147 by TribesMan

Slikice vaših jeklenih konjičkov
Odgovori
Uporabniški avatar
TribesMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9758
Pridružen: Če Jul 12, 2007 6:17 pm
Vozilo: Something else

Že en mesc je mimo kar lastim tole lubico, pa sem komaj včeraj našel malo časa da sem jo konkretno spucal in pritisnil ene dve sliki... :)
Povod zakaj pišem ta post pa bom nalimal na koncu... sem še vedno čist razpizden.

Avto je drgač superca... sicer sem pa tja mal poškriplje, sam jebi ga, to ji oprostim. :D

Slike:

Najprej dve mokri, še v "športni obutvi":

Slika
Slika


Nekaj včerajšnjih po čiščenju:

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

In še razlog za mojo slabo voljo danes:

Fine dodelave na karoseriji by_moja_mati_ki_nič_ne_gleda_ko_zapelje_svoj_avto_ven_iz_garaže_čeprav_ve_ da_je_moj_na_dvorišču.press :x :x :x

Slika
Slika

Zgornja praska je na žalost kar globoka, pa še pleh je malenkost udrt tam kjer je "prepognjen" na vratih... :x :cry:

Razmišljam da bi dvorišču montiral tak kovinski stebriček, kot jih imajo po Ljubljani, da folk ne parkira po pločnikih...
Zadnjič spremenil TribesMan, dne Ne Dec 23, 2007 3:01 pm, skupaj popravljeno 3 krat.
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

Zelo lep avto =D> =D> sploh v letni obutvi, upam da ti rata čim boljše odpravit tisti ravs :wink:
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Uporabniški avatar
gandalf
Alfist
Alfist
Prispevkov: 493
Pridružen: Če Mar 08, 2007 10:54 am

Uff... Škoda. To pa je bil šok... Sicer pa lep avto =D>
Uporabniški avatar
TribesMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9758
Pridružen: Če Jul 12, 2007 6:17 pm
Vozilo: Something else

Matrno... zdej pa še shrani.si neki serje s temi linki. Res ni moj dan danes :/

edit: forum mi nekako uniči linke tko da so polinkani sam thumbnaili... če zna kdo popravit... nej popravi drugače so pa slike tukaj: http://tribesman.shrani.si/
Zadnjič spremenil TribesMan, dne Ne Dec 23, 2007 3:09 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
alfi147
Alfist
Alfist
Prispevkov: 400
Pridružen: To Jun 19, 2007 12:08 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

Zelo lepa =D> , sam res škoda za tiste ravse, pa upam da ti jih bo ratal čim prej zrihtat
Uporabniški avatar
alro
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2700
Pridružen: So Feb 11, 2006 1:39 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica/Gorenje pri Divači

Koliko *#?*¤ß je bilo ko si tole videl in ugotovil da je to mama naredila ? :? No, saj se da vse popravit, samo vem kako je, ker se je meni podobno večkrat zgodilo na parkingu pred blokom :doubt: .

P.S. Odkar je forum nastavljen tako, da avtomatsko pomanjša slike se vse nekej je**. Tako, da po novem se lahko lima tudi večje slike, saj se le te pomanjšajo same, po kliku nanje se pa vidi slika v original velikosti. Problem je ker vse skupaj nekej šteka in dela kot bi moralo. Zdaj bi se morale videt tudi tvoje slike tako kot je treba.
Slika
Uporabniški avatar
TribesMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9758
Pridružen: Če Jul 12, 2007 6:17 pm
Vozilo: Something else

Eh... ni za govort. Zdejle sem opral vrata in se vidi da ni samo ena vdrtina ampak je un del pod "prepognjenim" plehom na vratih kr grdo zvit...

Blatniku ni hujšega se bo dalo komot zapolirat.
Uporabniški avatar
Alfa Dog
Alfist
Alfist
Prispevkov: 490
Pridružen: Ne Mar 25, 2007 4:01 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Pivka, Ljubljana

Lepa črna =D>
Letna obutev mi je pa sploh všeč :mrgreen:
Odštevamo čas do nove alfe...
Uporabniški avatar
luni
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 617
Pridružen: To Feb 21, 2006 1:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

prelepa... faceliftane 147ke mi sprva niso bile posebej vsec, ampak bolj jih gledam, bolj mi ni jasno kako lahko ljudje sploh kupijo kaksnega drugega hatcha
Tko vidi lice ninđe, umreće u strašnim mukama!
Uporabniški avatar
Creed
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4301
Pridružen: To Feb 01, 2005 2:22 pm

Ne se sekirat glede "praskic" ce mas zavarovano parkirisce. Gres na zavarovalnico in rec da ti je en podrsu avto na parkiriscu. Da ti ne bo mama dajala kuponcka :lol:
andrejk
Alfist
Alfist
Prispevkov: 457
Pridružen: Če Nov 24, 2005 2:48 pm
Član Alfa Kluba: 0

Pa spravi si slike da ne bo prihodnji kupec "pameten" glede tega kako je bil avto strihan pa karamboliran itd..
andrejk
Alfist
Alfist
Prispevkov: 457
Pridružen: Če Nov 24, 2005 2:48 pm
Član Alfa Kluba: 0

Aja: lepa, ampak s tistimi 15" ji pozimi delas smrtni greh!
Uporabniški avatar
TribesMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9758
Pridružen: Če Jul 12, 2007 6:17 pm
Vozilo: Something else

Ah ja... tole s kaskom je tud zgodba zase, ko sem jo šel zavarovat, je bil fotr zraven in me je prepričal da nisem vzel kaska, ker po njegovih besedah "bolj pametno previdno vozit"... ni pa očitno računal na to da naša mama nič ne gleda v vzvratna ogledala, ko pelje ven iz garaže ampak samo ruši... (tole se namreč ni zgodilo prvič, je enkrat že nabasala kolegov avto, ki je bil parkiran na dvorišču...)

Sej vem... I should have known better...

Glede 15" je pa tko... 17" so nehumano drage ampk bi lahko mel iste feltne, čeprav jih je škoda za pozimi. 16" so mal cenejše, ampak bi mogu kupit feltne, aluminijaste, ker železnih ni za dobit.
In tko smo pristali na 15", ker pa mi ni uspelo dobit takih litk kot sem jih želel in se mi je precej mudilo z nakupom, ker sem potoval v tujino... sem se moral pogojit za navadne železne feltne.

Je pa avto s 15" felgami precej bolj kulturen za vožnjo po dolenjskih "urejenih" cestah. kotanja_pri_kotanji.press
Je pa res da avto s 17" zgleda božansko, sam vsega pa tud ne moreš met, sploh ne z dohodki absolventa :P
Uporabniški avatar
trigga
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 33
Pridružen: Po Mar 19, 2007 4:07 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Kasko se ti vedno splača vzet, sploh če je avto kolikor toliko nov. Moja kappa ima 7 let, pa sem vzel komplet kasko. Me je sicer kar drago stalo (k sreči imam 50% popust), ampak raje plačam tako in da potem lahko uveljavljam ob morebitni škodi. Nekaj praskic se je žal že nabralo in enkrat spomladi računam it do zavarovalnice, da porihtam vse kar je za porihtat.
sleby
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5743
Pridružen: Po Nov 24, 2003 1:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

zakaj je feltn skoda za pozimi? ce kolikor toliko pazis in ne priletis v robnik jim nima bit kaj hudega, saj niso iz sladkorja!!

drugace pa zelo zelo lepa 147ka.
Slika
Odgovori
  • Informacija