GT-jka

Slikice vaših jeklenih konjičkov
Odgovori
rogi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 668
Pridružen: To Nov 30, 2004 4:04 pm

aaxxx napisal/-a:HA HA bravo ste me razkrinkali, oz. sem se kar sam ko sem zinil, da je GT šla od hiše. Potem je bilo treba samo še gledat na avto.net in seštet 1+1

Priznam doma je BRERA

LP
No, jaz sem bil slučajno prejšnji teden enkrat tam v bližini... .. nisem bil čist prepričan če si to ti ker te navidez ne poznam sem pa po tvojem avtu predvideval da si....

Skratka =D> Sem kar zelen od foušije, meni je žal da nimam nekaj takega, tale moja naftarca me je čist razočarala, pa imam šele 30tkm prevoženih na števcu tak da jo bom nažalost še nekaj časa gledal...... nikoli nikoli več kvazi alfe z jtd.... nafta je za golfe pa za bajto ogrevat....
Uporabniški avatar
aaxxx
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 961
Pridružen: Sr Mar 02, 2005 7:43 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Macau, SAR China

rogi napisal/-a:
aaxxx napisal/-a:HA HA bravo ste me razkrinkali, oz. sem se kar sam ko sem zinil, da je GT šla od hiše. Potem je bilo treba samo še gledat na avto.net in seštet 1+1

Priznam doma je BRERA

LP
No, jaz sem bil slučajno prejšnji teden enkrat tam v bližini... .. nisem bil čist prepričan če si to ti ker te navidez ne poznam sem pa po tvojem avtu predvideval da si....

Skratka =D> Sem kar zelen od foušije, meni je žal da nimam nekaj takega, tale moja naftarca me je čist razočarala, pa imam šele 30tkm prevoženih na števcu tak da jo bom nažalost še nekaj časa gledal...... nikoli nikoli več kvazi alfe z jtd.... nafta je za golfe pa za bajto ogrevat....
Ma saj JTD je super mašina in jaz v 3 letih druženja z mojo nisem imel nobenih problemov. Gre odlično, poraba je še bolj odlična, po eni strani jo že kar malo pograšam.
Po drugi pa je Brera čisto drugi svet.
In čeprav bo kdo trdil da je "pretežka"..... je za moje pojme zelo hiter avto, velik korak naprej v primerjavi z GT, predvsem kar se tiče podvozja in za moje pojme nasplošno odličen avto.
Saj slike pa pridejo na vrsto, jo bom predstavil na forumu se razume.

LP
rogi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 668
Pridružen: To Nov 30, 2004 4:04 pm

Ma ne vem, mene teh 150 crknjenih konjev ne prepriča, zvok je moteče nikakav za tak avto, poraba pa tud ni ravno mala za tako malo konjev.... pokvarilo se zaenkrat še ni nič, verjetno se bo potem ko mi poteče garancija.....
Uporabniški avatar
Alan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4553
Pridružen: Ne Feb 27, 2005 3:10 pm
Vozilo: Giulia 2.0t rwd in 156 3.0 24V V6 GTAm

Dobro da nisi mel prej GT 3.2 :mrgreen: no sej pomojem potem ne bi kupoval brere....
Uporabniški avatar
aaxxx
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 961
Pridružen: Sr Mar 02, 2005 7:43 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Macau, SAR China

Alan napisal/-a:Dobro da nisi mel prej GT 3.2 :mrgreen: no sej pomojem potem ne bi kupoval brere....
Ja saj pravim, zame je več kot dovolj, za moje pojme se lepše pelje kot GT, sploh po naših cestah, ki niso ne vem kaki biseri.

LP
Uporabniški avatar
Dräger
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2421
Pridružen: To Jun 06, 2006 9:40 pm

Koliko so ti dali za GT?
Kje so pa 18 colske?
Uporabniški avatar
Matjaz46
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1830
Pridružen: Sr Jan 16, 2008 9:06 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Lepo aaxxx.
Slike novega vozila.... :) :D Waiting.
Living life on the fast lane. Gumball baby.

Slika
Uporabniški avatar
aaxxx
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 961
Pridružen: Sr Mar 02, 2005 7:43 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Macau, SAR China

Dräger napisal/-a:Koliko so ti dali za GT?
Kje so pa 18 colske?
Malo manj kot 10 k€, 18" so p doma in bojo naprodaj kmalu z gumami.

LP
rogi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 668
Pridružen: To Nov 30, 2004 4:04 pm

A je tole tvoja bivša? Ročka ustreza, mislim da so rdeči šivi na volanu....


http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6184343&show=1
Slika
Uporabniški avatar
aaxxx
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 961
Pridružen: Sr Mar 02, 2005 7:43 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Macau, SAR China

Bo kar prava ja
Odgovori
  • Informacija