,nevem pa sploh s kerim avtom bom vozu lahko se zgodi da bo q4 v igri :?: :D
Uporabniški avatar
roadking
Alfist
Alfist
Prispevkov: 395
Pridružen: Če Nov 20, 2003 11:43 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

konkurenca na driftu zna bit letos konkretno huda!!! kaj če bi se še jest pikniku pridružil po koncu drifta #-o #-o
Jeep Cheeroke 4.0 Laredo
Uporabniški avatar
Alan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4553
Pridružen: Ne Feb 27, 2005 3:10 pm
Vozilo: Giulia 2.0t rwd in 156 3.0 24V V6 GTAm

bombnik napisal/-a:verjetno bom na pikniku dost zgodaj,ker bo konkurenca na driftu dost huda,nevem pa sploh s kerim avtom bom vozu lahko se zgodi da bo q4 v igri :?: :D
Sprednje akse ven pa gasaaa :mrgreen:

Mislim da bo konkurenca res močna letos, saj se je drift kar razširil pri nas.
Alfa je kot punca, če ne skrbiš za njo te hitro prevara z avtomehanikom :mrgreen:
https://enigma-motorsport.si/" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

Teo napisal/-a:Poglej, drag race je že v osnovi žal v nasprotju z izročilom znamke, ki je 96 let posvetila avtomobilom, ki so imeli predvsem dober handling in so zmagovali na vseh različnih dirkah, kjer hitrost v ravni liniji ni najbolj pomembna.


Kot drugo je drag race pri nas mlad šport in recimo dirkam kot je Ilirska Bistrica zaenkrat ne seže do kolen, niti po organizacijski plati, ne po sponzorskih vložkih, ne po obiskanosti. Ne pozabimo, da je GHD Ilirska najbolj obiskana športna prireditev pri nas sploh (50000 ljudi).

Kot tretje v drag race-u alfa nima in verjetno še dolgo ne bo imela vidnješega predstavnika. Tako je recimi jasno, da bo alfistov več navijalo za Deklevo, ki se bori za naslov državnega prvak.



Glede na vse napisano pa vsekakor želim, da bi drag race 20.5 uspel in da bo še en korak naprej pri razvoju tega športa pri nas. V končni fazi gre za šport, kjer ne rabiš 200000€ vrednega dirkalnika in še 50000€ kapitala na sezono, da lahko konkurenčno tekmuješ in je tako dostopen mnogim mladim, ki jim avtomobili nekaj pomenijo.



PS: užaljeni otroci pa raje komu drugemu piši, ker nihče od nas ne igra tolikšne užaljenosti kot jo nekateri vedno ko pride do teme Drag race. :wink:
Vidim, da nimaš pojma o čem govoriš!
Pa povrsti:
1. da je drag mlad šport se krepko motiš a morem poiskat podatke kdaj se je začelo in podobno...
2. in spet zmota, ki ti pravi o tvojem "handling-u" mal več potrebuješ o lahkega avta z močnim motorjem
3. ne bluzi kok je vlka Ilirsak deli številko z 10 pa boš prišel do pravega števila gledalcev

4. zdaj smo pa že bližje resnici Alfa nima resnejšega predstavnika...opažam odkar se ti povzpenjaš po lestvici-hirarjiji kluba vedno slabše postaja vseskup...klub je vedno bolj podoben taborniko...vrjetno je zato kriva tvoja predobrazba...taborniška pač nič slabega...sam avtomobilističen klub ni dober za vozlanje vozlov

5. spet trotlerija nimaš pojma kok denarja je potrebno za uspet v dragu...cifre ki jih omenjaš so malenkostne proti temu kaj rabiš za hiter avto...razlika je sam, da se da povsem brez vložkov začet

pa še enkrat otročaj si...samo omenlo se je, da datuma vsovpadata pa takoj jok in na prvo drevo...beri poste nazaj
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

veloce napisal/-a: To so besede! 8)
Ti si pa itak bebo in nima smisla z folkum brez enega argumenta debatirat!
Uporabniški avatar
prjatu
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3940
Pridružen: So Jan 24, 2004 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Zoran, a tebe kdo plača da žališ vsepoprek? A normalne debate pa nisi sposoben? Bodi dec, pa pokaži "otročajem" in "bebotom" da se da stvari tudi normalno predebatirat.

P.S. Po pravilih bi te moral banat, pa se mi ne da potem še z vsemi morebitnimi alterji ukvarjat, poleg tega pa sem tole debato že preventivno prestavil v Kar nekaj, kjer dopuščamo malo več svobode.
Pravi alfist postaneš šele takrat, ko ti zariba prva alfa

Zaradi slabega vremena bo današnji dan prestavljen na jutri
Uporabniški avatar
GTAm
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5102
Pridružen: Sr Jan 14, 2004 12:36 pm
Kraj: Postojna

Zoran,
sicer nimam nič proti tebi ampak, če se spomniš kaj se je zgodilo, ko si še ti imel funkcijo v klubu: prišlo je skoraj tako daleč, da bi nas mobitel tožil, ker si zlorabil položaj, da ne omenjam vseh drugih zdrah, ki smo ji morali reševatu še do nedavnega...Verjetno je bilo to v stilu dobrega avtomobilističnega kluba =D> . Na tvojem mestu se nebi oglašal v takih primerih...
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

zombi napisal/-a: Izbrali smo (kao) ponesrečen datum....
Kdaj ste datum izbrali vi in kdaj mi? Pišeš, da ste premaknili datum zaradi draga vZG. Mogoče ste pa vi izbrali neroden datum. ;)
Ne vidim razloga zakaj razburjenje?

