Drag race in ostale prireditve

kar vam pade na pamet
Odgovori
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

dejan napisal/-a:Zdaj glede tega da sem mali, bi se dalo diskutirat ampak rajši pustiva to.

Očitno nisem zasledil da si res kje vozil, če si pa v organizacijskem komiteju pa svaka šast, sploh tak anti hondaš...

zdaj kar se tiče tvojih pravic, če misliš da lahko kar vsakemu pamet soliš se pač motiš, oziroma očitno še nisi naletel na pravo osebo, ki bi ti razložila da to pač ne gre.

K mamici jokat ne hodim po mojem že enih 25 let ali pa več, tko da o tem tudi ne bi debatirala

Tisto o vikanju in onikanju je bilo mišljeno mal sarkastično, tko da ne me preveč resno jemat glede tega, oziroma te ne mislim vikat/onikat.

Kar se pa tona tiče, pa po mojem sploh ne bi debatirala, ker tvoj ton je ponavadi problematičen ne od drugih članov tega foruma.

še kaj?
MALI to kaj ti vidiš- zaslediš ali nevidiš-ne zaslediš je stvar okulista.

Takemu kot si ti nebom pamet solil, ker je ni povedal pa ti bom kako zadeve stojijo!
Si pa ti celo zgodbo zakuhal s svojim butastim "in kaj je drag" brez te trotlerije splohh vsega tega nebi blo!

Ti kr "onikaj" se spodobi!
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

zoranwagen napisal/-a:
Ti kr "onikaj" se spodobi!

Uffff smo samozavestni. :mrgreen: :mrgreen:
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

Teo napisal/-a:Zoranwagen ne ti meni o dragu kot o športu z velikimi vložki, ker koliko vem ni v Sloveniji niti ene Drag ekipe, ki bi imela proračun polovice tistega od kakšne ekipe Dekleva dewalt.

O samem športu pa ga je za spoštovat, ampak kolikor vem vseeno še zdaj nima nobena tovarna oddelka, ki bi na leto porabil 30 mio € za ravoj dirkalnikov, ampak je večina tudi najboljši dragarjev narejenih doma v kakšni garaži, z večjo turbino spravljenih na velike konje, dobre gume in je že to to. Tako, da torej ni kakšne primerjave v tehnologiji s kakšnimi WRC dirkalniki ali WTCC, DTM dirkalniki, ki so vsi po vrsti v kakšnih vsotah, o katerih dragarji samo sanjajo.




Tako kot sem te že rekel, povsod te poznajo, da se zaradi draga usajaš vedno in povsod, če le ni vse po tvojem. Mi smo celo tako dobri, da te ne banamo tako kot recimo na mobisuxu.



Glede klub in dela v njem pa se lahko z očitki kar na mene osebno obrneš, ker stojim za delom fantov v trenutnem IOju in ostalem vodstvu in sem takoj pripravljen odgovarjat na vsak ućitek, ki ga najdeš iz zadnjih treh mesecev.



LP
Spet se vidi tvoje nepoznavanje tematike pejdi raje v šumu kako korenino poiskat, ki je pogojno užitna!
Ko ti bo jasno kok denarja gre v avte se javi pa ne tumbaj večja turbina in gume to se je preraslo! Saj nima smisla, ko dejansko NIMAŠ POJMA.

Če bi se šlo po tvoji prijaznosti bi že davno gumb stisnil...in kje na suxu sem banan??? Spet neresnice klatiš a začnem jest isto počet???

Očitek: kaj razen taborniških dejavnosti ste uspeli nardit v zadnjih 3-eh mesecih???
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

zombi napisal/-a:Postavil sem ti par kulturnih vprašanj, na katere je GOSPOD Zoran odgovoril v svoje zančilnem žaljivem slogu, pa se vseeno ne ženem k srcu.
V čast mi je,da se prvak podrgne ob moj post. Prvak v čem že? Aja "gobec tuning", toliko besed, pa tako malo realiziranega.
Pozabu si napisat:"...na poljub.com smo..."
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

Turtle napisal/-a:Vsi vemo na kakšen "način" Zoran odgovarja in kaj ste pričkval? Tak pač je. Jest sem se že navadu :D.

Morm rečt, brez trohice dvoma, da je eden redkih na našem forumu, ki je "Dragar" že od časov, k še polcaji niso vedl kaj je to. Vem ker smo tud Alfa klub, sicer že nekaj časa brez tekmovalcov, sodeloval predvsem preko njega, vsaj malo na razne pravilnike in razvoj tega športa.

p.s. Želve niso primerne za Presednike, za to rabmo cele Ljudi
Želvo za predsednika drugače smo obsojeni na taborniški gulaš!
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

Teo napisal/-a:
zoranwagen napisal/-a:
Ti kr "onikaj" se spodobi!

Uffff smo samozavestni. :mrgreen: :mrgreen:
Frajerček za kok letnih tekmovalnih licenc je klub zaprosil pri AŠ in ali jih sploh lahko?
Uporabniški avatar
prjatu
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3940
Pridružen: So Jan 24, 2004 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Zoran, za eno licenco! In ja, seveda lahko, saj smo člani AŠ2005! Bi pričakoval, da si seznanjen tudi s temi podatki
Pravi alfist postaneš šele takrat, ko ti zariba prva alfa

Zaradi slabega vremena bo današnji dan prestavljen na jutri
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

zoranwagen napisal/-a:
Teo napisal/-a:
zoranwagen napisal/-a:
Ti kr "onikaj" se spodobi!

Uffff smo samozavestni. :mrgreen: :mrgreen:
Frajerček za kok letnih tekmovalnih licenc je klub zaprosil pri AŠ in ali jih sploh lahko?

Zoran v klubu imamo dva državna prvaka v svjih kategorijah cestinh športov, tako da ne zdaj zakaj nimamo nobenega dragarja. :wink:
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

prjatu napisal/-a:Zoran, za eno licenco! In ja, seveda lahko, saj smo člani AŠ2005! Bi pričakoval, da si seznanjen tudi s temi podatki
Jest to dobro vem...zanimalo me je če tabornik to ve!

Pa vprašat se je treb kdo je zrihtal, da je klub član AŠ-ja???! Taborniki sigurno to niso uredili!
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

Teo napisal/-a:
zoranwagen napisal/-a:
Teo napisal/-a:
Uffff smo samozavestni. :mrgreen: :mrgreen:
Frajerček za kok letnih tekmovalnih licenc je klub zaprosil pri AŠ in ali jih sploh lahko?

Zoran v klubu imamo dva državna prvaka v svjih kategorijah cestinh športov, tako da ne zdaj zakaj nimamo nobenega dragarja. :wink:
In...a je to dovolj???...al bi blo fajn se potrudit jih met več???...že davno se je ugotovlo, da je avto šport najboljša promocija avtomobilističnega kluba!!!
Uporabniški avatar
prjatu
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3940
Pridružen: So Jan 24, 2004 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Še boljša promocija so pa tvoji posti, škoda samo, da je to prej kot ne negativna promocija. Ampak ravno iz tvojih ust je priletelo, boljše slaba reklama kot nobena reklama.
Pravi alfist postaneš šele takrat, ko ti zariba prva alfa

Zaradi slabega vremena bo današnji dan prestavljen na jutri
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

prjatu napisal/-a:Še boljša promocija so pa tvoji posti, škoda samo, da je to prej kot ne negativna promocija. Ampak ravno iz tvojih ust je priletelo, boljše slaba reklama kot nobena reklama.
Spet stvar vidika za nekoga negativna za drugega pozitivna!

Drži pa pribito boljši slaba reklama kot nobena!
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

zoranwagen napisal/-a:
Teo napisal/-a:Zoranwagen ne ti meni o dragu kot o športu z velikimi vložki, ker koliko vem ni v Sloveniji niti ene Drag ekipe, ki bi imela proračun polovice tistega od kakšne ekipe Dekleva dewalt.

O samem športu pa ga je za spoštovat, ampak kolikor vem vseeno še zdaj nima nobena tovarna oddelka, ki bi na leto porabil 30 mio € za ravoj dirkalnikov, ampak je večina tudi najboljši dragarjev narejenih doma v kakšni garaži, z večjo turbino spravljenih na velike konje, dobre gume in je že to to. Tako, da torej ni kakšne primerjave v tehnologiji s kakšnimi WRC dirkalniki ali WTCC, DTM dirkalniki, ki so vsi po vrsti v kakšnih vsotah, o katerih dragarji samo sanjajo.