Tudi drift je bil sprava mišljen v nedeljo pa so ga premaknili na soboto. Če vsi premikajo datume pričakuješ, da bomo sedaj še mi premikali in pokazali, kako neresni smo?

Menim, da smo v letošnjem letu zastavili mnogo več kot prejšnja leta. Vsi ne morejo biti na vseh prireditvah. Ko bomo na koncu leta potegnili črto, bomo lahko opazili, da je šlo v naši organizaciji ali organizaciji prijateljskih klubov skozi enkrat več prireditev kot prejšnje leto in to je edino važno.

P.S.
Bombnik je recimo vprašal, če se lahko pridruži po koncu drifta...in verjetno bo kdo med piknikoms kočil do drifta. Vse se da, če ne iščeš težav tam kjer jih ni.
Prav čakal sem kdaj bo GOSPOD prišu dodat svoj senf tak kot vedno, ker pač mora očiten primer osebnostne deformacije!

Kok ste resni se je letos vidlo pri primeru "Grobnik" v klubu sta pač taborniška in avtomobilistična struja...v dobro upajmo, da avtomobilistična prevlada...drugače
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

prjatu napisal/-a:Zoran, a tebe kdo plača da žališ vsepoprek? A normalne debate pa nisi sposoben? Bodi dec, pa pokaži "otročajem" in "bebotom" da se da stvari tudi normalno predebatirat.

P.S. Po pravilih bi te moral banat, pa se mi ne da potem še z vsemi morebitnimi alterji ukvarjat, poleg tega pa sem tole debato že preventivno prestavil v Kar nekaj, kjer dopuščamo malo več svobode.
Če cenzura in totalirizem na tem forumu-klubu govori v prid banu pa stisni to tipko...ni mi najmanj do tega, da bi z alterji strašil!!!

Debatiram pa še dokaj normalno...sam ko mi tipi, ki jih osebno poznam...tud njihov način razmišljanja in njihovo raven komunikacije tu hočejo prodat tople žemlje za malinovec takrat se pa neha...s tem, da pred nekaj leti bi zadeva prerasla v vojno trenutno pa sem čist miren!

Sem te žalu???
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

GTAm napisal/-a:Zoran,
sicer nimam nič proti tebi ampak, če se spomniš kaj se je zgodilo, ko si še ti imel funkcijo v klubu: prišlo je skoraj tako daleč, da bi nas mobitel tožil, ker si zlorabil položaj, da ne omenjam vseh drugih zdrah, ki smo ji morali reševatu še do nedavnega...Verjetno je bilo to v stilu dobrega avtomobilističnega kluba =D> . Na tvojem mestu se nebi oglašal v takih primerih...
Zgleda maš neke infote, ki pa žal niso popolni...ne bo ti uspelo nekaj mi obesit za vrat česa nisem storil...sory...nikol tud nisem mel vidnejše funkcije v klubu plus tega so pa funkcije izvoljene pomeni na volitva je pač tok in tok ljudi mi dalo glas!!!

A mi tud ti hočeš cenzurirat besede??? Sory to lahko počnete tam kakim malinovcem men ne moreš pač tega iz različnih vzrokov.

Uglavnem saj pravim vi vodite klub v pravo smer...najbolje na naslednjem sestanku delite našitke za tistega, ki bo najboljši gulaž skuhal in tistega, ki bo najlepšo čipko nardil.

Prijatelj a vidiš da kje koga žalim????
Uporabniški avatar
prjatu
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3940
Pridružen: So Jan 24, 2004 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

zoranwagen napisal/-a: Če cenzura in totalirizem na tem forumu-klubu govori v prid banu pa stisni to tipko...ni mi najmanj do tega, da bi z alterji strašil!!!
Kje ti vidiš kakšno cenzuro in totalitarizem, imaš mogoče preganjavico? Priporočam najprej obisk okulista, pa če ta ne bo nič pametnega odkril, potem je obisk klinike na Studencu definitivno prava rešitev zate.
zoranwagen napisal/-a: Sem te žalu???
Sem kje sebe omenjal? Pomoje da ne, torej se vračamo k okulistu ...
Pravi alfist postaneš šele takrat, ko ti zariba prva alfa

Zaradi slabega vremena bo današnji dan prestavljen na jutri
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

prjatu napisal/-a:
zoranwagen napisal/-a: Če cenzura in totalirizem na tem forumu-klubu govori v prid banu pa stisni to tipko...ni mi najmanj do tega, da bi z alterji strašil!!!
Kje ti vidiš kakšno cenzuro in totalitarizem, imaš mogoče preganjavico? Priporočam najprej obisk okulista, pa če ta ne bo nič pametnega odkril, potem je obisk klinike na Studencu definitivno prava rešitev zate.
zoranwagen napisal/-a: Sem te žalu???
Sem kje sebe omenjal? Pomoje da ne, torej se vračamo k okulistu ...
Lahko pa bi rekli tvoji izjavi o okulistu, da me žališ pa nebom zadeve kot takšne vzel!
Malo za obujanja spomina ne nosim pripomočkov za vid...v nasprotjo z marsikom mojih let ali maljši in po zadnjih pregledih me odlično služi!