Tako kot sem te že rekel, povsod te poznajo, da se zaradi draga usajaš vedno in povsod, če le ni vse po tvojem. Mi smo celo tako dobri, da te ne banamo tako kot recimo na mobisuxu.



Glede klub in dela v njem pa se lahko z očitki kar na mene osebno obrneš, ker stojim za delom fantov v trenutnem IOju in ostalem vodstvu in sem takoj pripravljen odgovarjat na vsak ućitek, ki ga najdeš iz zadnjih treh mesecev.



LP
Spet se vidi tvoje nepoznavanje tematike pejdi raje v šumu kako korenino poiskat, ki je pogojno užitna!
Ko ti bo jasno kok denarja gre v avte se javi pa ne tumbaj večja turbina in gume to se je preraslo! Saj nima smisla, ko dejansko NIMAŠ POJMA.

Če bi se šlo po tvoji prijaznosti bi že davno gumb stisnil...in kje na suxu sem banan??? Spet neresnice klatiš a začnem jest isto počet???

Očitek: kaj razen taborniških dejavnosti ste uspeli nardit v zadnjih 3-eh mesecih???

Daj Zoran, prosim prilepi mi link od katerega koli drag avtomobila pri nas, ki je dražji od recimo 156 ST.


No povej mi koliko gre v drag avtomobile in koliko med njimi ima veljavno homologacijo??? Pa recimo, če to homologacijo za dirkanje delajo na AŠ po katerem pravilniku potem. Imaš prav res nimam pojma o dragu. Spoštujem ljudi, ki se s tem ukvarjajo, samo mislim pa, da tako po finančni plati kot tehnični še dolgo ne bodo dorasli dirkačem v rallyu ali na cestno hitrostnih dirkah. V končni fazi, bi pri enako velikih finančnih vložkih, kakor trdiš ti, tudi dragarji bili polepljeni povsod z nalepkami pa niso. Tak pač vsak sam recimo krije 20 mio težko sezono, ne.


Kolikor vem je najhitrejši dragar pri nas Audi RS2 in kaj se je naredilo na tem avtomobilu takšnega, da bi ga lahko primerjali recimo s kakšnim ST dirkalnikom.


PS: www.alfa-klub.com pa eno urco branja, da boš prišel na tekoče kaj vse se je v zadnjih 3 mesecih naredilo, samo od stvari, ki se vidijo. Da en govorimo o vseh papirnatih pravilnikih, novih partnerjih, spremembah foruma in strani in tako dalje. Me tako čudi, da nisi izgubil stika s forumom, ker če nisi opazil se tudi ta prestavil na novo domeno. Ko boš pa vse nadoknadil pa se oglasi in daj kakšno konstruktivno pripombo.
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Zoran, alfe po osnovi niso primerne za drage in zato pri dragarjih verjetno še dolgo ne bo prvaka z alfo.


So pa k sreči zato alfe bolj primerne in zmagujejo na drugih področjih.





Glede kluba pa je tako, naša prioriteta je ta klub naredit zanimiv za običajnega uporabnika. Torej imeti prijatna srečanja, zanimive izlete in nuditi ugodnosti pri čim večjem število partnerjev. Težko pa bi bilo za prioriteto nastaviti tekmovanja, ker vseh ljudi ne zanimajo ista in ker je klub pri tem tako ali tako omejen. Sam klub verjetno ne more pripravljat avtomobila in tako dalje.
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

zoranwagen napisal/-a:
prjatu napisal/-a:Zoran, za eno licenco! In ja, seveda lahko, saj smo člani AŠ2005! Bi pričakoval, da si seznanjen tudi s temi podatki
Jest to dobro vem...zanimalo me je če tabornik to ve!

Pa vprašat se je treb kdo je zrihtal, da je klub član AŠ-ja???! Taborniki sigurno to niso uredili!

Vem vem, za to licenco, član alfa kluba, ki ne bi dirkal z alfo. pa ni neben nič rekel, da je to narobe.


žal je potem zamudil rok.
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
Odgovori
  • Informacija