Cenzura se tam začne ko nekdo nekomu drugemo prepoveduje izrazit mišlenje, če si pozoren boš tole večkrat opazil napisano tud iz tvoje strani "grožnja z banom" in podobno.

A sem te žalu? (bom vsakič vprašal, da vedno znova preverimo raven komunikacije)
Uporabniški avatar
prjatu
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3940
Pridružen: So Jan 24, 2004 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

zoranwagen napisal/-a: Lahko pa bi rekli tvoji izjavi o okulistu, da me žališ pa nebom zadeve kot takšne vzel!
Vzemi kakor hočeš, jaz že vem kakšen je bil moj namen
zoranwagen napisal/-a: Malo za obujanja spomina ne nosim pripomočkov za vid...
Sej ravno zato me je zaskrbelo, mogoče bil šel pa še po drugo mnenje?
zoranwagen napisal/-a: Cenzura se tam začne ko nekdo nekomu drugemo prepoveduje izrazit mišlenje, če si pozoren boš tole večkrat opazil napisano tud iz tvoje strani "grožnja z banom" in podobno.
Grožnja? Nisi resen, očitno sem imel tisto s preganjavico kar prav. Zanimivo je namreč, da drugi to vzamejo zgolj kot opozorilo. In ne, nikomur ne prepovedujemo izrazit mnenja, prosimo le, da se to stori na kar se da spodoben način, opaziš razliko?
zoranwagen napisal/-a: A sem te žalu? (bom vsakič vprašal, da vedno znova preverimo raven komunikacije)
Ker si očitno spregledal, bom še enkrat kopiral svoj odgovor

Sem kje sebe omenjal? Pomoje da ne, torej se vračamo k okulistu ...


P.S. Boš kej v Lj da skočimo na pivo?
Pravi alfist postaneš šele takrat, ko ti zariba prva alfa

Zaradi slabega vremena bo današnji dan prestavljen na jutri
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

prjatu napisal/-a:Grožnja? Nisi resen, očitno sem imel tisto s preganjavico kar prav. Zanimivo je namreč, da drugi to vzamejo zgolj kot opozorilo. In ne, nikomur ne prepovedujemo izrazit mnenja, prosimo le, da se to stori na kar se da spodoben način, opaziš razliko?
zoranwagen napisal/-a: A sem te žalu? (bom vsakič vprašal, da vedno znova preverimo raven komunikacije)
Ker si očitno spregledal, bom še enkrat kopiral svoj odgovor

Sem kje sebe omenjal? Pomoje da ne, torej se vračamo k okulistu ...


P.S. Boš kej v Lj da skočimo na pivo?
Zame je grožnja, če rečeš tak boš pisal al pa neboš pisal!
Zame je žalitev tole z okulistom!

A vidiš različni ludje, različne meje

Kljub kopiranem odgovoru bom za vsak post posebej vprašal. Razumem, da te v tem topiku nisem zanima me pa z vsakim novim napisanem postu:

Sem te žalu???

btw: zna se zgodit, da sem v četrtek v LJ...pir bi se po vročini prilegel
Uporabniški avatar
prjatu
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3940
Pridružen: So Jan 24, 2004 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

zoranwagen napisal/-a:
Zame je grožnja, če rečeš tak boš pisal al pa neboš pisal!
Zame je žalitev tole z okulistom!

A vidiš različni ludje, različne meje
Ja, recimo moderatorji poskušamo to upoštevat, zato že vnaprej opozorimo, saj nikoli ne moreš vedet kaj komu pomeni. Sej veš, preventiva je boljša kot kurativa.
zoranwagen napisal/-a: Kljub kopiranem odgovoru bom za vsak post posebej vprašal. Razumem, da te v tem topiku nisem zanima me pa z vsakim novim napisanem postu:
Sem te žalu???
Jah, če bi že takoj povedal, da te zanima preteklost, bi te poslal k kakšnemu zgodovinarju, jaz zadeve puščam za sabo.
zoranwagen napisal/-a: btw: zna se zgodit, da sem v četrtek v LJ...pir bi se po vročini prilegel
Upam, da bo to popoldne, pa da se res lahko dobimo, cifro pa tud upam da še maš.
Pravi alfist postaneš šele takrat, ko ti zariba prva alfa

Zaradi slabega vremena bo današnji dan prestavljen na jutri
Odgovori
  • Informacija